Canon EF-S 55-250mm f/4.0-5.6 IS STM


Využite časovo neobmedzený Canon Virtual Kit Promotion a získajte od spoločnosti Canon Slovakia až 30€ naspäť! Stačí, ak si do 90 dní po kúpe kompatibilného fotoaparátu zakúpite aj kompatibilný objektív (funguje aj opačne, že si najprv kúpite objektív a potom kompatiblný fotoaparát) a do 30 dní požiadate o bonus na stránkach spoločnosti Canon. Kompletné podmienky a pravidlá akcie aj registráciu produktov nájdete na canon.sk/lens-promo.

Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM je kompaktný teleobjektív s 4,5x zoomom určený pre APS-C zrkadlovky Canon na ktorých disponuje po prepočte na kinofilm, rozsahom ohniskových vzdialeností od 88 do 400mm.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
8546B005AA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
299,00 € 249,17 €
-+

Canon EF-S 55-250mm f/4.0-5.6 IS STM

Objektív Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM je kompaktný a cenovo dostupný výkonný teleobjektív. V jeho výbave nechýba krokový zaostrovací motorček STM umožňujúci plynulé a tiché zaostrovanie vo videu a 4krokový optický stabilizátor obrazu IS s automatickou detekciou pohybujúceho sa objektu, ktorý efektívne potláča rozmazanie pri nedostatočnom osvetlení.

Výhody objektívu Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM:
- Cenovo dostupný teleobjektív so 4,54x zoomom
- Ekvivalent ohniskovej vzdialenosti 88–400 mm
- 4krokový stabilizátor obrazu s automatickou detekciou pohybujúceho sa objektu
- Krokový STm motorček pre plynulé a tiché zaostrovanie aj vo videu
- UD šošovka z nízkorozptylového skla, ktoré efektívne potláča chromatickú aberáciu
- Antireflexná povrchová úprava Canon Super Spectra
- 7 lamelová kruhová clona pre dokonalejšie rozostrenie pozadia (Bookeh)

Detailní vlastnosti:
Cenovo dostupný, výkonný teleobjektív s 4,5x zoomom:
Canon EF-S 55–250 mm f/4–5,6 IS STM je kompaktný a ľahký teleobjektív s 4,54x zoomom, ktorý kombinuje vysoký výkon s vysokou kvalitou obrazu. S ekvivalentom ohniskovej vzdialenosti 88–400 mm po prepočte na 35 mm kinofilm je ideálny pre fotografov ktorí hľadajú cenovo dostupný, univerzálny objektív pre štandardné účely použitia teleobjektívov pri fotografovaní.

Tiché a plynulé zaostrovanie pri videách:
Technológia motorčeka STM prináša takmer bezhlučné zaostrovanie, vďaka čomu zvukovú stopu vášho videa neprerušuje hluk, a počas fotografovania sa plynule a presne prispôsobuje.

Stabilizátor obrazu s automatickou detekciou pohybujúceho sa objektu:
Za účelom minimalizácie dopadov roztrasenia fotoaparátu obsahuje objektív Canon EF-S 55–250 mm f/4–5,6 IS STM technológiu stabilizácie obrazu Image Stabilizer spoločnosti Canon so 4krokovou kompenzáciou. Vďaka takémuto rozsahu kompenzácie si teraz s objektívom môžete dovoliť nastaviť až 4x dlhšie expozičné časy, čo Vám rozšíri vaše možnosti pri fotografovaní z ruky, alebo pri zhoršených svetelných podmienkach. Automatická detekcia pohybujúceho sa objektu automaticky vypína stabilizátor obrazu vo vodorovnom, alebo zvislom smere pri sledovaní pohybujúcich sa objektov.

UD šošovka z nízkorozptylového skla:
Optická sústava objektívu Canon EF-S 55–250 mm f/4–5,6 IS STM využíva špeciálnu šošovku vyrobenú z nízkorozptylového UD skla (Ultra-low Dispersion – ultra-nízky rozptyl) k potlačeniu vplyvu sekundárnych chromatických aberácií – pre ostré fotografie s vysokým kontrastom bez rozptylu v celom rozsahu zoomu.

Povrchová úprava Canon Super Spectra:
Povrchová úprava Canon Super Spectra umožňuje minimalizovať odlesky a reflexy absorpciou svetla odrážajúceho sa od snímača digitálneho fotoaparátu, alebo vnútorných prvkov objektívu. Umožňuje tiež zaistiť reálne vyváženie farieb a ostrosť fotografií s vysokým kontrastom.

Kruhová 7 lamelová clona:
Pri fotografiách odfotografovaných pri otvorenej clone vytvára kruhová clona jemné, rovnomerné rozmazanie, ktoré je ideálne pre zdôraznenie fotografovaných objektov a odstránenie rušivého pozadia.

Bezolovnaté sklo:
Pri výrobe objektívu Canon EF-S 55–250 mm f/4–5,6 IS STM bolo použité iba bezolovnaté sklo, ktoré je šetrné k životnému prostrediu.

Príslušenstvo:
Canon EF-S 55–250 mm f/4–5,6 IS STM sa dodáva s krytkou objektívu a krytkou proti prachu. Ako doplnkové príslušenstvo je k dispozícii slnečná clona (ET-63) a puzdro na objektív (LP1019).

Špecifikácia Canon EF-S 55-250mm f/4.0-5.6 IS STM

Bajonet objektívu:Canon EF-S
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:Premenlivá

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 299,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod