Fujifilm Fujinon GF 30mm f/3.5 R WR

Ak si teraz zakúpte tento objektív Fujifilm získate ho so zľavou 500 €. Akcia platí od 7.5. do 30.6.2021, alebo do vypredania zásob. Ďalšie výhodné produkty a podrobnosti akcie nájdete na Fujifilm GFX okamžitá zľava.
GF30mmF3,5 R WR je širokouhlý objektív s ohniskovou vzdialenosťou ekvivalentnou 24 mm (vo filmovom formáte 35 mm) a dopĺňa rad objektívov GF navrhnutých pre systém GFX Large Format*1, ktorý využíva senzor o 70% väčší ako full-frame snímač. Tento prémiový objektív bol navrhnutý s použitím pokrokových optických technológií spoločnosti Fujifilm a poskytuje úžasné množstvo detailov a kompaktné rozmery.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
600021771
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
1 799,00 1 499,17 €
-+

Fujifilm Fujinon GF 30mm f/3.5 R WR

GF30mmF3,5 R WR je kompaktný, ľahký objektív, odolný voči poveternostným vplyvom, odolný proti prachu a vlhkosti. Použitie vnútorného zaostrovacieho systému umožňuje rýchle a tiché automatické zaostrovanie a minimalizuje „dýchanie“ zaostrenia na iba 0,05%, čo z neho robí skvelý objektív pre video.

Hlavné vlastnosti:
(1) Kvalita obrazu
Objektív sa skladá z 13 prvkov v desiatich skupinách, vrátane dvoch asférických prvkov a dvoch ED prvkov. Vysoko výkonné skupiny šošoviek sú umiestnené tak, aby zvládali aberácie, najmä skreslenie a ostrosť v rohoch. Objektív je schopný rozlíšiť pôsobivé množstvo detailov, kompatibilných so 100MP senzormi.
(2) Kompaktnosť
Objektív váži iba 510g a meria 99,4mm s maximálnym priemerom 84 mm. Kompaktný dizajn navyše dobre vyváži fotoaparát GFX, vďaka čomu je ideálnym objektívom na cestovanie či street fotografiu.
(3) Výkon
Objektív používa interný zaostrovací systém, ktorý ponúka rýchle a tiché automatické zaostrovanie. Fotograf tak nezmešká žiadnu príležitosť. „Dýchanie“ zaostrovania bolo znížené na iba 0,05%, čo z neho robí skvelý objektív pre natáčanie videa. Systém AF môže sledovať objekty v konštantnom zornom uhle, aj keď sa poloha zaostrenia zmení.
(4) Odolnosť
Objektív je odolný voči nepriazni počasia na deviatich miestach, aby bol odolný voči prachu a striekajúcej vode a môže byť použitý pri teplotách až -10°C. Fotografom to ponúka istotu pri fotografovaní v nepriaznivom alebo v prašnom prostredí.

Špecifikácia Fujifilm Fujinon GF 30mm f/3.5 R WR

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 799,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod