Canon EF 40mm f/2.8 STM

Canon EF 40mm f/2.8 STM je novým svetelným objektívom v ponuke firmy Canon. Vďaka svetelnosti f/2.8 umožňuje fotografovať aj pri nízkej hladine osvetlenia, prípadne kreatívne využiť malú hĺbku ostrosti.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
6310B005AA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
217,00 180,83 €
-+

Canon EF 40mm f/2.8 STM

Novinkou je technológia STM krokového zaostrovacieho motorčeka, ktorá prináša plynulé a tiché automatické zaostrovanie pri natáčaní videí ako aj fotografovaní v prostredí a situáciách, kde by bol akýkoľvek hluk neakceptovateľný. Canon EF 40mm f/2.8 je skvelým, kompaktným, prenosným a univerzálnym objektívom s technológiou STM pre fotografov, ktorí sú so svojou zrkadlovkou často na cestách.

Vlastnosti:
• Prenosný tenký dizajn
• Plynulé a tiché zaostrenie pomocou technológie STM
• Vysoká sveteľnosť až f/2,8
• Zaostrenie na krátku vzdialenosť 0,3 m
• Rýchle a tiché automatické zaostrenie pre dokonale ostré fotografie
• Skvelá kvalita obrazu od stredu po okraje

Extrémne kompaktný a prenosný dizajn:
Nechoďte nikam bez vášej zrkadlovky! Kompaktný dizajn objektívu EF 40 mm f/2,8 STM je veľmi praktický, takže si svoju digitálnu zrkadlovku budete môcť zobrať so sebou kamkoľvek pôjdete.

Plynulé a tiché automatické zaostrenie, pri videách pomocou technológie STM:
Rýchle a presné automatické zaostrenie zaručuje dokonale ostré obrázky aj v nepriaznivých podmienkach. Režim Movie Servo AF s STM využíva technológiu krokového motora pre plynulé a tiché automatické zaostrenie počas filmovania so zrkadlovkami značky Canon.

Fotografovanie pri nízkej hladine osvetlenia:
Clona s rozsahom f/2,8 – 22 umožňuje regulovať hĺbku ostrosti, čím poskytuje Vašej kreativite dostatok priestoru pre realizáciu aj tých najodvážnejších plánov. Vysoká sveteľnosť objektívu Vám umožňuje fotografovať z ruky aj pri slabom osvetlení bez použitia blesku.

Výborná kvalita obrazu:
Vďaka kvalitnej optike, ktorá zaručuje výbornú kvalitu obrazu od strdu až po kraje, tento objektív zvláda všetko od portrétov až po krajinárske a dokumentárne fotografie. Tejto skvelej kvality obrazu v celom zábere je dosiahnuté vďaka asférickým členom a antireflexným vrstvám Super Spectra.

Špecifikácia Canon EF 40mm f/2.8 STM

Bajonet objektívu:Canon EF
Stabilizátor obrazuNemá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:f/2.8

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 217,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod