Canon RF 85mm f/1.2L USM - Cashback 200 €

Cashback 200 €

Ak si teraz zakúpite tento objektív Canon, získate po zaregistrovaní späť 200 Eur. Podmienkou pre uplatnenie cashbacku na objektív je nákup jedného z nasledovných tiel- Canon EOS R5, EOS R3 a EOS R6 Mark II. Akcia platí od 1.2. do 30.4.2023, len na produkty dodané v čase trvania akcie. Ďalšie zvýhodnené produkty a podrobné podmienky akcie nájdete na Canon RF Cashback.

Zvážte to! - Zľava až 25%

Zvažujete kúpu nového objektívu RF? Zvážte to! A to doslova. Prineste/pošlite svoj starý nepoužívaný objektív a v závislosti od jeho hmotnosti vám poskytneme až 25 % zľavu na nákup nového objektívu. Akcia platí v období od 15. marca do 30. apríla 2023, len na produkty dodané v termíne akcie. Detailné podmienky akcie a viac zvýhodnených produktov Canon nájdete na Canon - Zvážte to!.
Canon RF 85mm F1.2L USM
Objektív RF 85mm F1.2L USM je tým najlepším pomocníkom na odomknutie kreatívneho potenciálu, ktorý vám umožňuje vytvárať krásne a lichotivé portréty s dokonalou ostrosťou a využiť vynikajúci výkon pri slabom osvetlení.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
3447C005
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
3 199,00 2 665,83 €
-+

Canon RF 85mm f/1.2L USM - Cashback 200 €

Canon RF 85mm F1.2L USM
Objektív RF 85mm F1.2L USM je tým najlepším pomocníkom na odomknutie kreatívneho potenciálu, ktorý vám umožňuje vytvárať krásne a lichotivé portréty s dokonalou ostrosťou a využiť vynikajúci výkon pri slabom osvetlení.
Najlepší objektív na portréty, ktorý zachytáva detaily ako nikdy predtým
Vďaka pokrokovému dizajnu objektívu a využitiu prevratnej optiky od spoločnosti Canon ponúka model RF 85mm F1.2L USM mimoriadny optický výkon a je najlepším objektívom na portréty pre fotografovanie novej generácie.

Portrétna fotografia
Výnimočná optická konštrukcia, šošovky so zdokonalenou povrchovou vrstvou a technológia bajonetu RF spolu s plytkým zaostrením a výnimočnou ostrosťou vám umožňujú dodať portrétom novú úroveň detailov a úplne nový rozmer.

Fotografovanie v uliciach
Buďte diskrétni a ovládnite ulice vďaka rýchlemu zaostrovaniu, ktoré poskytuje vysoko výkonný motor USM, ktorý zabezpečí kontinuálne zaostrovanie na objekt, vďaka čomu už nepremeškáte jediný okamih.

Slabé osvetlenie
Vďaka rýchlemu objektívu s širokou maximálnou clonu f/1,2, ktorý zachytáva každý detail s vynikajúcou ostrosťou od okraja k okraju, môžete fotografovať aj po západe slnka.

Dokonalá ohnisková vzdialenosť pre portréty
RF 85mm F1.2L USM je ideálny krátky teleobjektív pre lichotivé portréty, ktorý dosahuje elegantné a detailné výsledky s príjemnou perspektívou bez skreslenia.
Rýchly a ostrý s vynikajúcou optickou presnosťou
S rýchlou clonou F1,2 je tento objektív vynikajúci aj pri slabom osvetlení a ponúka neuveriteľnú ostrosť a kreatívny výraz s príjemnými efektmi bokeh bez straty kvality snímky.
 

Pokrokové prvky objektívu a vrstvy
Objektív využíva optiku odrážajúcu modré spektrum svetla (BR), ktorá zabraňuje vplyvu farebných aberácií, zatiaľ čo brúsený asférický prvok odstraňuje sférické aberácie spôsobené veľkou maximálnou clonou.
Kvalita vyhotovenia série L s ochranou voči poveternostným vplyvom
Kvalita vyhotovenia prináša kvalitu série L s ochranou voči poveternostným vplyvom a fluórovou povrchovou vrstvou na prednom aj zadnom prvku objektívu, ktorá poskytuje ochranu pred vodou, prachom a škrabancami.

Rýchly motorček USM a ovládací prstenec objektívu
Vysoká rýchlosť bajonetu RF umožňuje objektívu RF 85mm F1.2L USM rýchlo zamerať objekt, zatiaľ čo ovládací prstenec objektívu poskytuje dodatočné prispôsobiteľné ovládanie nastavení.


RF 85mm F1.2L USM DS – Jedinečný vysokovýkonný objektív ponúkajúci spojenie nádherne plynulého bokehu v pozadí a mimoriadne rýchlej clony, pomocou ktorých vytvára úchvatné portréty.
 

Optické vlastnosti/parametre
Veľkosť obrazu Plný formát
Zorný uhol (horiz., vert., diag.) 24o, 16o, 28o 30'
Konštrukcia objektívu (prvky/skupiny) 13/9
Počet lamiel clony 9
Minimálna clona 16
Najnižšia vzdialenosť zaostrenia (m) 0,85
Maximálne zväčšenie (x) 0,12
Informácie o vzdialenosti Áno
Stabilizátor obrazu
Aktivátor AF USM
Odolnosť voči prachu a vlhkosti
 

Obsah balenia
Objektív RF 85mm F1.2L USM
Slnečná clona ET-89
Kryt objektívu E-82II
Kryt objektívu proti prachu RF
Mäkké puzdro LP1424

 

Špecifikácia Canon RF 85mm f/1.2L USM - Cashback 200 €

Bajonet objektívuCanon R
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuUtesnený voči vonk. vplyvom
Svetelnosť objektívu:f/1.2
Priemer filtra objektívu82 mm

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 3 199,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod