Naša predajňa funguje ako odberné miesto | Nakúpte online a vyzdvihnite | Využite dopravu ZADARMO pri nákupe od 100 €

Celestron NexYz 3-Axis universal smartphone adapter

NexYZ je univerzálny adaptér umožňujúci prepojiť Váš smartphone s najrozšírenejšími modelmi teleskopov, ďalekohľadov a mikroskopov s okulármi od 30mm do 60mm. Hravo tak spravíte snímky a videá vzdialených i blízkych objektov, ktoré môžete behom chvíľky zdieľať so svojimi priateľmi a pochváliť sa originálnymi fotografiami.
Výrobca:
Celestron
Obj. čislo:
CE810055
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
59,90 49,92 €
-+

Celestron NexYz 3-Axis universal smartphone adapter

Vďaka unikátnej 3-oséj kalibrácií umožňuje adaptér behom niekoľkých sekúnd perfektne zladiť fotoaparát vášho telefónu s okulárom, a vy tak nemusíte strácať čas dlhým nastavovaním a môžete si užívať fotenie samotné a naplno rozvinúť vašu kreativitu. Na rozdiel od iných adaptérov je NexYZ vybavený trojsmernými ovládačmi (osi X, Y a Z), ktoré dokonale zladia fotoaparát telefónu s okulárom za pár sekúnd. Systém svoriek umožňuje umiestniť telefón v režime fotenia na šírku, na rozdiel od portrétu, ktorý je tak často charakteristickým znakom väčšiny obrázkov smartfónoch. NexYZ sa vďaka svojej robustnej a trvácnej konštrukcii s kovovým rámom a polymérnym telom vyznačuje vveľkou odolnosťou v teréne.Pripevnenie telefónu k adaptéru je jednoduché a rýchle. Ttelefón je pevne uchytený na svojom mieste a tak sa nemusíte obávať, že vypadne, keď sa pohybujete. Potom nastavíte polohu telefónu pomocou otočných gombíkov osi X a Y. Gombík osi Z umožňuje spustiť alebo zdvihnúť telefón, aby ste eliminovali vinetáciu.

NexYZ je vhodný pre akékoľvek okuláre s priemerom od 35 mm do 60 mm, vrátane ďalekohľadov s okulármi s rozmermi 1,25 ”a 2”, s pozorovacími okuliarmi, monokulármi a ďalekohľadmi. NexYZ je možné pripojiť na mikroskopy pridaním pribaleného adaptérového krúžku, ktorý zmenšuje použiteľný priemer až na 25 mm, čo je veľkosť štandardného mikroskopického okulára. Platforma NexYZ je plne nastaviteľná a zmestí sa na ňu akékoľvek zariadenie. Dokonca aj väčšie smartphony ako iPhone 8 Plus a najnovšie zariadenia Samsung Galaxy . Ak chcú viacerí ľudia fotografovať cez optiku, jednoduché pružinové svorky NexYZ uľahčujú vybratie jedného zariadenia a jeho výmenu za pár sekúnd. NexYZ je ideálnym riešením pre hviezdne večierky, kde každý chce fotgrafovať.

Špecifikácia Celestron NexYz 3-Axis universal smartphone adapter

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 59,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod