Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 10:00 - 18:00
0911 645 118

DJI Mavic Air 2 (DJIM0260)

 • DJI Mavic Air 2 (DJIM0260)
 • Obrázok (1)
 • Obrázok (2)
 • Obrázok (3)
 • Obrázok (4)
 • Obrázok (5)
 • Obrázok (6)
 • Obrázok (7)
Obj. čislo: DJIM0260
DJI Mavic Air 2 prináša inovácie, ktoré z neho robia v niektorých parametroch rovnocenného súpera staršieho modelu Mavic 2 Pro. V prvom rade vsadili na overenú rozkladatelnú konštrukciu, pribudol seriózny 1/2 inch CMOS Sensor.
Výrobca:
Obj. čislo:
DJIM0260
EAN:
6958265100307
849 s DPH 707,50 € bez DPH
22 074 Kč s DPH 18 395 Kč bez DPH
Dostupnosť Predaj skončil

DJI Mavic Air 2 (DJIM0260)

Letoví asistenti, vďaka ktorým aj amatér dronista vykúzli magické video.
Inteligentní letoví asistenti Active Track 3.0, Spotlight 2.0 a Point of Interest 3.0 urobia naozaj všetko za vás. Ovládanie všetkých asistentov prebieha cez váš smartphone na čo sme už zvyknutý z predchádzajucich generácií. V našom redakčnom teste, ktorý pripravujeme sa reálne pozrieme nakoľko cinematické budú zábery pri použítí týchto asistentov. 

 O bezpečnosť pri lietaní sa postará nadupaný asistent APAS 3.0., ktorý je ešte ''múdrejší'' v situáciach, kedy má dron havarovať. Prekážky vidí, oveľa citlivejšie ako pri prvej generácií Mavic Air.
Vylepšením prešiel aj ovládač, či módy QuickShot, ktoré vám automaticky ''nalietajú'' pohyby, ktoré si navolíte.

Kľúčové vlastnosti:
1. Ultra čistá kresba: 1 "snímač, 48MP Fotografie a 4K / 60fps Video
2. Kontrast, Farba a Riadenie: HDR Fotky, Video, a Panorámy
3. Filmové zábery: Hyperlapse a QuickShots
4. Lietaj dlhšie: 34 minút max letový čas a diaľkový ovládač s výdržou 240 minút
5. Lietaj chytro a bezpečne: APAS 3.0 Vyhýbanie sa prekážkam
6. Lietaj ďalej s prehľadom: OcuSync 2.0 5 km 1080p / 30fps Prenos Videá
7. Posúvaj hranice: 4K / 60fps Video

Natáčajte letecké zábery ako profesionál vďaka plynulému 4K / 60fps videu. Farebný profil D-Cinelike zachová viac obrazových dát pre následnú postprodukciu. HEVC (H.265) video kodek zaobstará viac obrazových dát, zaberá menej miesta v úložisku a uchová dynamický rozsah a detaily záznamu, výsledok sa tak posúva na úplne novú úroveň.

HDR Video
Tajomstvom pre dosiahnutie perfektného HDR videa je použitie čipu s štvornásobnú Bayerová maskou. Jedna snímka oddelí expozičné hodnoty v jednotlivých častiach obrazu a presne reprodukuje svetla a tiene. Snímky sú ďalej skladané a vytvára farebne vyvážený obraz s vysokým dynamickým rozsahom.

48MP Fotky
S 1/2 "CMOS snímačom je Mavic Air 2 schopný zachytiť 48 MP fotografie. Pripravte sa posunúť vaše letecké zábery na novú úroveň.

SmartPhoto
Optimálne výsledky dosiahnete s Mavic Air 2 a funkciou SmartPhoto, ktorá kombinuje rozoznávanie scén, Hyperlight a HDR v jednom. Rozoznávanie scén nastavuje všetky expozičné parametre kamery pre celý rad scén a podporuje inteligentné rozoznávanie piatich kategórií: západ slnka, oblohu, trávu, sneh a stromy.

Hyperlight optimalizuje fotografie zhotovené za zhoršených svetelných podmienok, HDR výrazne zvyšuje dynamický rozsah a kresbu. Pokročilé algoritmy analyzujú každú scénu a upravujú expozičné parametre, skladajú viac fotiek do seba a vytvára prepracované vysoko kvalitné kompozitné fotografie.

HDR Panorámy
Mavic Air 2 disponuje najpokročilejším režimom pre panorámy s vysokým dynamickým rozsahom a neuveriteľne presnou reprodukciou živých farieb.

Mavic Air 2 je osadený snímačom Sony IMX586 sa štvornásobnou Bayerová maskou, ktorý zvyšuje dynamický rozsah a farebnú citlivosť.
Vylepšený 3-osi gimbal stabilizuje každý záber. Na fotografie a video sa tak môžete stopercentne spoľahnúť aj v silnejšom vetre a nepravidelných poryvoch.

Natáčajte zábery ako z filmu
Zaobstarať zábery s profesionálnou kvalitou je vďaka FocusTrack hračka. Sada jednoducho ovládateľných inteligentných sledovacích režimov ako je Active Track 3.0, Spotlight a Point of Interest 3.0 vám umožní popustiť uzdu fantázii.

