Canon RF 24-240mm f/4-6.3 IS USM - Cashback 80 €

Cashback 80 €

Ak si teraz zakúpite tento produkt Canon, získate po zaregistrovaní späť 80 Eur. Akcia platí od 17.4. do 31.8.2023. Ďalšie zvýhodnené produkty a podrobné podmienky akcie nájdete na Canon Cashback.
Spoločnosť Canon Europe rozšírila rad objektívov RF o model RF 24-240 mm F4-6,3 IS USM, ideálny zoom pre kreatívnych nadšencov, ktorí začínajú so systémom EOS R.
Kompaktný objektív ma desaťnásobný zoom, ktorý dáva veľký priestor pre tvorivé vyjadrenie a spôsob zachytenia na mimoriadne kvalitné plnoformátové snímky.

Objektív je určený tým, ktorí chcú preniesť svoju kreativitu do fotografií, a to najmä pri cestovaní. Všestranný objektív im umožní zachytiť v špičkovej obrazovej kvalite všetko od širokých scén až po detailné zábery na dlhom ohnisku.

Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
3684C005
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
1 049 874,17 €
-+

Canon RF 24-240mm f/4-6.3 IS USM - Cashback 80 €

Výkonný a cenovo dostupný plnoformátový zoom
Kompaktný a ľahko prenosný objektív RF 24-240 mm F4-6,3 IS USM váži len 750 g – vyznačuje sa teda mimoriadnym pomerom hmotnosti a rozsahu ohniskovej vzdialenosti. Je ideálnou voľbou pre kreatívnych fotografických nadšencov, ktorí v ponuke objektívov RF systému EOS R hľadajú maximálnu všestrannosť. Objektív RF 24-240 mm F4-6,3 IS USM vyhovie širokému spektru tvorivých nárokov. Na krátkom ohnisku 24 mm je ideálny pre skupinové fotografie, krajinu a architektúru, zatiaľ čo rozsah teleobjektívu nájde uplatnenie pri fotografovaní športu, rôznych akcií, prírody a portrétov. Ostriaci/ovládací prstenec so zdrsneným povrchom a široký uzamykateľný transfokačný prstenec otočný o 100° poskytujú používateľovi okamžitú a precíznu kontrolu nad snímkou a pomáhajú mu čo najlepšie zachytiť svet podľa jeho predstáv. Veľký priemer a krátka vzdialenosť medzi snímačom a bajonetom RF umožňuje navrhovať objektívy s väčšími zadnými optickými členmi a maximalizovať tak obrazovú kvalitu, vďaka ktorej môžu fotografi dať plný priechod svojej kreativite.

Mimoriadna kvalita obrazu s automatickým zaostrovaním a stabilizáciou
RF 24-240 mm F4-6,3 IS USM je prvý plnoformátový objektív s optickou stabilizáciou obrazu Dynamic IS, ktorá rozširuje expozíciu až o 5 EV a umožňuje fotografovanie z ruky aj pri veľmi dlhých časoch, čím posúva hranice kreativity ešte ďalej. Vďaka tomu je možné robiť čisté a ostré snímky aj za zhoršených svetelných podmienok a neroztrasené videonahrávky, pri ktorých je možné nastavovať clonu v krokoch po 1/8. Objektív je preto ideálny pre spontánne fotografovanie a natáčanie videa na cestách. Automatické ostrenie Nano USM spája výhody krokového motora (STM) a ultrazvukového motora (USM). V spojení s technológiou zaostrovania na báze detekcie fázového posunu CMOS AF s dvojitými pixelmi na 88% plochy snímača horizontálne a 100% vertikálne objektív ostrí rýchlo, ticho a plynule, a umožňuje tak zaobstarať okrem deatilných fotografií tiež vysoko kvalitné videonahrávky.

Špičkový dizajn a spracovanie zodpovedajúce kvalitám systému EOS R
Objektív RF 24-240 mm F4-6,3 IS USM sa výborne dopĺňa s telom EOS RP, najľahší plnoformátová bezzrkadlovky od spoločnosti Canon. Tým, že je objektív pre systém EOS R priamo určený, umožňuje kreatívnym nadšencom využiť všetky jeho výhody. Systém EOS R, uvedený na trh v septembri 2018, poskytuje mimoriadnu optickú kvalitu, najrýchlejší automatické ostrenie na svete a rýchlejšiu komunikáciu medzi telom a objektívom vďaka novo vyvinutému bajonetu RF. Vyššia rýchlosť, špičková ergonómia a nekompromisná obrazová kvalita sú kľúčové charakteristiky systému EOS R a platí to bez výnimky aj pre nový objektív.


 
Rozsah ohniskových vzdialeností 24-240 mm
Dynamická optická stabilizácia obrazu 5 EV
Asférické a ultradisperzné optické členy, antireflexná vrstva Super Spectra Coating
Kruhová 7-lamelová clona f/4-6,3
Automatické ostrenie Nano USM
Prepínateľný ovládací/ostriaci prstenec
Vstavaný profil DLO a elektronická korekcia skreslenia
 

Špecifikácia Canon RF 24-240mm f/4-6.3 IS USM - Cashback 80 €

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 049 €

Upozorni ma keď cena klesne pod