Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5441 4880

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

DJI RS 4

 • DJI RS 4
 • Obrázok (1)
 • Obrázok (2)
 • Obrázok (3)
 • Obrázok (4)
 • Obrázok (5)
 • Obrázok (6)
 • Obrázok (7)
 • Obrázok (8)
Obj. čislo: 9146
Novinka
Ľahký stabilizátor DJI RS 4 podporuje natívne vertikálne snímanie novej generácie s vyššou efektivitou ovládania, lepším výkonom stabilizácie
a vylepšeným ekosystémom príslušenstva. Umožňuje tvorcom profesionálnejšiu a efektívnejšiu tvorbu.
Výrobca:
Obj. čislo:
9146
EAN:
6941565974662
549 s DPH 457,50 € bez DPH
14 274 Kč s DPH 11 895 Kč bez DPH
Dostupnosť Na sklade

DJI RS 4

DJI RS 4 má novo navrhnutú horizontálnu doštičku, ktorá podporuje druhú generáciu natívneho vertikálneho snímania pre rýchlejšie a jednoduchšie ovládanie. Bez potreby ďalšieho príslušenstva môžete jednoducho uvoľniť horizontálnu doštičku a zaistiť ju do vertikálnej polohy pre ľahké prepnutie na vertikálne snímanie.

Automatické uzamknutie osi 2. generácie
Automatické uzamykanie osi umožňuje rýchle spustenie RS 4 alebo prechod do režimu spánku, čo výrazne zvyšuje efektivitu snímania, pohybu a ukladania. Okrem toho majú zámky osi pri uzamknutí menšie medzery, čo ešte viac znižuje chvenie gimbalu.

Doposiaľ najplynulejšie vyvažovanie
Všetky tri osi modelu DJI RS 4 sú vybavené povrchovou úpravou Teflon™, ktorá znižuje trenie a zaisťuje plynulejšie vyváženie.

Pri zmene kamery alebo objektívu je možné pomocou gombíka pre jemné doladenie na osi náklonu posunúť kameru smerom dopredu alebo dozadu, čím je dosiahnuté presné vyváženie na milimeter.

Horná rýchloupínacia doštička má navyše nastaviteľné vodítko pre bezpečné pripevnenie kamery.

DJI RS 3 Mini | Firmware Update

Automatické uzamknutie displeja
Dotykový OLED displej je vybavený novou funkciou automatického uzamknutia. Po uzamknutí sa pri nízkom jase na displeji zobrazia aktuálne režimy gimbálu a joysticku. To nielen zabraňuje nechcenému dotyku, ale taktiež pomáha šetriť výdrž batérie.

Ľahké telo disponuje nosnosťou 3 kg. Unesie bežné zostavy bezzrkadloviek 
a objektívov, pohodlne sa drží a je veľmi výkonný.

Oproti predchádzajúcej generácii bola os náklonu modelu RS 4 predĺžená 
o 8,5 mm, čím sa rozšíril priestor na vyvažovanie. To umožňuje nasadiť bežné zostavy bezzrkadloviek a objektívov spolu s príslušenstvom, ako sú napríklad ND filtre, a rozširuje tak možnosti tvorivého potenciálu.

Stabilizačný algoritmus RS 4. generácia
Spoločnosť DJI komplexne optimalizovala stabilizačný algoritmus RS novej generácie pre rôzne scenáre použitia. Dosahuje vynikajúcu rovnováhu medzi silou stabilizácie a vnímaním pohybu kamery, čo prináša ako vynikajúci stabilizačný výkon, tak lepší užívateľský zážitok. RS 4 navyše ponúka výrazne lepšiu stabilitu pri vertikálnom snímaní, takže umožňuje ľahko stabilizovať dynamické zábery, ako napríklad snímanie behu alebo zábery z nízkeho uhla.

DJI - Official Website

Profesionálna tvorba
DJI RS 4 podporuje profesionálne funkcie produktov DJI PRO a poskytuje vynikajúci výkon, ktorý zvyšuje efektivitu tvorby.

Bluetooth bezdrôtové ovládanie
DJI RS 4 môže diaľkovo ovládať spúšť kamery a zoom objektívu pomocou technológie Dual-Mode Bluetooth. V režime ovládania zoomu môžete joystickom ovládať Power Zoom pre PZ objektívy a Clear Image Zoom 
a získať tak natívny zoom. Kameru stačí spárovať iba raz, potom sa bude automaticky znovu pripájať.

Podpora DJI Focus Pro Motor
Po spárovaní s novým DJI Focus Pro Motor  umožňuje DJI RS 4 ovládať zaostrenie objektívu pomocou voliča alebo nastavovať zoom objektívu pomocou joysticku. Toto plynulé ovládanie umožňuje efektívne ovládanie objektívu.

Prispôsobenie funkcie spúšte
Funkciu spúšte je možné prispôsobiť režimu FPV, kedy pri stlačení a podržaní spúšte tri osi gimbalu sledujú smer pohybu rukoväte. To je užitočné najmä pri natáčaní otáčavých záberov alebo simulácii POV.

Prepínač režimu gimbalu
Pomocou prepínača režimu gimbalu môžete rýchlo prepínať medzi režimami PF, PTF a FPV. Režim FPV môžete tiež nastaviť na režim 3D Roll 360 alebo Vlastný režim podľa aktuálnych požiadaviek na snímanie.

 

DJI RS 4 - Tutorials - DJI
DJI RS 4 je vybavený komunikačným portom RSA, ktorý umožňuje pripojiť príslušenstvo, ako je DJI RS Tethered Control Handle , a príslušenstvo tretích strán, ako sú ovládacie rukoväte  a krúžkové rukoväte diaľkového ovládania. Môžete tak flexibilne prepínať medzi rôznymi nastaveniami snímania podľa svojich tvorivých potrieb.

Vďaka protokolu DJI RS SDK môžu výrobcovia tretích strán a individuálni vývojári vyvíjať prispôsobené funkcie pre model RS 4 a splniť tak širšiu škálu požiadaviek na snímanie.

DJI RS SDK spoločne s vývojármi tvorí jeden systém.
DJI RS SDK je vývojársky protokol poskytovaný spoločnosťou DJI vývojárom 
a výrobcom hardvéru tretích strán na vybavenie stabilizátorov, ako sú RS 4, RS 4 Pro a RS 3 Pro, ďalšími funkciami pre rozsiahle scenáre.

Funkcie
1. Zostavenie virtuálneho štúdiového systému, ktorý umožňuje ovládať stabilizátor RS pomocou počítača alebo konzoly. Podporuje aj online ovládanie viacerých gimbalov, čo umožňuje jednoduché ovládanie niekoľkých zariadení.
2. Namontujte stabilizátor RS na posuvný jazdec a prepojte ich pomocou programovania pre štvorrozmerné ovládanie. Môžete si prispôsobiť dráhu snímania a získať tak bez námahy expresívne pohyby kamerou.

DJI RS BG70 High-Capacity Battery Grip
Nový BG70 High-Capacity Battery Grip  dokáže predĺžiť výdrž batérie RS 4 až na 29,5 hodiny. Podporuje tiež napájanie kamery a príslušenstva výkonom až 18 W prostredníctvom portu USB-C umiestneného na spodnej strane.

Podpora DJI Ronin Image Transmitter
Ronin Image Transmitter  je možné používať na živé prenosy vo vysokom rozlíšení, vzdialené ovládanie gimbalu a kamery, ActiveTrack 4.0, Force Mobile a ďalšie funkcie.

Rozsiahly systém príslušenstva
Príslušenstvo radu DJI RS  , ako je napríklad RS BG30 Battery Grip, RS Focus Motor (2022) a Ronin Image Transmitter, sú kompatibilné s RS 4.


Obsah balenia:
1x Gimbal
1x BG21 Battery Grip
1x Quick-Release Plate (arca-swiss/manfrotto)
1x Extended Grip/Tripod (plastic)
1x Lens-Fastening Support
1x Multi-Camera Control Cable (USB-C, 30 cm)
1x USB-C Charging Cable (40cm)
1x DJI Logo Sticker
1x Screw Kit

Recenzie DJI RS 4

100%
hodnotení: 2

Prehľad hodnotenia

5 hviezdičiek
hodnotení: 2

4 hviezdičky
hodnotení: 0

3 hviezdičky
hodnotení: 0

2 hviezdičky
hodnotení: 0

1 hviezdička
hodnotení: 0

 • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

 • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.