Predajňa je otvorená! Radi vás obslúžime v pondelok až piatok od 10:00 do 18:00. Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

DJI Ronin-S rozšírený set (DJIRONS40)

Model Ronin-S je navrhnutý pre používanie s DSLR a bezzrkadlovými kamerami za použitia jednej ruky a umožňuje filmárom slobodu stabilného záberu v pohybe.
Výrobca:
DJI
Obj. čislo:
DJIRONS40
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
749,00 € 624,17 €
-+

DJI Ronin-S rozšírený set (DJIRONS40)

Ronin-S dáva nezávislým filmárom silu spontánne zachytiť chvíle s jasnosťou, hladkosťou a osviežujúcou perspektívou. SmoothTrack sa vzťahuje na všetky tri osi. Podržte prednú spúšť pre prechod zo vzpriamenej polohy do polohy podsadenia v jednom bezproblémovom pohybe bez toho aby vám zavadzal rám stabilizátora. Nový športový režim vám umožní zachytiť rýchlo sa pohybujúce objekty okamžite.

PROFESIONÁLNA STABILITA PRE KAŽDÝ CIEĽ
Odnímateľný, modulárny dizajn Ronin-S umožňuje ľahké zapadnutie do batohu na cestách. Vďaka štandardnej rýchlo upínacej doštičke, môžete jednoducho pripevniť kameru na gimbal pre sledovacie zábery alebo na statív pre statické zábery.


HLADKÉ ZÁBERY BEZ NÁMAHY Ovládanie Roninu-S je jednoduché a intuitívne na nastavenie pomocou automatického ladenia priamo na gimbal pre dosiahnutie optimálneho krútiaceho momentu. Výkonné motory s vysokým krútiacim momentom aktívne stabilizujú váš záber aj keď sú namontované na pohyblivých platformách do rýchlosti 75km/h. KOMPATIBILITA S KAMERAMI Ronin-S podporuje takmer akúkoľvek DSLR a bezzrkadlovú kameru na trhu, a ponúka priamu kontrolu kamery. STÁLE OSTRÝ Zaostrite váš objekt lepšie pomocou ľahko ovládateľného zaostrovacieho kolieska. Keď je pripojená kompatibilná kamera, môžete ostriť kolieskom po prepojení priloženého kábla. Taktiež môže byť pridaný externý motor pre širšiu kompatibilitu so všetkými typmi objektívov a vyššiu presnosť ovládania. INOVATÍVNY DIZAJN Inovatívna konštrukcia Roninu-S zvyšuje užitočnú zátaž kamery nad osou roll, čim zabraňuje zablokovaniu displeja vášmu zornému poľu. Okrem toho ponúka väčší priestor na vyváženie objemnejšich kombinácií kamier. OVLÁDANIE - VŠETKO V JEDNOM
Technológia SmoothTrack umožňuje prechod z pohybu na uhol kamery jednou rukou. Prepínanie medzi troma používateľskými profilmi sa realizuje jednoduchým kliknutím na tlačidlo M a prepnutie do režimu Šport podržaním tohto tlačidla.

PRENOSNÝ. VŠESTRANNÝ. ERGONOMICKÝ
Ergonomický dizajn Roninu-S odstraňuje nechcené otrasy pri presúvaní z podsadenej do vzriamenej polohy v jednom plynulom zábere. Odnímateľný dizajn ponúka množstvo scenárov použitia. Pripevnite ho k RC autíčku pre zábery zo zeme alebo ho použite ako stabilizovaná vzdialená hlava, keď je pripevnený k žeriavu. Táto odnímateľná vlastnosť ho taktiež robí viac spôsobilý na skladovanie a prenos.

AUTOMATICKÉ KREATÍVNE FUNKCIE Najdramatickejšie scény sa odhaľujú s nápaditými, starostlivo naplánovanými zábermi. Ronin-S obsahuje sadu automatických funkcií v aplikácii DJI Ronin, ktorá vám umožní vytvoriť ešte kreatívnejšie a profesionálnejšie zábery a tak môžete odomknúť skutočný filmový potenciál.

Chápeme, že niekedy potrebujete viac než len stabilizátor pre váš projekt. Ronin-S ponúka viacero miest na umiestnenie príslušenstva ako mikrofón, LED svetlo alebo externý monitor. Kompatibilita s ovládacími prvkami ponúka širokú škálu ovládania ako je Force Pro pre intuitívne ovládanie a Master Wheels pre precízne pohyby gimbalu. Ronin-S má tiež port S-Bus pre kompatibilitu s ovládačmi tretích strán.

Max. operačná rýchlosť ..........75km/h
Nosnosť ....................................3.6kg
Max. výdrž batérie....................12h

Obsah balenia:
stabilizátor kamery
Rukoväť so zabudovaným akumulátorom
Montážna doska kamery
focus Wheel
Kábel RSS IR
Kábel Typ-C
podpora objektívu
Camera Riser
trojnohý stojan
Kábel Typ-B
Kábel USB-C
USB Power adapter 24W
Prepravný box pre príslušenstvo
imbus kľúč
Pásik na ruku
Pásik na stabilizátor
prepravný box

Špecifikácia DJI Ronin-S rozšírený set (DJIRONS40)

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 749,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod