DJI Mavic Mini (DJIM0240)

DJI Mavic Mini je najnovší prírastok do rodiny dronov Mavic. Kompaktný, ale výkonný dron je dokonalým kreatívnym spoločníkom, ktorý zachytí vaše momenty spôsobom, ktorý bez námahy pozdvihne obyčajné fotky na niečo nové. Spolu s ľahko použiteľnou aplikáciou DJI Fly si užijete zjednodušený zážitok z lietania a perspektívu.
Výrobca:
DJI
Obj. čislo:
DJIM0240
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 10 dní
399,00 332,50 €
-+

DJI Mavic Mini (DJIM0240)

Kompaktný a prenosný
Mavic Mini váži menej ako 250 gramov, je teda takmer rovnako ľahký ako priemerný smartfón. Vďaka tomu je výnimočne prenosný a radí sa do najnižšej a najbezpečnejšej hmotnostnej triedy dronov, čo pre mnohé krajiny znamená lietať bez potrebných povolení a reštrikcií. Napríklad v Spojených štátoch a Kanade môžete lietať s Mavic Mini, bez toho, aby ste museli registrovať dron pre vládu.

Jednoduché použitie
Nová aplikácia DJI Fly ponúka jednoduchý a intuitívny používateľský spôsob ako efektívne vytvárať filmové zábery pomocou niekoľkých kliknutí na displej. Aplikácia ponúka aj výučbu letu, funkciu, ktorá vám pomôže začať lietať s Mavic Mini rýchlo a bezpečne.

Bezpečné lietanie
Mavic Mini je vybavený 360° ochranou vrtuľ, ktorá plne chráni vrtule a zvyšuje tak bezpečnosť letu. Vďaka svojmu systému snímania obrazu a GPS modulu môže Mavic Mini lietať aj stáť na mieste ako vo vnútri, tak aj vonku.

Jednoducho použiteľné šablóny
Aplikácia DJI Fly ponúka celý rad strihových šablón, ktoré vytvárajú úžasné videa jednoduchým kliknutím. Dokonca aj začiatočníci, ktorí nemajú žiadne skúsenosti so strihom videí, sa z ktoréhokoľvek okamihu môžu stať známym filmárom na sociálnych sieťach.

Vytvárajte hladké a živé snímky
Premeňte každú chvíľu v umelecké dielo. Mavic Mini podporuje 12 MPx letecké fotografie a 2,7K Quad HD video. Trojosová stabilizácia vyrovná chvenie dronu a kamery a zaisťuje jasné a veľmi plynulé zábery.

Diaľkový ovládač
Diaľkový ovládač s vyhradenou frekvenciou udržiava prenos videa s nízkou odozvou a vo vysokom rozlíšení až do vzdialenosti 4 km.  Odnímateľné riadiace joysticky možno ľahko uložiť do diaľkového ovládača pre väčšiu prenosnosť.

Prodĺžená doba letu
Práve vďaka hmotnosti možno zostať vo vzduchu omnoho dlhšie ako iné konkurenčné drony. Užite si až 30 minút letu s plne nabitou batériou.

Filmovanie je jednoduché
Zložité zábery sú ľahšie ako inokedy. Zábery, ktoré vyzerajú, ako by pochádzali z hollywoodskeho filmového plátna, sú vytvorené len vďaka režimu QuickShot Mavic Mini, medzi ktoré patrí Dronie, Circle, Helix a Rocket. Stačí si vybrať váš QuickShot a Mavic Mini vykoná počas nahrávania prepracovaný prednastavený pohyb. Vezmite si vaše automaticky vygenerované krátke video a okamžite ho zdieľajte s priateľmi na sociálnych sieťach.

Režim CineSmooth
Spomaľte letovú rýchlosť a pohyby Mavic Mini a zvýšte tak úroveň presnosti a stability. Tento režim je užitočný najmä pri lietanie v úzkych alebo zložitých priestoroch.

Objavte obľúbené miesta
Nájdite scénické miesta pre fotografovanie vo vašom okolí. Aplikácia DJI Fly poskytuje užívateľom integrovaný prístup k SkyPixel, platforme sociálnych médií, aby mohli zdieľať svoje letecké fotografie a videá. Prezerajte si fotografie a videá ostatných a zdieľajte svoje vlastné, alebo objavujte obľúbené miesta pre zaujímavú leteckú fotografiu vo vašej oblasti. 

Príslušenstvo
Nabíjací HUB 
Nabíjací rozbočovač môže nabíjať postupne až tri batérie. Možno ho tiež použiť na ukladanie a prepravu batérií a dokonca aj ako power banku pre nabíjanie mobilných zariadení.

DIY Creative Kit 
Sada obsahuje nálepky a farebné značky, vďaka ktorým bude váš Mavic Mini jedinečným.

Nabíjacia základňa
Pri nabíjaní pomocou tejto pohodlnej základne nabíjanie predviesť zariadení Mavic Mini.

DJI Mini Bag
Zbaľte si Mavic Mini a nabíjací HUB do tašky cez rameno, ktorá je ideálna pre každodenné použitie.

Snap adaptér 
Vďaka tomuto adaptéru môžete na Mavic Mini zavesiť celý rad ďalšieho kompatibilného príslušenstva. 

Držiak vrtúľ 
Tento ľahký držiak vrtúľ chráni vrtule Mavic Mini pred poškodením počas prepravy. Môže byť tiež použitý na pripevnenie zariadenia Mavic Mini k vášmu batohu alebo opasku.

Obsah balenia:
DJI Mavic Mini
Diaľkový ovládač
1x akumulátor
8x vrtule
3x kábel pre pripojenie mobilného telefónu (Lightning, Micro USB, USB Type-C)
Kryt stabilizátora
Komunikačný kábel micro USB
Ovladacie joysticky (2x pár)
Náhradné skrutky
Skrutkovač
Návod na používanie (CZ/SK)

Špecifikácia DJI Mavic Mini (DJIM0240)

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 399,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod