Canon EVF-DC2 Elektronický hľadáčikpre EOS M6, M6 ll

Využite časovo neobmedzený Canon Virtual Kit Promotion a získajte od spoločnosti Canon Slovakia až 80€ naspäť! Stačí, ak si do 90 dní po kúpe kompatibilného fotoaparátu zakúpite aj kompatibilný objektív (funguje aj opačne, že si najprv kúpite objektív a potom kompatiblný fotoaparát) a do 30 dní požiadate o bonus na stránkach spoločnosti Canon. Kompletné podmienky a pravidlá akcie aj registráciu produktov nájdete na canon.sk/lens-promo.

Canon EVF-DC2 je originálný elektronický hľadáčik určený pre digitálne prémiové kompakty a kompaktné systémové fotoaparáty Canon. Vybavený je 0,39“ OLED hľadáčikom poskytujúcim jasný obraz so 100% pokrytím a vysokou obnovovacou frekvenciou.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
1727C001
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
219,00 € 182,50 €
-+

Canon EVF-DC2 Elektronický hľadáčikpre EOS M6, M6 ll

Canon EVF-DC2 je originálny externý elektronický 0,39“ OLED hľadáčik s rozlíšením 2,36 MPix a mimoriadne rýchlou obnovovacou frekvenciou až 120 fps. Je určený pre prémiové digitálne kompaktné fotoaparáty Canon PowerShot a kompaktné systémové fotoaparáty Canon EOS M. Hľadáčik je vybavený senzorom priblíženia tváre k fotoaparátu a podporuje funkciu automatického vypnutia LCD a zapnutia OLED hľadáčika pri priložení hľadáčika k oku. Hľadáčik sa k fotoaparátu pripája do sánok na blesk a elektronické prepojenie zabezpečuje špeciálny konektor umiestnený pod nimi. Canon EVF-DC2 ponúka pokrytie 100%, zväčšenie cca. 1,48x a možnosť vidieť okamžité expozičné zmeny premietané zabudovaným OLED displejom tak ako by sa prejavili na samotnej fotografii po zmene expozície. Taktiež je možné nastaviť dioptrickú korekciu hľadáčika v rozsahu -3 až +1 dioptrie čo Vám umožní zaostrovať a fotografovať bez okuliarov.

Upozornenie! - Pri nasadení elektronického hľadáčika Canon EVF-DC2 na fotoaparát už nie je možné naň nasadiť externý blesk! Pri transporte fototechniky vždy odmontujte z fotoaparátu elektronický hľadáčik Canon EVF-DC2.

Vlastnosti elektronického hľadáčika Canon EVF-DC2:
• Hľadáčik je kompatibilný s fotoaparátmi Canon PowerShot G1 X Mk.II, PowerShot G3 X, EOS M3, EOS M6 na ktoré sa nasadzuje veľmi jednoducho do sánok na blesk.
• OLED displej hľadáčika poskytuje 2x jasnejší a 3x kontrastnejší obraz ako konkurenčné modeli a umožňuje pohodlné fotografovanie na slnku.
• Ponúka veľké zväčšenie a zabudovanú dioptrickú korekciu vďaka ktorej je možné zaostrovať aj bez okuliarov. Obraz je stabilný a má vysokú obnovovaciu frekvenciu.
• Asférické šošovky v konštrukcii hľadáčika zabezpečia dokonalú ostrosť a rozlíšenie obrazu od stredu až po kraje.

Parametre elektronického hľadáčika Canon EVF-DC2:
Technológia hľadáčika: OLED
Pomer strán hľadáčika: 4:3
Rozlíšenie hľadáčika: 2 360 000 Pix
Obnovovacia frekvencia: 120 fps
Pokrytie hľadáčika: 100%
Vzdialenosť očného reliéfu: 22 mm
Rozsah korekcie dioptrie: -3,0 až +1,0
Rozmery hľadáčika (Šx35x H): 30 x 41 x 46 mm
Hmotnosť hľadáčika: 29 g (bez krytky)
Kompatibilné fotoaparáty: Canon PowerShot G1 X Mk.II, PowerShot G3 X, EOS M3, EOS M6


Obsah balenia:
Hľadáčik: Canon EVF-DC2
Krytka pripojovacieho kontaktu: Canon
Mäkké puzdro: Canon
Dokumenty: Záručný list

Špecifikácia Canon EVF-DC2 Elektronický hľadáčikpre EOS M6, M6 ll

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 219,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod