Canon 10x42L IS WP Stabilizovaný binokulárny ďalekohľad

Ďalekohľad 10x42L IS WP s vode-odolným púzdrom na ochranu objektívu najvyššej kvality rady L od spoločnosti Canon poskytuje neporovnateľnú zreteľnosť a zaistenie stabilizácie snímania zorného poľa. Široké 65° zorné pole.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
0155B010AA
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
1 590,00 € 1 325,00 €
-+

Canon 10x42L IS WP Stabilizovaný binokulárny ďalekohľad

Ďalekohľad 10x42L IS WP s vode-odolným púzdrom na ochranu objektívu najvyššej kvality rady L od spoločnosti Canon poskytuje neporovnateľnú zreteľnosť a zaistenie stabilizácie snímania zorného poľa. Široké 65° zorné pole.

Na každej strane vybavený 2 prvkami zo skla s ultra-nízkou disperziou. Tieto prvky vyvinuté spoločnosťou Canon sú účinné pri odstraňovaní farebných odchýlok - dúhového skreslenia, ktoré sa vyskytuje v ďalekohľadoch nižšej kvality. Ich výsledkom sú super jasné obrazy s vysokým kontrastom, 10-násobným priblížením a vysokou zreteľnosťou.

Na potlačenie vibrácií spôsobených pozeraním pri držaní v rukách, pri jazde v motorových vozidlách alebo člnoch ďalekohľad 10x42L IS WP obsahuje stabilizátor obrazu (IS) spoločnosti Canon na báze technológie Vari-Angle Prism (VAP). Drobné gyroskopy zaznamenávajú aj tie najjemnejšie pohyby, zatiaľ čo mikroprocesor ovláda špeciálny hranol na nápravu uhla lomu prichádzajúceho svetla.

Navrhnutý tak, aby zvládol aj tie najťažšie vonkajšie podmienky, ďalekohľad 10x42L IS WP je plne vode-odolný. Dizajn zahŕňa osobitú rukoväť pre jednoduché uchopenie vo vlhkých podmienkach a robustný gumový povlak, aby prístroj zvládol všetky vaše dobrodružstvá.

Na predchádzanie zahmlievaniu interného objektívu v dôsledku vyzrážania vlhkosti sú všetky vonkajšie povrchy ošetrené špeciálnym kovovým povlakom. Tento pracuje spoločne so špeciálnymi O-krúžkami a použitými vode-odolnými lepidlami na všetkých externých bodoch dotyku, aby sa zabránilo prieniku molekúl vody cez vonkajší obal.

Všetky povrchy prvkov objektívu sú ošetrené povlakmi Super Spectra spoločnosti Canon. Tieto zaisťujú živé vysoko kontrastné snímky s presným vyvážením farieb prostredníctvom eliminácie neželaných interných odrazov, ktoré spôsobujú „duchov“ (sekundárne obrazy) a „žiaru“ (vymyté snímky s nízkym kontrastom). Výnimočne veľká výstupná zrenica s rozmerom 4,2 mm poskytuje jasné zorné pole v podmienkach s nedostatkom sveta.

Každý aspekt ďalekohľadu 10x42L IS WP je navrhnutý s ohľadom na komfort zobrazenia. Širokému 65° zornému poľu sa dostáva do zobrazenia dostatok horizontu, zatiaľ čo 16 mm tolerancia ďalekozrakosti minimalizuje vignetáciu (alebo „efekt tunela“), ktorá by mohla mať vplyv na ľudí, ktorí nosia dioptrické okuliare. Zámok korekcie zabraňuje chybám v dôsledku neúmyselnej dioptrickej korekcie a vysúvacie nádobky na šošovky je možné natáčať pre prispôsobiteľné upevnenie.

Dlhá životnosť batérie - 4 hodiny nepretržitej prevádzky(napájanie pomocou dvoch batérií typu AA).

Rozmery: 175,8 x 137 x 85,4 mm
Hmotnosť okrem batérií: 1030 g

Špecifikácia Canon 10x42L IS WP Stabilizovaný binokulárny ďalekohľad

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 590,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod