Zapojte sa do celoročnej súťaže PRO.Laika fotograf roka 2024.

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

DJI Mavic 3 Fly More Combo

Obj. čislo: DJI Mavic 3 Fly More Combo
DJI Mavic 3 je najnovším špičkovým DJI dronom. V porovnaní s DJI Mavic 2 má Mavic 3 podstatne vylepšený výkon kamery, vďaka 4/3 CMOS snímaču, kamere Hasselblad a ľahkej telekamere ekvivalentnej 24mm. Mavic 3 je schopný nakrúcať videá v rozlíšení 5,1 K/50 fps a 4K/120 fps.
Verzia Mavic 3 Cine podporuje dokonca kódovanie Apple ProRes 422 HQ, ktoré ponúka vyššiu kvalitu obrazu a väčšiu flexibilitu počas následného spracovania. Okrem kamerového systému prináša Mavic 3 aj komplexne vylepšený zážitok z letu. Doba letu bola predĺžená na 46 minút a dosah prenosu videa na maximálnu vzdialenosť 15 km. Snímanie prekážok sa vyvinulo do skutočne všesmerového systému s výkonnejším APAS 5.0 a Advanced RTH, ktoré používateľom poskytnú väčší pokoj a bezpečnosť počas letu.
Výrobca:
Obj. čislo:
DJI Mavic 3 Fly More Combo
EAN:
6941565919977
2 769 s DPH 2 307,50 € bez DPH
71 994 Kč s DPH 59 995 Kč bez DPH
Dostupnosť Predaj skončil

DJI Mavic 3 Fly More Combo

Najnovšia generácia dronu DJI Mavic 3 Fly More Combo s rozlíšením 20MPx, dvomi objektívmi Hasselblad a videom 5,1K/50fps a 4K/120fps. DJI Mavic 3 dokáže detekovať prekážky vo všetkých smeroch s extrémnou presnosťou. Viac snímacích kamier so širším rozsahom detekcie pomáha Mavicu 3 reagovať na prekážky skôr ako dôjde ku nehode. V dobre osvetlenom prostredí sa Mavic 3 dokáže rýchlejšie a plynulejšie vyhýbať prekážkam a bezpečne robiť stabilné zábery aj pri lete do strany alebo dozadu, čo bolo pri modeli DJI Mavic 2 Pro riskantná záležitosť.

Hlavné vlastnosti:

 • objektív wide 24mm 4/3 CMOS Hasselblad 20 MPx
 • objektív tele 162mm 1/2" CMOS
 • 20MP fotografie
 • video 5,1K/50fps, 4K/120fps
 • 46 minút letu
 • dolet až 15 km
 • RTH inteligentný návrat domov
 • 28x priblíženie
 • ActiveTrack 5.0
 • Waypoints 3.0
 • MasterShots
 • 100MP Panorámy
 • 8GB interné uložisko
 • všesmerová detekcia prekážok
 • váha len 859g
 • 12.8 Stôp dynamického rozsahu
 • Vision Detection Auto Focus (VDAF)

ActiveTrack 5.0
ActiveTrack 5.0 sleduje objekty, bez ohľadu na to, či sa dron pohybuje dopredu, dozadu, doľava alebo doprava. ActiveTrack 5.0, obsahuje najnovšie technológie rozpoznávania predmetov, využíva niekoľko senzorov súčasne na rozpoznanie predmetu, jeho odlíšenie od ostatných objektov a uzamknutie predmetu v zábere. Mavic 3 je schopný sledovanie vo všetkých smeroch a plynule upravuje uhly sledovania pre prirodzenejšie výsledky. Vďaka novému prostrediu a algoritmom snímania objektu reaguje Mavic 3 na pohyby objektu a informácie o prostredí skôr a vopred naplánuje optimálnejšiu trasu letu a sledovania.


Dedičstvo pokračuje: Hasselblad L2D-20c Camera
Ikonická švédska značka Hasselblad upravila svoju L2D-20c kameru špeciálne pre DJI Mavic 3. Prísne štandardy značky Hasselblad sú aplikované ako na výkon hardvéru, tak na softvérové algoritmy, čo posúva kvalitu obrazu na úplne novú úroveň.

4/3 CMOS
Väčší senzor neprináša pre Mavic 3 iba vyššie rozlíšenie a dynamický rozsah, ale hlavne znižuje šum v zlých svetelných podmienkach, čo je oproti svojmu staršiemu bratovi DJI Mavic 2 Pro obrovský krok vpred.

12.8 Stôp dynamického rozsahu
4/3 CMOS senzor prichádza s 12.8-stopami dynamického rozsahu pre lepšie uchovanie detailov v tieňoch a svetlách, čo posúva obraz na úplne novú, živú úroveň.

Široké 84° FOV
Vážiaci iba 12,5 g, tento 24mm objektív s automatickým ostrením má FOV 84 ° pre zachytenie viacerých detailov s krištáľovou ostrosťou.

Vision Detection Auto Focus (VDAF)
Hasselblad kamera na Mavic 3 poskytuje technológiu VDAF, ktorá funguje s niekoľkými senzormi na využitie dát o vzdialenosti a optimalizácii rýchlosti ostrenia.

Hasselblad Natural Colour Solution
Mavic 3 ponúka známe Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS), ktoré je výsledkom desaťročí skúseností s fotografovaním. Táto funkcia zabezpečuje presné a prirodzené farby, ktoré vyzerajú úžasne aj bez presetov a úprav.

Kalibrácia na úrovni pixelov
Aby sme zaistili, že DJI Mavic 3 bude zaznamenávať farby s rovnakou kvalitou ako to robia ostatné Hasselblad kamery, L2D-20c používa rovnaké vysoké štandardy, s každým pixelom skalibrovaným a zabudovanou HNCS. RGB farebné dáta zachytené senzorom sa konvertujú pomocou unikátneho Hasselblad algoritmu tak, aby sme dosiahli najprirodzenejšie farby v každej scéne.


Profesionálne vlastnosti pre video:

 • 5.1K/50fps
 • DCI 4K/120fps
 • Apple ProRes 422 HQ *pri verzi Cine Premium Combo
 • 10-bit D-Log farebný profil

Mavic 3 využíva svoj profesionálny obrazový výkon na nahrávanie videí vo vysokom rozlíšením a snímkovacej frekvencii. Jeho kamera tiež nahráva až 1 miliardu farieb vďaka 10-bitovému D-Log profilu, ktorý ponúka prirodzené farby a pokročilú flexibilitu v úprave a color gradingu.


28x Hybridný Zoom
Unikátna tele kamera robí režim preskúmavania tým perfektným režimom na zmapovanie a plánovanie trasy. Keď sú objekty alebo scény ďaleko, použitie tele kamery pre priblíženie sa môže hodiť. 


Mnohosmerná detekcia prekážok
Pokročilé funkcie na DJI Mavic 3 vám dovolia sa plne venovať zachyteniu toho najlepšieho záberu. Niekoľko širokouhlých vision senzorov spolupracuje s výpočtovým procesorom, aby sa precízne vyhli prekážkam vo všetkých smeroch. Ukončite každý let v pokoji vďaka Pokročilému RTH, ktorý dovoľuje Mavicu 3 automaticky určiť optimálnu cestu späť na bod vzletu a pomáha mu sa bezpečne vrátiť.


APAS 5.0 - Užite si váš let bez strachu zo zrážky, aj keď lietate v komplikovanom prostredí
Lietanie s dronom Mavic 3 sa posunulo na novú úroveň a váš dokonalý záber už nepreruší žiadna prekážka. Mavic 3 pri lete kontinuálne detekuje prekážky vo všetkých smeroch, ktoré rýchlo a hladko prekonáva. Výsledok je stabilný prenos bez stráty prenosu.

