Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM, použitý tovar

Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM

Súčasť balenia:
- Slnečná clona Canon EW-73C
- Predná / Zádná krytka
- Krabica

Stav: A B
Použitý tovar.
Vysvetlenie známkovania stavu použitého tovaru
- Stav A - výborný stav, nenesie žiadne známky požívania, na tovar ešte prebieha záručná doba.
- Stav A/B - výborný stav, nenesie žiadne prípadne iba veľmi malé známky požívania.
- Stav B - dobrý stav, nesie známky požívania, prípadné odreniny a pod.
- Stav C - nesie veľké známky požívania, môže sa jednať aj o ulomené časti krytov a pod., prístroj je ale naďalej funkčný.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
22INT00020C
Dostupnosť tovaru:
V predajni
170 170 €

Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM, použitý tovar

Vlastnosti objektívu Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM:
- Ultra širokouhlý záber pri ohniskách 16-28,8mm (po prepočte na kinofilm).
- Clona f/4.5-5.6.
- 7-lamelová kruhá clona je zárukou krásneho bookehu (rozostrenie pozadia).
- 4-krokový optický stabilizátor obrazu IS.
- Ľahká a mimoriadne kompaktná konštrukcia objektívu.
- Tiché, presné a plynulé automatické zaostrovanie vďaka krokovému motoru zaostrenia STM.
- Minimálna zaostrovacia vzdialenosť iba 22cm.
- Neotáčajúci sa predný člen s filtrovým závitom pre 67mm kruhové filtre.

Detailné vlastnosti objektívu Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM:
Kompaktný a ľahký mimoriadne širokouhlý objektív so zoomom:
Objektív EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM je mimoriadne širokouhlý objektív s transfokáciou (zoomom) v rozsahu 16-28,8mm (po prepočte na kinofilm). Vďaka svojej veľmi kompaktnej konštrukcii s nízkou hmotnosťou iba 240 g je ideálny na cestovanie, pričom do záberu sa zmestí viac – dokonca aj keď ste blízko objektu – takže môžete na každú fotografiu zachytiť viac bez toho, aby ste museli ustúpiť dozadu. Objektív je vybavený bajonetom EF-S a od základu je navrhnutý pre jednooké digitálne zrkadlovky EOS so senzormi veľkosti APS-C. Je vhodný pre amatérskych fotografov, ktorý so záľubou fotografujú krajinky, mestské panorámy a umožňuje s ľahkosťou zachytiť rozsiahle interiéry a architektúru.

Plynulé a takmer nečujné zaostrovanie pri videách vďaka technológii STM:
Nahrávanie vysoko kvalitných a dobre zaostrených videí je jednoduché vďaka technológii STM (Stepping Motor Technology – technológia krokového motora zaostrovania). Objektív stabilne a takmer nehlučne zaostruje, takže vaše videá budú plynulé a jediné zvuky, ktoré zachytíte, bude ruch okolia, nie hluk zaostrovacieho motora. Stabilizátor obrazu eliminuje pohyby fotoaparátu pri natáčaní videí z ruky.

Ostré fotky so 4-krokovým stabilizátorom obrazu IS:
Objektív Canon EF-S 10-18 mm f/4,5 – 5,6 IS STM poskytuje vďaka optickému stabilizátoru IS stabilnejšie zábery vo všetkých situáciách, najmä pri fotografovaní z ruky pri slabej hladine okolného osvetlenia. Tento objektív obsahuje 4-krokový optický stabilizátor obrazu IS na fotografovanie úžasných záberov pri slabom svetle, ako aj natáčanie stabilnejších videí.

Vynikajúca obrazová kvalita:
Tejto objektív je skonštruovaný špeciálne pre digitálnu fotografiu a obsahuje asférické prvky a prvky UD, ktoré korigujú sférickú a chromatickú aberáciu, ktorá by mohla znehodnotiť vaše fotografie. Samotná optická sústava objektívu je zložená zo 14tich optických členov zoradených do 11 skupín. Šošovky objektívu sú vybavené aj povrchovou vrstvou Super Spectra, ktorá pomáha dosiahnuť presné vyváženie farieb a vysoký kontrast a zároveň potláča efekt oslnenia a zdvojenia v záujme produkcie nádherných fotografií v ľubovoľných svetelných podmienkach. Exkluzívna clona objektívu Canon EW-73C (predáva sa samostatne) môže ďalej znižovať pravdepodobnosť výskytu efektu oslnenia.

Minimálna vzdialenosť zaostrenia 0,22 m:
Objektív Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM disponuje iba 22 cm minimálnou zaostriteľnou vzdialenosťou. Bez ohľadu na aktuálnu ohniskovú vzdialenosť sa môžete priblížiť k vašim objektom a stále si vychutnávať široké zorné pole objektívu.

Manuálne zaostrovanie, ktoré vám dá kontrolu nad zaostrením:
Vezmite tvorivosť do vlastných rúk s prstencom na manuálne zaostrovanie, ktorý umožňuje plne manuálne zaostrovanie dokonca aj pri natáčaní videa, alebo používaní filtra.

Rozmazanie pozadia:
Kruhová clona so 7 lamelami poskytuje príjemné rozmazanie pozadia pri fotografovaní so širokou clonou, čo je ideálne na vytváranie dojmu hĺbky a na dosiahnutie toho, aby váš objekt vystúpil do popredia.

Neotáčavý predný prvok:
Pre uľahčenie použitia cirkulárnych polarizačných, prechodových a variabilných šedých filtrov je predný člen objektívu so 67mm závitom pre filtre konštrukčne vyhotovený tak aby sa neotáčal.

Špecifikácia Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM, použitý tovar

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 170 €

Upozorni ma keď cena klesne pod