Predajňa je otvorená.

DJI Ronin-SC (DJIRON44)

Dokonalá stabilizácia pre DSLR a bezzrkadlovky. Nový, menší a ľahší jednoručný stabilizátor od DJI. Ronin-SC je 3osý stabilizátor pre bezzrkadlové fotoaparáty, ktorý užívateľom umožňuje bez námahy zhotovovať profesionálne zábery, vďaka ľahkej konštrukcii a vynikajúcej stabilizácií. Bol navrhnutý pre použitie v najrôznejších podmienkach a otvára tým možnosti kameramanom a videotvorcom v takmer každej situácii. Konštrukcia zo zliatiny horčíka spoločne s vysoko kvalitnými kompozitnými materálmi poskytujú výkon pri jeho nízkej váhe, iba 1,1 kg. Ronin-SC možno v obmedzených priestoroch zložiť a s ľahkosťou prenášať
Obj. čislo:
DJIRON44
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
359,00 € 299,17 €
-+

DJI Ronin-SC (DJIRON44)

Ronin-SC podporuje širokú škálu fotoaparátov a objektívov, ale napriek tomu dodržiava prísne štandardy prevádzky. Bol dlhodobo testovaný, aby zabezpečil nosnosť 2 kg [2] a stále poskytoval plynulé filmové zábery. Pre väčšinu značiek fotoaparátov je tiež dostupné intuitívne a užívateľsky prívetivé ovládanie uzávierky a ostrenie.

Dynamická Stabilita
Ronin-SC dodáva perfektne stabilné zábery aj v akciou nabitých scénach. Režim Sport vylepšuje citlivosť všetkých osí, zatiaľ čo udržuje stabilizáciu, a zefektívňuje Ronin-SC v rýchlych a neočakávaných pohyboch kamery, a dokonca aj pri úplných zmenách smeru.

Voľné rameno osi náklonu
Inovatívna konštrukcia stabilizátora presúva záťaž nad os náklonu a udržiava tak zabudovaný displej fotoaparátu bez narušenia náhľadu. Potom čo bol spoločnosťou DJI tento koncept predstavený, stal sa v oblasti ručných gimbalov štandardom.

Neobmedzená os otáčania
Os otáčania umožňuje nepretržitý pohyb a zaisťuje fotoaparátu možnosť ambicióznejších záberov. Možnosti ako nekonečné 360 ° klonenie poskytuje filmárom dosiahnuť úplne nevídaných záberov.

Do každého detailu
Tlačidlá a spúšť sú ľahko dosiahnuteľné pre ovládanie všetkých základných funkcií. Ergonomická protišmyková rukoväť uľahčuje držanie a dovoľuje robiť zábery počas celého dňa.

Automatizované funkcie
Ronin-SC ponúka sadu pokročilých funkcií snímania a tak poskytuje voľnú cestu kreativite.

Panorama: Plynulé automatizované ovládanie pohybu umožňuje vytvárať panoramatické snímky bezkonkurenčnej kvality a presnosti
Timelapse: Vytvorte z toku času nekompromisný nástroj rozprávanie príbehu zo zachytených západov slnka alebo kvitnúcich rastlín v pevnom snímke.
Motionlapse: Plynulý pohyb gimbal pridáva časosběrným záberom presvedčivý prvok.
Motion-Control: Nastavte pohyb kamery, ktorý sa bude opakovať v danom snímke, kedykoľvek budete potrebovať

Prvýkrát sa u série produktov Ronin vyskytuje tiež technológia ActiveTrack. Smartphone s aplikáciou Ronin přivevněný nad fotoaparátom bezproblémovo spolupracuje s Ronin-SC a dosahuje plynulého a presného pohybu gimbalu za všetkých situácií a umožňuje tak užívateľovi sa viac sústrediť na vytvorenie dokonalého záberu.

DJI pre Ronin-SC prispôsobilo ActiveTrack 3.0, aby vynikal v robení snímok profesionálnej kvality. Aby sme to dosiahli, vylepšili sme ActiveTrack pridaním oveľa viac pokročilej automatizácie. Smartphone sníma predmet, a dáta zorného poľa (FOV) sú kombinovaná s aplikáciou Ronin, a tvorí unikátny model "Hlava-ramená". Použitím precízneho počítačového videnia pre detekciu všetkého v zornom poli ActiveTrack využíva hlboké učenie pre zdokonalenie schopnosti rozpoznať objekty po každom stretnutí, a časom tak získava možnosť rýchlejšieho spracovania obrazu. Použitie umelej inteligencie v oblasti gimbal je aspekt, v ktorom DJI vyniká. Pri používaní ActiveTrack pre zaistenie filmovo urobených záberov scény používate technológiu, ktorú žiadny iný gimbal nemôže ponúknuť. "

Force Mobile
Ronin-SC predstavuje Force Mobile, ovládanie pohonného systému kamier Force Pro pomocou aplikácie. Užívatelia môžu klopením a otáčaním chytrého telefónu ovládať gimbal s ultrarýchlu odozvou, a vytvoriť tak výrazné a plynulé zábery inštinktívneho pocitu. [3]

Aplikácia Ronin
Okrem iného bolo vylepšené aj užívateľské prostredie aplikácie Ronin tak, aby zaistilo jednoduché, ale napriek tomu profesionálne používanie Ronin-SC. Rozvrhnutie prostredie bolo vylepšené pre poskytnutie rýchleho prístupu k prednastaveným scénam, a tiež bol pridaný návod na vyváženie fotoaparátu. Aplikácia minimalizuje potrebné úpravy hardvéru, a uľahčuje tým filmárom produkciu vynikajúcich záberov.

Jednoduchá inštalácia s bezpečnostnými prvkami
Západky na osi každého ramená umožňujú rýchlejší uskladnenie a vyváženie jednotlivých osí. Rýchloupínacie doska obsahuje polohovací blok pre uloženie dokonalé pozície fotoaparátu, a umožňuje okamžité upínanie. Po vypnutí sa postupne znižuje výkon motorov tak, aby bola zaistená čo najvyššiu spoľahlivosť a umožnené čo najrýchlejšie prípravu kedykoľvek a kdekoľvek

Systém a príslušenstvo
Neustále rastúci počet výkonného príslušenstva posúva hranice Ronin-SC a poskytuje videotvorcom nástroje pre nekonečnú predstavivosť.

Ostriací motor: Spolupracuje s ostriacim okolo na ovládanie zaostrovania fotoaparátu.
Ostriacé koliečko: Dodáva presné a plynulé ovládanie ostrenie v odnímateľnou prevedení.
Upravuje nastavenie motora, prepína medzi prevádzkovými režimami, a volí nastavenie diaľkového ovládania skrz obrazovku a 5D tlačidlo. "
Držiak mobilu: Upevňuje telefón nad fotoaparát pre použitie ActiveTrack alebo vedľa rukoväte, aby slúžil ako monitor. [4]
Cheese Plate: Vybavený závity 1/4 "-20 pre pripevnenie prídavného príslušenstva."
BG18 Grip: Ergonomická a spoľahlivá rukoväť pre zaistenie až 11 hodín nepretržitej prevádzky

Obsah balenia:
stabilizátor kamery
Rukoväť so zabudovaným akumulátorom
Trojnohý stojan plastový
Montážna doska kamery
Camera Riser
prepravný box
držiak telefónu
podpora objektívu
8 pinový port (2x)
imbus kľúč
Statívový skrutku 1/4 "-20 (3x)
Skrutka M4 (4x)
Kábel Multi-Camera Control Typ-B
Kábel Multi-Camera Control USB-C
Kábel USB Typ-C

Špecifikácia DJI Ronin-SC (DJIRON44)

Recenzie DJI Ronin-SC (DJIRON44)

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 359,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod