DJI Osmo Mobile 2 (DJI0660)

Osmo Mobile 2 je ručný stabilizátor vyrobený pre všetých, ktorý chcú vyrozprávať svoj príbeh. Kdekoľvek sa nachádzate a kedykoľvek sa cítite inšpirovaný, zachyťte chvíle s filmovým pohybom a neuveriteľnou ľahkosťou. Vďaka ľahkej konštrukcii, inteligentným funkciám a dlhotrvajúcej batérii vám Osmo Mobile 2 umožňuje zdielať váš príbeh.
Výrobca:
DJI
Obj. čislo:
001093
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
99,00 82,50 €

DJI Osmo Mobile 2 (DJI0660)

Osmo Mobile 2 bol stvorený pre natáčanie v pohybe. Jednoducho si vyberte svoj objekt a ActiveTrack ho bude sledovať pomocou zabudovaných senzorov a motorov pre zaistenie stability. Či už ide o malé vibrácie zo skateboardu alebo o vačsie nestabilnosti zo skokov, tento stabilizátor ostáva stabilný.

Premeňte každodenné momenty v neuveriteľné Timelaps videá. Natočte kvitnutie kvetov a tok oblakov v stabilnom zábere. Ešte dynamickejší efekt vám pomôže dosiahnut funkcia Motionlapse s ktorou môžete pohybovať kamerou, ale video ostáva rovnako hladké.

Pre ctižiadostivých filmárov je tu zabudovaný zoom slider ktorý umožní ovládať váš smartfón z rukoväte s plynulým filmovým zoomom. Môžete dokonca vytvoriť vizuálny efekt - dollyzoom, ktorý dokážu produkovať iba profesionálne filmové štáby.

Dobrodružstvá nás občas zavedú cez dychberúce krajiny a architektúry. Vychutnajte si tieto momenty s panorámami s vysokým rozlíšením. Osmo Mobile 2 sa pohybuje automaticky, aby zachytil viacero fotografií a potom ich spojil dokopy pre vytvorenie jednej celistvej fotky bez okrajov. Môžete tiež nastaviť váš smartfón na mód Krajiny alebo Portrét, čím vám ponúkne ideálne možnosti pre každú fotku.

Teraz si môžete zobrať svoj príbeh kdekoľvek. Osmo Mobile 2 je vyrobené z kompozitného materiálu s vysokou pevnosťou, ktorý znižuje hmotnosť len na 485g a je ideálny na celodenné používanie. Tiež bol upravený dizajn pre lepšie skladanie a tým je kompaktnejší a skladnejší. Hýbte sa, natáčajte a zdielajte s Osmo Mobile 2.

Špecifikácia DJI Osmo Mobile 2 (DJI0660)

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 99,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod