Predajňa je otvorená.

Canon Mount Adapter EF-EOS M

Canon EF-EOS M adaptér je adaptér kompaktných rozmerov umožňujúci nasadenie objektívov EF a EF-S na systémový fotoaparát Canon EOS M. Tento adaptér zabezpečuje nielen pre tvarové prepojenie, ale aj prenos elektronických signálov.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
6098B005AA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
119,00 99,17 €
-+

Canon Mount Adapter EF-EOS M

Vďaka adaptéru Canon EF-EOS M môžete nasadiť na Váš Canon EOS M ľubovoľný objektív z bohatého sortimentu objektívov rady EF a EF-S a rozšíriť tak jeho možnosti. Môžete tak využiť kvality špecializovaných objektívov ako napr. makro objektívov, till-Shift objektívov, objektívov typu rybie oko ako aj ďalších objektívov rady EF či EF-S vrátane najvyššej triedy objektívov rady L.

Prednosti adaptéra Canon EF-EOS M:
• Malý a ľahký adaptér EF-EOS M pre fotoaparáty EOS M
• Kompatibilný s celým sortimentom objektívov EF a EF-S
• Umožňuje prenos informácií o zaostrení z objektívu do tela a naopak
• Praktická odnímateľná statívová objímka

Detailné vlastnosti:

Malý a ľahký adaptér EF-EOS M:
Adaptér EF-EOS M je malý a ľahký, vďaka čomu je mimoriadne prenosný a môžete ho tak mať neustále pri sebe. Umožňuje Vám nasadiť ľubovoľný objektív z bohatého sortimentu objektívov rady EF a EF-S čím sa pred vami otvára svet neslýchaných tvorivých možností.

Kompatibilný s kompletným sortimentom objektívov Canon EF a EF-S:
Rozšírte svoj systém EOS M a objavujte hranice vlastnej kreativity. Upevňovací adaptér EF-EOS M vám zabezpečuje prístup ku kompletnej ponuke objektívov Canon EF a EF-S, aby ste mohli využívať nielen svoje súčasné objektívy, ale zároveň skúšať nové, a tak sa pokúšať o získanie záberov podľa vlastných predstáv. Spomínaný široký sortiment zahŕňa objektívy s pevným ohniskom, ako aj transfokátorové zoom objektívy pokrývajúcim ohniskové vzdialenosti od 8 mm do 800 mm - aby ste mohli zachytávať čokoľvek od fascinujúcich širokouhlých krajiniek až po extrémne telefotografické zábery vzdialených živočíchov v divočine. Experimentovať môžete aj so špecializovanými objektívmi typu Makro, ktoré vám umožňujú snímať dokonalé makrosnímky skrytých detailov bežného života, prípadne typu Rybie oko, ktoré vám dávajú príležitosť vytvárať jedinečné fotografické efekty.

Špecifikácia Canon Mount Adapter EF-EOS M

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 119,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod