Fujifilm H-Mount Adapter G

Fujifilm H-Mount Adapter G je adaptér, ktorý vám umožní používať stredoformátové objektívy s bajonetom Hasselblad H na stredoformátových systémových fotoaparátoch s bajonetom Fujifilm G ako je napr. Fujifilm GFX 50S.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16540698
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
759 632,50 €
-+

Fujifilm H-Mount Adapter G

Fujifilm H-Mount Adapter G je praktický adaptér, ktorý vám umožní používať celú paletu objektívov vybavených bajonetom Hasselblad H na stredoformátových systémových fotoaparátoch s bajonetom Fujifilm G (napr. Fujifilm GFX 50S). Okrem celej škály objektívov značky Hasselblad môžete využiť aj objektívy z produkcie spoločnosti Fujifilm – radu objektívov Fujifilm Super EBC Fujinon HC určených pôvodne pre klasické stredoformátové fotoaparáty Fujifilm GX645AF. Tento adaptér umožňuje používať túto sériu objektívov s manuálnym zaostrovaním a so synchronizáciou blesku až do 1/800s. Clonu na objektívy je možné nastavovať priamo ovládacími prvkami fotoaparátu Fujifilm GFX 50S a to v režime A – Priorita clony, alebo v manuálnom režime M.
Fujifilm H-Mount zabezpečuje nie len tvarové riešenie prepojenia bajonetov Hasselblad H a Fujifilm G, ale aj ich elektronické prepojenie a zabezpečuje aj možnosť ovládania clony pomocou mechanického pantografu. Elektrické kontakty tiež umožňujú komunikáciu medzi objektívom a fotoaparátom pre aplikáciu korekčného profilu objektívu do metadát fotografie. Súčasťou adaptéra je aj odnímateľná statívová nožička pre dokonalejšie vyváženie sústavy fotoaparát-objektív.


Obsah balenia:
Adaptér: Fujifilm H-Mount Adapter G
Statívová nožička: Fujifilm Tripod Collar
Dokumentácia: Návod, záručný list (ak je súčasťou balenia)

Špecifikácia Fujifilm H-Mount Adapter G

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 759 €

Upozorni ma keď cena klesne pod