DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

Využite časovo neobmedzený Canon Virtual Kit Promotion a získajte od spoločnosti Canon Slovakia až 100€ naspäť! Stačí, ak si do 90 dní po kúpe kompatibilného fotoaparátu zakúpite aj kompatibilný objektív (funguje aj opačne, že si najprv kúpite objektív a potom kompatiblný fotoaparát) a do 30 dní požiadate o bonus na stránkach spoločnosti Canon. Kompletné podmienky a pravidlá akcie aj registráciu produktov nájdete na canon.sk/lens-promo.

Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM je kvalitný vysokovýkonný, univerzálný, základný transfokátorový (zoomový) objektív vhodný pre skutočne široké spektrum fotografických žánrov určený pre digitálne zrkadlovky so snímačmi formátu APS-C.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
3560B005AA
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
749,00 € 624,17 €
-+

Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

Canon EF-S 15-85 mm f/3,5-5,6 IS USM je kombináciou širokého rozsahu transfokácie až 5,6x so skutočne širokouhlým počiatočným ohniskom (po prepočte na kinofilm 24mm) a až 4-krokovým optickým stabilizátorom obrazu IS, ktorý poskytuje vysokú obrazovú kvalitu a flexibilitu použitia.

Parametre objektívu Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM:
• Vysokovýkonný viacúčelový objektív s 5,6x zoomom
• Rozsah ohniskových vzdialeností je 15-85mm (24-136 mm ekvivalent kinofilmu)
• Výkonný 4-krokový optický stabilizátor obrazu IS
• Automatické zaznamenávanie panoramatického pohybu a detekcia statívu
• Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť je 0,35 m.
• Optická sústava obsahuje šošovky z UD skla a asférické šošovky
• Antireflexné vrstvy Super Spectra Coat
• 7-lamelová vykrajovaná clona
• Voliteľná bajonetová slnečná clona objektívu

Detailné vlastnosti objektívu Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM:
Flexibilný transfokátor s vysokým výkonom:
Objektív EF-S 15-85 mm f/3,5-5,6 IS USM má efektívny pracovný rozsah ohniskových vzdialeností, približne 24-136 mm po prepočte na kinofilm. Objektív tak ponúka vynikajúcu flexibilitu použitia, pričom disponuje pozoruhodnou obrazovú kvalitu. V porovnaní s mnohými podobnými základnými objektívmi ponúka širokouhlejší záber, pomocou ktorého zachytíte viac z fotografovanej scény a vašim fotografiám tak dodá lepšie ponímanie priestoru a perspektívy.

Optický stabilizátor obrazu:
Canon EF-S 15-85 mm f/3,5-5,6 IS USM je vybavený 4-krokovým optickým stabilizátorom obrazu (IS) od spoločnosti Canon. Optický stabilizátor obrazu IS umožňuje fotografovať s až o 4 expozičné stupne dlhšími časmi uzávierky bez rozmazania obrazu a je ideálny na fotografovanie z ruky. Optický stabilizátor obrazu IS je mimoriadne efektívny pri fotografovaní v podmienkach nízkej hladiny osvetlenia, alebo v pohybujúcom sa vozidle.

Má vynikajúci vzhľad aj výkon:
Canon EF-S 15-85 mm f/3,5-5,6 IS USM je prvým predstaviteľom nového dizajnu od spoločnosti Canon so zrnitou úpravou pre vysokokvalitný vzhľad a dojem, ktorý zodpovedá vášmu fotoaparátu EOS.

Extrémne rýchle a tiché automatické zaostrovanie:
Prstencový ultrazvukový motor USM systému automatického zaostrovania používa vibrácie s ultrazvukovou frekvenciou na pohon citlivého, takmer bezhlučného a vysokorýchlostného automatického zaostrovania. USM zaostrovací motor prstencového typu disponuje tzv. funkciou Full-Time-manuál, ktorá Vám umožňuje, kedykoľvek v priebehu automatického zaostrovania zasiahnuť do neho manuálnym zaostrovaním bez nutnosti prepnutia z režimu AF na MF. Je to mimoriadne praktické v situáciách kedy potrebujete rýchlo preostriť na objekt na ktorý by automatické ostrenie malo problém pohotovo zaostriť (napr. jednofarebné plochy bez kontrastných rozhraní na ktorých sa autofocus nemá o čo chytiť).

Antireflexné vrstvy Super Spectra Coat:
Šošovky objektívu sú pokryté špeciálnou antireflexnou vrstvou Super Spectra Coat od spoločnosti Canon, ktorá potláča nežiaduce odlesky a zabraňuje duchom - na ktorých výskyt sú digitálne fotoaparáty náchylné kvôli odrazu lesklého povrchu CMOS snímača. Antireflexná vrstva Super Spectra Coat od spoločnosti Canon taktiež napomáha pri dosahovaní reálneho vyváženia farieb a zvyšovaní kontrastu pre zachytávanie živých a ostrých fotografií.

Kreatívne rozmazanie pozadia:
7-lamelová clona umožňuje fotografom dosiahnuť nádherné rozmazanie pozadia; ideálne pre oddelenie vášho objektu od pozadia.

Špecifikácia Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

Bajonet objektívu:Canon EF-S
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:Premenlivá

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 749,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod