Canon RF 800mm f/11 IS STM - Cashback 120 €

Cashback 120 €

Ak si teraz zakúpite tento produkt Canon, získate po zaregistrovaní späť 120 Eur. Akcia platí od 17.4. do 31.8.2023. Ďalšie zvýhodnené produkty a podrobné podmienky akcie nájdete na Canon Cashback.
RF 800mm F11 IS STM – mimoriadne ľahký dlhý teleobjektív.
Teleobjektív RF 800mm F11 IS STM vďačí za svoju nízku hmotnosť novému konceptu. Predstavuje vynikajúcu cenovo dostupnú alternatívu pre amatérskych fotografov, ktorým umožňuje detailne zachytiť veľmi vzdialené objekty. Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 6 m (RF 800mm F11 IS STM) fotografovi umožňuje urobiť ostré snímky aj na malú vzdialenosť od objektu. Vzdialenosť, na akú je objektív schopný zachytiť akciu, je možné predĺžiť pomocou telekonvertorov EXTENDER RF 1.4x and EXTENDER RF 2x pri zachovaní automatického ostrenia a stabilizácie obrazu. S nimi je možné dosiahnuť pozoruhodných ohniskových vzdialeností - až 1600 mm spolu s telekonvertorom EXTENDER RF 2x.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
3987C005
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
979 815,83 €
-+

Canon RF 800mm f/11 IS STM - Cashback 120 €

Objektív je vybavený optickou stabilizáciou obrazu a pri použití s bezzrkadlovými telami systému Canon EOS R podporuje automatické ostrenie Dual Pixel CMOS AF. To všetko umožňuje dosahovať dokonale ostré snímky aj pri fotografovaní z ruky, pretože pohybová neostrosť je výrazne redukovaná.
Tento ľahký a kompaktný objektív je žiarivým príkladom možností bajonetu Canon RF. Objektív využíva difrakčné prvky spolu s bajonetom RF a svetelnosťou f/11 je dôkazom mimoriadneho úspechu spoločnosti Canon v oblasti vývoja optických technológií. Objektív je vďaka novej konštrukcii s výsuvným mechanizmom výrazne menší a ľahší ako súčasné teleobjektívy EF s dlhou ohniskovou vzdialenosťou. Telo objektívu sa pri použití roztiahne a pre uloženie jednoducho zasunie do seba , čo je ideálne riešenie pre fotografov na cestách, ktorí nemajú vo fotobatohu miesto nazvyš.
Objektív je vybavený technológiou STM a zaostruje úplne ticho a plynule – chod objektívu teda neruší pri filmovaní videa. K ľahkému ovládaniu objektívu RF 800mm F11 IS STM prispieva ovládací prstenec, ktorý umožňuje priamo a pohotovo upravovať čas, kompenzáciu expozície, citlivosť a nastavenie automatického ostrenia AF . Pevná clona zaisťuje dokonale kruhový bokeh a veľká ohnisková vzdialenosť umožňuje pozadie dostatočne rozostriť pri fotografovaní vzdialených objektov, ktoré tak lepšie vyniknú. To sú ideálne vlastnosti pre fotografovanie zvierat.

Hlavné funkcie a vlastnosti objektívu RF 800mm F11 IS STM :
• Ohnisková vzdialenosť 800 mm (RF 600mm F11 IS STM)
• Stabilizácia obrazu (IS) až o 5 expozičných hodnôt v prípade RF 800mm F11 IS STM a o 4 expozičné hodnoty
• Technológia automatického ostrenia STM
• Nízka hmotnosť (RF 800mm F11 IS STM cca 1260 g)
• Kompaktné prevedenie – konštrukcia tela sa pri použití vysúva, pri uskladnení zasúva
• Ovládací prstenec – priame nastavenie času, kompenzácia expozície a citlivosti
• Objektív so svetelnosťou F11 so stabilizáciou obrazu a plnohodnotným automatickým zaostrovaním pri užití s telom Canon EOS R
• Stabilizácia obrazu až o 5 expozičných hodnôt (podľa štandardu CIPA)
• Makro 1:2

Špecifikácia Canon RF 800mm f/11 IS STM - Cashback 120 €

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 979 €

Upozorni ma keď cena klesne pod