Predĺžená doba letu
Vykonajte každý krok od plánovania po kompozíciu a ešte k tomu si natočte Hyperlapse, všetko počas jedného letu. Odolnosť voči vetru Mavicu 3 je o 50 % silnejšia ako u jeho predchodcov, a to vďaka efektívnejšiemu systému motorov a batérii s vysokou kapacitou, ktorá dobu letu predlžuje až na neuveriteľných 46 minút.

 

Lietajte ďalej, tvorte viac, prekonávajte limity s Mavicom 3
S prenosom až na vzdialenosť 15 km lieta Mavic 3 nielen ďalej, pilot vôbec po prvý krát získava kľudný pocit na duši počas letu vďaka vysoko výkonnému a stabilnému prenosu. Video lagy, straty prenosu, výpadky obrazu a iné nepríjemnosti sú pri tomto drone minulosťou. Vám ostáva len prekonávať svoje schopnosti a limity.

 

FHD video prenos s vysokou snímkovacou frekvenciou a stabilným obrazom
Mavic 3 je prvý dron od DJI, ktorý vie vysielať živé video v 1080p/60fps. To znamená, že na ovládači vidíte obraz v oveľa reálnejšom podaní. Vďaka tomu je aj Mavic 3 lepšie ovládateľný v reálnom čase.


 
Nová vrstva bezpečnosti vo vzduchu: DJI Cellular Transmission Dongle
S pripojeným Cellular Transmission Dongle, Mavic 3 môže prepínať na 4G siete pre hladké a stabilné pripojenie v prípade, že je signál O3+ blokovaný budovami, stromami alebo inými štruktúrami. Počas letu sa vysielanie O3+ a 4G skoordinuje, teda medzi nimi dron automaticky a bezproblémovo prepína, vďaka čomu zaistí nerušený a precízny zážitok.

Generácia DJI Mavic 3 prichádza v troch verziách:

DJI Mavic 3 
DJI Mavic 3 Fly More Combo
DJI Mavic 3 Cine Premium Combo - (v porovnaní s Mavic 3 podporuje DJI Mavic 3 Cine kódovanie Apple ProRes 422 HQ a je dodávaný so vstavaným 1TB SSD pre vysokorýchlostné ukladanie dát)

 

Balenie obsahuje:

 • 1x DJI Mavic 3
 • 1x RC-N1 Remote Controller
 • 3x Inteligentná letová batéria
 • 6x Párov vrtúľ ( Low-Noise )
 • 1x prepravná taška
 • 1x sada filtrov ND4, 8, 16, 32
 • 1x nabíjačka
 • 1x Storage Cover
 • 2x páčky ovládača RC-N1 
 • 1x kábel RC-N1 USB Type-C 
 • 1x kábel RC-N1 Micro-USB 
 • 1x kábel RC-N1 Lightning 
 • 1x kábel USB Type-C 

Súvisiace produkty

DJI Air 2S

DJI Air 2S je novinkou v rodine dronov od DJI. Môžete s ním voľne lietať alebo môžete pomocou programu MasterShots automaticky vytvárať obsah na základe tematických šablón. Režimy FocusTrack na sledovanie objektov rôznymi spôsobmi, režimy QuickShot na vykonávanie automatických letových manévrov alebo režimy Hyperlapse na videozáznamy s časovým odstupom spoločne môžu poskytnúť profesionálne výsledky, zatiaľ čo vám z pliec zoberú niektoré zložitosti leteckého snímania. Výsledky vyzerajú ohromujúco vďaka 1" CMOS snímaču a 22mm širokouhlému objektívu, ktorý je schopný zhotoviť fotografie s rozlíšením 20 MP a videá s rozlíšením až 5,4K. Vyhýbanie sa prekážkam počas letu, geofencing, návrat domov a technológia AirSense spoločnosti DJI zaisťuje bezpečnosť Air 2S aj jeho okolia.
999 € s DPH 899 s DPH
832,50 € bez DPH 749,17 € bez DPH
25 974 Kč s DPH 23 374 Kč s DPH
21 645 Kč bez DPH 19 478,42 Kč bez DPH
Na sklade
Obj. čislo: 740167