ActiveTrack 3.0
Sledovanie objektov a vyhýbanie sa prekážkam je s novou verziou technológie DJI ActiveTrack plynulejšie ako kedykoľvek predtým. Vďaka lepšiemu vyhľadávaniu trás a rýchlejšou a presnejšou predikciu trajektórie je sledovaný objekt stále v strede záberu, aj keď sa pohybuje napríklad za stromom.

Spotlight 2.0
Lietajte úplne voľne s kamerou zacielenou na vybraný objekt. Jednoducho označte objekt a lietajte, o zvyšok sa postará Mavic Air 2.

POI 3.0
POI 3.0 vylepšuje možnosti funkcie POI 2.0, obzvlášť potom rozoznávanie rovných povrchov. Tam kde POI 2.0 mohlo stratiť sledovaný objekt, POI 3.0 je teraz schopné dynamicky sledovať objekty ako autá, lode alebo osoby.

8K Hyperlapse
Mavic Air 2 podporuje Hyperlapse v 8K, môžete tak deformovať čas a priestor vytvárať tak ohromujúce zábery. A najlepšie je, že to zvládnete bez zložitého post-procesovanie. Vyberte si z režimy Free, Circle Course Lock a Waypoint, vyberte vhodné miesto pre natáčanie a aplikácie DJI Fly sa postará o zvyšok.

QuickShots
Zachyťte filmové zábery automaticky s funkciou QuickShots. Stačí niekoľko kliknutí a Mavic Air 2 naplánuje a preletí komplikovanú leteckú trasu a zachytí záber s profesionálnou kvalitou. Pridajte hudbu, efekty a filtre pomocou intuitívnych šablón Story, hotové klipy potom môžete zdieľať priamo na sociálnych sieťach.
Režimy: Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang, Asteroid

OcuSync 2.0 umožňuje prenos signálu a FHD 1080p živého náhľadu na vzdialenosť 5 km priamo z kamery. Vychutnajte si tak voľnosť pohybu a čistejší obraz pre obstaranie toho perfektného záberu. 

Spoľahlivý prenos
Mavic Air 2 podporuje komunikáciu v dvoch pásmach 2.4 / 5.8 GHz a automaticky bezproblémovo prepína do pásma s najnižším rušením.  To výrazne vylepšuje jeho schopnosť vysporiadať sa s rušením v náročných podmienkach a zvyšuje bezpečnosť letu.

Batérie a let
Vďaka pôsobivému letovému času až 34 minút môžte zostať vo vzduchu tak dlho, dokiaľ nenatočíte ten perfektný záber. A môžte natáčať rýchle a dynamické zábery vďaka maximálnej rýchlosti 68 kmh v režime Sport. 

APAS 3.0
Pokročilé systémy pre pilotnú asistenciu (APAS) 3.0 (6) využívajú pokročilú mapovaciu technológiu pre plynulé a spoľahlivé vyhýbanie sa prekážkam v komplexných prostrediach. Schopnosť vyhýbať sa prekážkam a automatické plánovanie letu je dramaticky vylepšené oproti predchádzajúcim generáciám, je tak zvýšená bezpečnosť letu a otvárajú sa ďalšie možnosti.

DJI Fly App
Aplikácia DJI Fly umožňuje vytvárať perfektné videá ľahšie ako kedykoľvek predtým. Integrovaný editor videí DJI Mimo ponúka manuálne nastavenie, pokročilé funkcie a intuitívne šablóny, môžete tak generovať profesionálne kompozície v priebehu niekoľkých málo sekúnd.

Mavic Air 2 ponúka dve rady ND filtrov, ktoré pomáhajú s kontrolou expozície a rozširujú kreatívne možnosti. Set filtrov ND 16/64/256 pomáha s kontrolou rýchlosti závery v extrémnych svetelných podmienkach a set ND 4/8/32 umožní robiť živé a jasné zábery aj pri nízkom nastavení ISO.

Úplne nový diaľkový ovládač sa pýši pôsobivou batériou, ktorá vystačí na 240 minút prevádzky a ergonomickou konštrukciou a pohodlným ovládaním. S novým držiakom telefónu je pripevňovanie telefónu rýchlejšie a integrovaná anténa pilotovi výrazne uľahčujú prácu.

Obsah balenia:
• Mavic Air 2
• vysielač
• 1x batéria
• nabíjačka 220V
• vrtuľa (3 páry)
• prepojovací kábel USB-C
• prepojovací kábel Lightning
• prepojovací kábel Micro USB
• kryt závesu
• kábel USB / USB-C
• náhradné kniple


Filtre ND16/64/256 sú súčasťou balenia Fly More Combo. Sadu filtrov ND4 / 8/32 je možné zakúpiť samostatne.

Mavic Air 2 ponúka dve rady ND filtrov, ktoré pomáhajú s kontrolou expozície a rozširujú kreatívne možnosti. Set filtrov ND 16/64/256 pomáha s kontrolou rýchlosti závery v extrémnych svetelných podmienkach a set ND 4/8/32 umožní robiť živé a jasné zábery aj pri nízkom nastavení ISO. 

Recenzie DJI Mavic Air 2 (DJIM0260)

100%
hodnotení: 1

Prehľad hodnotenia

5 hviezdičiek
hodnotení: 1

4 hviezdičky
hodnotení: 0

3 hviezdičky
hodnotení: 0

2 hviezdičky
hodnotení: 0

1 hviezdička
hodnotení: 0

 • Nekupoval by som nič iné len fly more combo kit. Všetko pripravené na lietanie.

  Vynikajúci dron, v balení všetko čo potrebuje.