Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM

Canon EF-S 18 – 135mm f/3.5-5.6 IS STM je univerzálnym transfokátorom vybaveným stabilizátorom obrazu a tichým, rýchlym STM zaostrovacím motorčekom. Technológia STM prináša plynulé a tiché automatické zaostrenie.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
6097B005AA
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
439,00 365,83 €

Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM

Nový univerzálny objektív Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM prichádza ako náhrada za starší model Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS. Novinka je optimalizovaná pre natáčanie videa k čomu je vybavená novou technológiou krokového zaostrovacieho motorčeka a dynamickým stabilizátorom obrazu. Vďaka použitiu týchto technológií nový základný zoom plynule, ticho a presne zaostruje pri znižených vibráciách aj počas natáčania videa z ruky.

Vlastnosti objektívu Canon EF 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM:
• Univerzálny rozsah transfokácie (zoomu) 18 – 135 mm
• Plynulé a tiché automatické zaostrenie krokovým STM motorčekom
• Dynamický stabilizátor obrazu pre plynulé videa
• Rýchle automatické zaostrenie s funkciou Full time manual (FTM)
• Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 0,39 m

Univerzálny a výkonný zoom:
Objektív disponuje naozaj veľkým rozsahom transfokácie, ktorá je ideálna pre širokú škálu spôsobov vyžitia od krajinárskej fotografie až po cestovateľskú. Rozsah zoomu 18 – 135 mm ponúka na APS-C zrkadlovkách ekvivalentný uhol záberu ako 29 – 216 mm objektív na Full frame zrkadlovkách.

Natáčajte videá s automatickým zaostrením a s použitím technológie STM:
Vďaka režim Movie Servo AF môžete pri natáčaní scén Vášho videa využívať technológiu krokového motora STM pre plynulé a tiché zaostrenie.

Stabilizátor obrazu pre natáčanie videí a fotografovanie:
Technológia dynamického stabilizátora obrazu počas natáčania videa vyhladzuje vibrácie a pohyby fotoaparátu. Vďaka technológii stabilizátora obrazu môžete fotografovať z ruky aj pri nízkej hladine osvetlenia a to aj bez použitia blesku alebo statívu. Stabilizátor obrazu umožňuje fotografovať z ruky pri až o štyri expozičné stupne kratších časoch uzávierky ako pri bežnom použití, a to bez rozmazania obrazu chvením fotoaparátu.

Vysokorýchlostné automatické zaostrovanie:
Nový zaostrovací systém založený na báze technológie STM poskytuje rýchle a presné zaostrenie na objekt záujmu. Nový krokový zaostrovací motorček disponuje funkciou Full time manual, ktorá dovoľuje fotografovi kedykoľvek zasiahnuť do priebehu zaostrovania a to aj bez nutnosti prepínania medzi manuálnym a automatickým zaostrovaním.

Zaostrovanie na krátku vzdialenosť:
S objektívom Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM je možné zaostrovať už zo vzdialenosti 0,39 m a to skrz všetky ohniskové vzdialenosti z rozsahu objektívu.

Špecifikácia Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM

Bajonet objektívu:Canon EF-S
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:Premenlivá

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 439,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod