Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM, Čierny

Využite časovo neobmedzený Canon Virtual Kit Promotion a získajte od spoločnosti Canon Slovakia až 10€ naspäť! Stačí, ak si do 90 dní po kúpe kompatibilného fotoaparátu zakúpite aj kompatibilný objektív (funguje aj opačne, že si najprv kúpite objektív a potom kompatiblný fotoaparát) a do 30 dní požiadate o bonus na stránkach spoločnosti Canon. Kompletné podmienky a pravidlá akcie aj registráciu produktov nájdete na canon.sk/lens-promo.

Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM je výborný základný objektív s bajonetom Canon EF-M. Má ideálnu ohniskovú vzdialenosť 24-72mm (po prepočte na 35mm kin.), štandardnú svetelnosť, stabilizáciu obrazu IS a krokový STM motor.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
0572C005AA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
229,00 € 190,83 €
-+

Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM, Čierny

Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM je kompaktný základný objektív s bajonetom Canon EF-M, určený pre kompaktné systémové fotoaparáty Canon EOS M/M3/M10 vybavené snímačmi formátu APS-C. Objektív disponuje ideálnym rozsahom ohniskových vzdialeností 24-72mm (po prepočte na 35mm kinofilm) a štandardnou svetelnosťou f/3.5-6.3. Vo výbave objektívu nechýba optický stabilizátor IS ani bezhlučný krokový STM motor automatického zaostrovania vhodný pre natáčanie videa. Tento univerzálny objektív s výbornú obrazovú kvalitu sa hodí pre fotografovanie krajiniek, architektúry, street, ale aj portrétov. Optická sústava objektívu pozostáva z 10-tich šošoviek zoradených do 9-tich skupín. Dokáže zaostrovať už od 25cm a poskytuje zväčšenie 0,23x. Optická sústava objektívu je zasadená do mimoriadne kompaktného tela objektívu s priemerom 61mm, dĺžkou 45mm a hmotnosťou iba 130g. Je to ideálny základný objektív pre majiteľov fotoaparátov rady Canon EOS M.

Prednosti objektívu Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM:
• Univerzálny rozsah ohniskových vzdialeností 24-72 mm (po prepočte na 35mm)
• Kompaktná a prenosná konštrukcia objektívu vďaka bajonetu EF-M
• Plynulé a tiché zaostrovanie pri videách vďaka technológii STM
• Rýchle automatické zaostrenie, možnosť manuálneho zaostrovania
• Dokonale ostré fotografie so 3-krokovým optickým stabilizátorom obrazu IS
• Dynamická optická stabilizácia obrazu IS pre plynulé videá
• Výborná obrazová kvalita
• Minimálna vzdialenosť zaostrenia 0,25m

Detailné vlastnosti objektívu:
Univerzálny objektív s rozsah ohniskových vzdialeností 24-72mm:
Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM je kvalitný základný objektív s transfokálnou konštrukciou, ktorý je ideálny pre každodenné použitie. Jeho transfokácia (zoom) pokrýva rozsah ohniskových vzdialeností 24-72mm (po prepočte na 35mm kinofilm), vďaka čomu s ním dokážete fotografovať architektúru, nádherné krajinky, ako aj rýchlu reportážnu akciu či portréty.

Vynikajúca kvalita obrázkov:
Ostrosť obrazu s vysokým kontrastom je zaručená aj počas fotografovania pri slabom osvetlení vďaka dvom asférickým šošovkám (asféricky tvarovaná šošovka) a jednej šošovke UD (nízko rozptylová šošovka). Objektívy sú vybavené aj povrchovými vrstvami Super Spectra, ktoré napomáhajú dosiahnuť presné vyváženie farieb a vysoký kontrast obrazu a zároveň potláčajú efekt oslnenia a zdvojenia v záujme produkcie nádherných záberov v ľubovoľných svetelných podmienkach.

Minimálna vzdialenosť zaostrenia 0,25 m:
Vďaka minimálne vzdialenosti zaostrenia 0,25 m Vám objektív dovolí sa k fotografovaným objektom priblížiť sa ešte viac, čo je vhodné pre zábery zblízka a krajinky. Režim zaostrovania AF+MF Vám umožní kompletné manuálne zaostrenie kedykoľvek keď potrebujete čím umožňuje upraviť zaostrenie bez toho, aby ste museli opustiť režim automatického zaostrovania AF.

Rýchle automatické zaostrenie, možnosť manuálneho zaostrovania:
Systém automatického zaostrenia s krokovým STM zaostrovacím motorčekom, Vám prináša rýchle a presné automatické zaostrovanie neoceniteľné pri akčnej fotografií. V plne manuálnom režime sa môžete kedykoľvek chopiť ovládania, čím zároveň získate možnosť korekcie zaostrenia podľa vášho zámeru a to bez nutnosti zmeny zaostrovacieho režimu AF.

Plynulé a tiché zaostrovanie pri videách vďaka technológii STM:
Natáčanie kvalitných videí, ktoré sa vyznačujú dokonalou ostrosťou obrazu, je vďaka STM zaostrovaciemu motorčeku a režimu Movie Servo AF hračkou. Tento režim využíva technológiu vnútorného zaostrovania a krokového motorčeka STM pre tiché kontinuálne zaostrovanie v režime videí. Vaše videá sú tak plynulé a s minimom rozostrených úsekov čím sa dosahuje mimoriadna kvalita videozáberov. STM zaostrovací motorček je takmer bezhlučný a tak pri natáčaniu videí nedochádza k narušeniu zvukovej stopy pri preostrovaní objektívu.

Dokonale ostré fotografie so 3-krokovým optickým stabilizátorom obrazu IS:
Vďaka objektívu EF-M 15-45 mm f/3.5-6.3 IS STM môžete zachytávať dokonale ostré fotografie aj pri fotografovaní z ruky pri nízkej hladine osvetlenia. Tento objektív je vybavený pokrokovou optickou stabilizáciou IS. Tá umožňuje redukovať chvenie fotoaparátu až o 3 expozičné stupne a umožňuje Vám tak zachytávať videozábery pri nízkej hladine osvetlenia s prakticky nulovým reálne viditeľným zvýšením rozostrenia fotografie.

Dynamická IS stabilizácia pre plynulé videá:
Vďaka novému režimu dynamickej stabilizácie optického stabilizátora IS už nie je chvenie fotoaparátu problémom ani pri natáčaní Full HD videa z ruky. Problémom dokonca nie je ani pri natáčaní videí počas chôdze pri sledovaní natáčaného objektu. Optická stabilizácia objektívu EF-M 15-45 mm f/3.5-6.3 IS STM využíva režim dynamickej stabilizácie obrazu v režime videí na potlačenie valivého pohybu a chvenia v záujme dosahovania stabilných záberov.

Kompaktnosť a prenosnosť konštrukcie:
Tento objektív je mimoriadne kompaktný a ľahko prenáša bez ohľadu na cieľ vašej cesty. Za svoje kompaktné rozmery vďačí konštrukcii bajonetu EF-M určeným pre použitie s revolučným systémovým fotoaparátom EOS M. Od použitého bajonetu a jeho konštrukcie sa potom odvíjajú aj rozmery optickej sústavy objektívu. Vyznačuje sa pevnou a mimoriadne ľahkou konštrukciou z hliníkových zliatin.

Špecifikácie objektívu Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM:
Bajonet objektívu: Canon EF-M
Ohnisková vzdialenosť: 15-45mm (24-72mm po prepočte na 35mm kinofilm)
Maximálna clona: f/3.5 - 6.3
Minimálna clona: f/22 - 40
Stavba objektívu: 10 šošoviek v 9 skupinách
Zorný uhol: 84° 30´ - 33° 40´
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 0,25m
Maximálne zväčšenie: 0,23x
Počet lamiel clony: 7 kruhovo vykrajovaných lamiel
Priemer filtrového závitu: 49mm
Rozmery(priemer x dĺžka): 61 x 45mm
Hmotnosť: 130g


Obsah balenia objektívu Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM:
Objektív: Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM
Predná krytka objektívu: Canon E-49 U/E-49 II
Zadná krytka objektívu: Canon Zadná krytka objektívu E
Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM, Čierny

Bajonet objektívu:Canon EF-M
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:Premenlivá

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 229,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod