Canon EOS R7 telo + MT Adaptér EF-EOS R

Modely EOS R7 a EOS R10 prenášajú do formátu APS-C technológiu inteligentného automatického nastavenia, akou sú vybavené vysoko výkonné plnofomátové modely Canon. EOS R7 a EOS R10 sú dokonale vybavené na jednoduché zachytenie každého okamihu – majú najrýchlejšiu mechanickú uzávierku pre kontinuálne snímanie zo všetkých fotoaparátov APS-C EOS s frekvenciou 15 snímok za sekundu a tiež elektronickú uzávierku s frekvenciou 30 snímok za sekundu.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
5137C020
Dostupnosť tovaru:
info v predajni
1 499,00 1 249,17 €
-+
Novinka

Canon EOS R7 telo + MT Adaptér EF-EOS R

Canon EOS R7 je novinka v rodine bezzrkadloviek systému R s 32,5 Mpx snímačom formátu APS-C. Oproti modelu Canon EOS R10 je model EOS R7 vybavený internou stabilizáciou obrazu (IBIS), čo umožňuje plynulé zábery aj pri natáčaní videa z ruky. Rýchle a presné automatické zaostrovanie, kvalita videa 4K/60p, výklopný, otočný dotykový displej, či dva sloty na SD karty vytvárajú z R7 dokonalý nástroj na tvorbu kvalitného obsahu kdekoľvek na cestách. Zachytiť ten najlepší záber vám napomáha aj sériové snímaie s rýchlosťou až 30sn./s.

 

EOS R7 – hlavné funkcie a vlastnosti:
• 32,5-megapixelový snímač formátu APS-C
• Kontinuálne snímanie 15 sn./s mechanickou uzávierkou, 30 sn./s s elektronickou
• Automatické ostrenie s hĺbkovým učením a technológiou zdvojených bodov Dual Pixel CMOS AF II
• Video 4K 60p a prevzorkované zo 7K na 4K 30p
• stabilizácia obrazového snímača (IBIS) až o 8 expozičných hodnôt

Stabilizačný sýstém (IBIS)

Ten istý interný stabilizačný systém (IBIS) pri modeli EOS R7 ako pri fotoaparátoch EOS R6, EOS R5 a EOS R3 ponúka svetovo najvyššiu úroveň stabilizácie obrazu, a to až o 8 expozičných hodnôt. Je ideálny pre tých, ktorí fotografujú za pohybu alebo z ruky s niekoľkosekundovým časom. Novo vyvinutý snímač formátu APS-C s rozlíšením 32,5 miliónov bodov použitý vo fotoaparáte EOS R7 ponúka oproti plnoformátovým prístrojom predĺžený dosah pri rovnakom ohnisku s vysokou ostrosťou – ideálne pre športových fotografov a fotografov voľnej prírody, ktorí si potrebujú priblížiť akciu. 

 

Nízka váha

Fotoaparát EOS R7 s hmotnosťou iba 612g, vrátane batérie a pamäťovej karty, ponúka fotografom a tvorcom výrazné vylepšenia a možnosť zmenšiť výbavu oproti digitálnym zrkadlovkám s príslušnými objektívmi. Kompaktný, avšak robustný Canon EOS R7 má konštrukciu odolnú voči poveternostným vplyvom, takže je s ním možné fotografovať aj v náročných podmienkach.

Fotoaparát EOS R7 vychádza v ústrety rastúcej potrebe zhotovovať statické snímky aj videozáznam. Dokáže natáčať video v rozlíšení 4K 60p  alebo 4K 30p, ktoré je prevzorkované z rozlíšenia 7K, respektíve 6K, čím je dosiahnutá najvyššia možná kvalita obrazu. EOS R7 ponúka ďalší režim 4K 60p s orezom , ktorý ešte viac predlžuje dosah – ideálny na filmovanie zveri vo voľnej prírode. Fotoaparát dokáže nahrávať jednotlivé videoklipy dlhšie ako 30 minút. Záznam v 4K 60p môže byť až hodinový, čo prináša možnosť pracovať s dlhšími obsahovými formátmi, napríklad točiť rozhovory alebo robiť záznam rôznych akcií

Pre tých, ktorí chcú ísť ešte o krok ďalej, ponúka EOS R7 ako prvý model APS-C EOS gamma krivku Canon Log 3 a farebný priestor Cinema Gamut, takže poskytuje väčšiu flexibilitu pri spracovaní. 

Prispôsobiteľné voliče a otočný LCD displej maximálne uľahčujú ovládanie, krokovanie ostrenia vo fotoaparáte a skladanie hĺbky ostrosti z týchto fotoaparátov robí kreatívne nástroje so širokými možnosťami. 

EOS R7 podporuje dva sloty pre karty UHS-II s okamžitým zálohovaním, oddeleným ukladaním statických snímok a videonahrávok alebo záznam rôznych formátov na každú kartu.

,

EOS R7 a EOS R10 umožňujú používateľom využiť široké spektrum objektívov Canon RF s adaptérmi aj objektívy EF a EF-S, čo uľahčuje prechod z DSLR na bezzrkadlovku.

Špecifikácia Canon EOS R7 telo + MT Adaptér EF-EOS R

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 1 499,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod