ZHIYUN Weebill S

Zhiyun vydáva nový upgradovaný Weebill gimbal a úplne nový prenosový modul pre profesionálnu filmovú tvorbu. Weebill S je určený pre bežné zrkadlové kamery a fotoaparáty DSLR.
Výrobca:
ZHIYUN
Obj. čislo:
CR110
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
329,00 274,17 €
-+

ZHIYUN Weebill S

Novinkou pre Weebill-S je o 300% vylepšený motor s krútiacim momentom a 50% zvýšenie citlivosti. Funguje dobre s kombináciami fotoaparátov vrátane Sony A7III + FE 24-70 mm F2,8 alebo Canon 5D4 + EF 24-70 mm F2,8, čím uvoľníte. Jedinečný ergonomický režim vám umožní ľahko prepínať medzi vysokými a nízkymi uhlami záberov pomocou súpravy na rýchle nastavenie TransMount. Nový algoritmus umožňuje gimbalu automaticky rozpoznať hmotnosť a vyberie perfektnú silu motora pre najlepšiu stabilizáciu obrazu.

Úplne nový modul prenosu obrazu TransMount umožňuje prenos obrazu pri rozlíšení 1080p pri 30 snímkach za sekundu, čo na vzdialenosť 100 metrov.

Vylepšená batéria, 14 hodín prevádzky Weebill S, ktorý je vybavený dvoma štandardnými batériami 18650, je schopný až 14 hodín nepretržitého filmovania na jedno nabitie. Umožňuje tiež priame nabíjanie fotoaparátu počas snímania, takže nemusíte prerušovať výmenu batérií fotoaparátu (platí iba s fotoaparátmi, ktoré podporujú nabíjanie cez USB).

Inteligentná kalibrácia WELLBILL-S integruje úplne nový prispôsobivý algoritmus riadenia, ktorý automaticky rozpozná hmotnosť a vyberie perfektnú silu motora pre najlepšiu presnosť snímania. Pre každú os môžete upraviť rýchlosť pohybu tak, aby sa prispôsobila rôznym scenárom snímania.

Rýchle nastavenie Zariadenie Weebill-S využíva rýchlospojku typu dva v jednom (arca swiss aj Manfrotto), ktorá umožňuje jednoduchšie nastavenie a rýchlejší prechod medzi zariadeniami bez opätovného vyváženia. Dizajn západky umožňuje ľahkú aretáciu každej osi pre lepšie vyváženie a uloženie.

ViaTouch 2.0 a SmartFollow 2.0 umožňuje bezproblémové spojenie medzi smartfónom a fotoaparátom. Používatelia môžu prostredníctvom ViaTouch 2.0 jednoducho monitorovať video, ovládať a zaznamenávať a upravovať parametre kamery. Spolu s modulom prenosu obrazu je úplne nová funkcia sledovania objektov s názvom SmartFollow 2.0. Vyberte objekt alebo dokonca seba z rozhrania ViaTouch 2.0 a kamera bude sledovať váš pohyb.

Nové zaostrovacie koliesko WEEBILL-S podporuje elektronické ovládanie zaostrenia a mechanického zaostrovania / priblíženia pomocou nového praktického ovládacieho kolieska na rukoväti, ktoré umožňuje rýchle a presné zaostrenie alebo priblíženie pri fotografovaní. Pomocou motora so servo zaostrovaním / priblížením môžu používatelia ovládať priblíženie a zaostrenie pre profesionálnejší filmový zážitok.
Obsah balenia
Weebill S
USB kábel (typ C)
USB kábel (mikro / mikro)
USB kábel (mikro / mini)
Stručná príručka spustenia
Odkladací priestor
statív
nabíjačka
18650 Li-Ion batéria 2 ks
Podkladová základňa
Doska
Puzdro na káble

Špecifikácia ZHIYUN Weebill S

Recenzie ZHIYUN Weebill S

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 329,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod