Bronkey Tokyo 105 - Brown & tanned leather camera strap 120cm

Prémiový kožený remienok na fotoaparáty. Remienok je ukončený dvomi krúžkami a pasuje na väčšinu fotoaparátov ako Fujifilm Leica, Nikon, Canon, Pentax... Je ideálny aj pre malé digitálne fotoaparáty a vintage fotoaparáty. dĺžka: 120cm.
Výrobca:
Bronkey
Obj. čislo:
TOK-105-L-120
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
39,00 32,50 €
-+

Bronkey Tokyo 105 - Brown & tanned leather camera strap 120cm

VYSOKO KVALITNÁ KOŽA - Popruhy Bronkey sú vyrobené z vysoko kvalitnej kože, elegantného, minimalistického a funkčného dizajnu.

PRAKTICKÉ A BEZPEČNÉ - Mimoriadne silné. Navrhnuté s dvojitým nitovaním . Mäkký a pohodlný popruh.

RUČNÁ REMESELNÁ VYROBA - Tento výrobok je vyrobený tradičným ručným náradím odborníkom na kožu. V Bronkey každý kožený výrobok striháme, šijeme, pečiatkujeme, voskujeme a sušíme ručne, pričom osobitnú pozornosť venujeme detailom a konečnej úprave. Koža vám tak ponúka najvyššiu úroveň kvality, akú si viete predstaviť.

VHODNÉ PRE MNOHÉ MODELY - Remienok na fotoaparát Bronkey je kompatibilný so širokou škálou modelov kompaktných fotoaparátov, bezzrkadloviek, historických fotoaparátov, zrkadloviek (SLR a DSLR). Kompatibilné s hlavnými značkami: Canon, Nikon, Sony, Olympus, Fuji, Fujifilm, Leica, Pentax, atď.

ZÁRUKA 100% - Naše produkty majú dôkladnú kontrolu kvality, ktorá zaručuje, že každý kožený remienok na fotoaparát prejde kontrolou nášho remeselníka od začiatku až do konca výrobného procesu.


Špecifikácia Bronkey Tokyo 105 - Brown & tanned leather camera strap 120cm

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 39,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod