DJI Pocket 2 Creator Combo

Pocket 2 je malý mechanický stabilizátor s integrovanou 4K kamerou. Nový Pocket 2 sa vyznačuje rovnakým kompaktným dizajnom a konštrukciou ako jeho predchodca. Stabilizovaná konštrukcia umožňuje nahrávanie kvalitného videa a aj fotografií. Teraz však obsahuje väčší 64 Mpx senzor, ktorý dokáže zaznamenávať fotografie v rozlíšení 16 Mpx, alebo v plnom rozlíšení 64 Mpx. Zabezpečené je 8-násobné priblíženie v režime pri 64 Mpx, alebo 4-násobné bezstratové v 16 Mpx režime. Vylepšené bolo aj automatické zaostrovanie.
Výrobca:
DJI
Obj. čislo:
740059
Dostupnosť tovaru:
info v predajni
509,00 424,17 €
-+

DJI Pocket 2 Creator Combo

Pocket 2 dokáže nahrávať video v rozlíšení 4K pri 60fps. Ukladané je rýchlosťou 100 Mb/s, aby bol obraz čistejší a menej komprimovaný. Fotoaparát podporuje snímanie v HDR. Režim videa ťaží predovšetkým z prepracovaného systému automatického zaostrovania. DJI taktiež výrazne vylepšilo zvuk. Pocket 2 má okolo seba umiestnené štyri mikrofóny na nahrávanie stereo zvuku. Softvér automaticky upravuje zvuk podľa toho, kam smeruje fotoaparát. Pocket 2 tiež podporuje zvukové priblíženie, ktoré pri priblížení zúži zaznamenávané zvukové pole.

Pocket 2 prichádza s profesionálnym režimom, funkciou sledovania objektu ActiveTrack 3.0, 8× spomaleným záznamom pri 1080p, funkciou timelapse, hyperlapse a motionlapse, panorámou, živým vysielaním na Facebook, YouTube alebo RTMP, a Story režimom.

Novinka od DJI podporuje aj nové príslušenstvo ako napríklad nové nabíjacie puzdra, súpravy bezdrôtových mikrofónov, vodotesné ochranné puzdro, menšie ovládacie koliesko, predlžovaciu tyč, širokouhlý objektív, bezdrôtový modul a držiak pre smartfón. Základňa je odnímateľná a umožňuje pripojiť modulárne príslušenstvo, ako je základňa na pripevnenie mikro statívu, rukoväť typu Do-It-All so základňou statívu, Wi-Fi a Bluetooth modul, reproduktor, 3,5 mm zvukový konektor a bezdrôtový mikrofónový prijímač.                                                                                

 

Video bude snímať väčší 1/1,7-palcový CMOS snímač (v pôvodnom modeli mal 1/2,3-palcov). Podporuje video v rozlíšení 4K/60 fps, pri statickom obraze získate 16 Mpx fotografie s efektívnymi pixelmi 64 Mpx. Maximálna veľkosť obrázka je 9 216 × 6 912 px. Samozrejme, aj tento model dokáže snímať ostrý obraz vďaka 3-osovej stabilizácii.

 

Hybridný autofókus AF 2.0 má poskytovať rýchlejšie automatické zaostrovanie. DJI Pocket 2 podporuje 4-násobný bezstratový zoom, ktorý sa dá rozšíriť až na 8-násobné digitálne zväčšenie. Nový je tiež 20 mm objektív s clonou f/1,8 a zorným poľom 93 stupňov. Pocket 2 bude po aktualizácii softvéru podporovať HDR video.

 

Kamera si poradí so 180-stupňovou panorámou. Milovníkom vytvárania storiek príde vhod režim Story. Ten využíva šablóny videa a hudby na rýchle vytvorenie akčných klipov.

 

Funkcia AI Editor automaticky spojí krátke videá pomocou prechodov, pridá vhodnú (autorsky ošetrenú) hudbu a výsledok je pripravený na okamžité zdieľanie.

 

DJI Pocket 2 prináša niekoľko nových, aj vylepšených režimov snímania. ActiveTrack 3.0 umožní vybrať objekt, ktorý má kamera automaticky sledovať a udržať ho v zornom poli. Spomalené zábery si budete môcť vytvoriť až osemnásobne pri 1080p rozlíšení, pribudli nové panoramatické funkcie, nastavenie uzamknutia kardanového kĺbu, či podpora pre živé vysielanie na YouTube a Facebooku.

 

Systém Matrix Audio obsahuje štyri vstavané mikrofóny, ktoré zachytia 360-stupňový zvuk. Ponúka automatické ladenie, ktoré je možné upraviť pre smerový zvuk, odfiltrovať hluk vetra, či sledovať zvuk konkrétneho subjektu.

 

Akčná kamera má 124,7 × 38,1 × 30 mm a 117 gramov. Riaditeľný rozsah panorámy je – 230 ° až + 70 °, poradí si s náklonom – 100 ° až + 50 ° a rolovaním ± 45 °.

Rozlíšenie videa je do 4K Ultra HD 3 840 × 2 160 pixlov, pri HDR je to 2,7 kB: 2 720 × 1 530  24/25/30 snímkach za sekundu. Video ponúka režimy Timelapse, Motionlapse a Hyperlapse. Zvukový výstup je v kvalite 48 kHz, AAC.

V zariadení je Li-Po batéria s kapacitou 875 mAh, výrobca sľubuje výdrž 140 minút (v laboratórnom prostredí pri zaznamenávaní videa 1080p/24 fps). Kameru spárujete so smartfónmi s OS Android 7.0 a novším a iOS od 11.0.                                                                                                     

Fotografie 64 MP, stabilní video rychlostí až 4K 60 snímků za sekundu, ActiceTrack 3.0, Zoom, Panorama, Timelapse, and HDR Video, 4 mikrofony, Soundtrack, 1/1.7-Inch Sensor, Hybrid AF 2.0

Obsah balenia:
1x DJI Pocket 2  
1x DJI Pocket 2 Obal
1x DJI Pocket 2 Mini Control Stick
1x DJI Pocket 2 držák na stativ (1/4")
1x popruh na zápěstí
1x Nabíjecí kabel USB splitteru DJI (typ A na typ C)
1x sada nálepek DJI
1x Adaptér Osmo Pocket Smartphone (Lightning a USB-C)
1x Držák DJI Pocket 2 Do-It-All
1x Bezdrátový vysílač mikrofonu DJI + čelní sklo bezdrátového mikrofonu
1x Mikro stativ DJI Pocket 2
1x Širokoúhlý objektiv DJI Pocket 2

Špecifikácia DJI Pocket 2 Creator Combo

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 509,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod