Canon EF 17-40mm f/4.0L USM

Využite časovo neobmedzený Canon Virtual Kit Promotion a získajte od spoločnosti Canon Slovakia až 150€ naspäť! Stačí, ak si do 90 dní po kúpe kompatibilného fotoaparátu zakúpite aj kompatibilný objektív (funguje aj opačne, že si najprv kúpite objektív a potom kompatiblný fotoaparát) a do 30 dní požiadate o bonus na stránkach spoločnosti Canon. Kompletné podmienky a pravidlá akcie aj registráciu produktov nájdete na canon.sk/lens-promo.

Canon EF 17-40mm f/4L USM je profesionálny extrémne širokouhlý objektív rady L určený pre Full Frame aj APS-C zrkadlovky. Objektív vyniká výbornou obrazovou kvalitou, rýchlym zaostrovaním a robustnou utesnenou konštrukciou.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
8806A007AA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
779,00 € 649,17 €
-+

Canon EF 17-40mm f/4.0L USM

Canon EF 17-40mm f/4L USM je profesionálny extrémne širokouhlý objektív rady L, optimalizovaný pre kinofilmové a dig. zrkadlovky s Full-Frame aj APS-C snímačom. Je to transfokátor (zoomový objektív) s konštantnou svetelnosťou f/4 v celom rozsahu ohniskových vzdialeností vybavený rýchlym, mimoriadne presným ultrasonickým zaostrovacím motorom USM. Objektív sa vyznačuje výbornou obrazovou kvalitou, s minimálnou chromatickou vadou a najrýchlejším automatickým zaostrovaním vo svojej triede. Objektív je mimoriadne robustnej konštrukcie odolnej voči prachu a vlhkosti, čomu zodpovedá aj jeho zaradenie do špičkovej triedy Canon objektívov L. Vďaka vnútornému ostreniu sa objektív pri ostrení nevysúva. Pri zoomovaní sa z neho vysúva tubus s prednou šošovkou na ktorom je filtrový závit o priemere 77 mm, ktorý sa však neotáča a umožňuje tak bezproblémové použitie polarizačných a prechodových filtrov.

Parametre objektívu Canon EF 17-40mm f/4L USM:
Rozsah ohniskových vzdialeností : 17-40 mm
Zorný uhol objektívu: 104° - 57° 30'
Maximálne clonové číslo: f/4
Minimálne clonové číslo: f/22
Optická sústava objektívu: 12 členov / 9 skupín
Počet lamiel clony: 7
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť objektívu: 0,28 m
Maximálne zväčšenie objektívu: 0,24x
Priemer filtrového závitu: 77 mm
Rozmery objektívu (priemer x dĺžka): 83,5 x 96,8 mm
Hmotnosťobjektívu: 500g

Špecifikácia Canon EF 17-40mm f/4.0L USM

Bajonet objektívu:Canon EF
Stabilizátor obrazuNemá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuUtesnený voči vonk. vplyvom
Svetelnosť objektívu:f/4.0

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 779,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod