Canon EF-M 32mm f/1.4 STM

Model EF-M 32 mm f/1.4 STM je prvotriedny objektív EF-M, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rýchly, diskrétny a zároveň poskytol výnimočné detaily a čistotu, ktoré sú základom portrétovej fotografie a prirodzene vyzerajúcej kompozície. Objektív EF-M 32 mm f/1,4 STM je ekvivalentom 51 mm ohniskovej vzdialenosti, ktorá je blízka perspektíve oka a poskytuje prirodzené a "normálne" zorné pole. Výsledkom sú verné snímky plné detailov, ktoré vyzerajú prirodzene a spontánne.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
2439C005AA
Dostupnosť tovaru:
na predobjednávku
509,00 € 424,17 €
-+

Canon EF-M 32mm f/1.4 STM

EF-M 32mm f/1.4 STM
Model EF-M 32 mm f/1.4 STM je prvotriedny objektív EF-M, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rýchly, diskrétny a zároveň poskytol výnimočné detaily a čistotu, ktoré sú základom portrétovej fotografie a prirodzene vyzerajúcej kompozície. Objektív EF-M 32 mm f/1,4 STM je ekvivalentom 51 mm ohniskovej vzdialenosti, ktorá je blízka perspektíve oka a poskytuje prirodzené a "normálne" zorné pole. Výsledkom sú verné snímky plné detailov, ktoré vyzerajú prirodzene a spontánne. Široká clona f/1.4 umožňuje snímanie kvalitných záberov aj pri horších svetelných podmienkach. Ideálnym prvkom pre kreatívne portrétne fotografie je aj sedem lamelová kruhová clona, ktorá vytvára atraktívny bokeh efekt, zvýrazňujúci objekt v popredí.

Vďaka asférickym prvkom objektívu EF-M 32 mm f/1,4 STM dosiahnete špičkovú kvalitu obrazu, zatiaľ čo 14 prvkov v 8 skupinách ponúka vysokú úroveň výkonu potrebnú na zaručenie úžasných záberov. Zároveň manuálny ostriaci prstenec dáva možnosť extrémne presného ostrenia, po ktorom baží každý nadšenec fotografie. Objektív je vybavený aj povrchovou vrstvou Super Spectra Coating pre vysoký kontrast a vyváženie farieb, pričom zároveň potláča efekt oslnenia a ďalších nežiaducich fotografických javov, ktoré môžu pokaziť snímky. Výnimočná kombinácia prvotriedneho spracovania, ergonomického dizajnu a hmotnosti iba 235 g robí z tohto objektívu ideálneho spoločníka pre vaše cesty. Model EF-M 32 mm f/1.4 STM disponuje kompaktnými rozmermi, ktoré umocňujú pohodlný pocit pri snímaní typický pre sériu EF-M. Najkratšia zaostrovacia vzdialenosť je 23 cm a 0,25-násobné zväčšenie je dokonca najväčšie vo svojej triede. Automatické zaostrovanie objektívu EF-M 32 mm f/1,4 STM je tiché a plynulé, čo sa podpisuje pod dokonalé výsledne snímky a video. Priemer filtra 43mm

Špecifikácia Canon EF-M 32mm f/1.4 STM

Bajonet objektívu:Canon EF-M
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:f/1.4
Priemer filtra objektívu43 mm

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 509,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod