ZHIYUN Smooth Q3

Zhiyun Smooth Q3 Tento nový vylepšený 3osý gimbal ponúka nový jedinečný, ľahký a kompaktný dizajn. Nové funkcie, vrátane vylepšenia funkcií osvetlenia a chytrých šablón, zaisťujú kreatívnejší možnosti fotografovania a natáčania. Dokonalejšie rozloženie tlačidiel zároveň zjednodušuje ovládanie.
Výrobca:
ZHIYUN
Obj. čislo:
116502
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
89,00 74,17 €
-+

ZHIYUN Smooth Q3

Hlavné vlastnosti
Nový kompaktný dizajn s možnosťou natáčania aj so širokouhlým objektívom
Ovládanie jednou rukou vďaka novému ergonomickému úchopu
Vyššia nosnosť pre stabilnejšie zábery
Kompatibilita so smartphonmi až do šírky 90cm (vrátane krytu)
Ľahké zloženie a rozloženie
Natáčanie na šírku i na výšku - zmena režimu jednoducho jedným tlačidlom
Prednastavené kreatívne šablóny
LED svetlo - 3 intenzity osvetlenia
Množstvo funkcií ako ovládanie gestami, sledovanie objektu, Dolly Zoom, Magic Clone (klonovanie) a mnoho ďalších

Kompaktný a ľahký dizajn
Napriek tomu, že je nová verzia menšie a kompaktnejšie, má väčšiu nosnosť než predchádzajúci model Q2. Nový Smooth Q3 je o 20% ľahší, ale napriek tomu zvládne väčšie zaťaženie a zábery sú potom stabilnejšie. Gimbal je kompatibilný s väčšinou chytrých telefónov na trhu, a to dokonca aj s ochranným krytom. Nastaviteľný držiak možno nastaviť až do šírky 90 mm.

Natáčanie na šírku i na výšku
Nové intuitívne rozloženie tlačidiel umožňuje celkovo plynulejšie a jednoduchšie ovládanie. Napríklad trojitým stlačením spúšte prepínate medzi režimom na šírku a na výšku. Snímanie ultra širokouhlých záberov rozsiahlych krajín je teraz rovnako jednoduché ako zábery z nízkych uhlov.

LED osvetlenie pre zlé svetelné podmienky
Na hornej časti gimbalu nájdete doplnkové svetlo otočné o 180 °, ktoré osvetlí vaše videá. Intenzitu svetla je možné nastaviť do troch úrovní - 30%, 60% a 100%.

Profesionálne funkcie tvorby videa
Gimbal ma 17 prednastavených šablón, SmartMode a poskytne vašim záberom mnoho ďalších kreatívnych možností a zrýchli vytváranie nahrávaných videí.

Medzi ďalšie nové funkcie patrí ovládanie gestami, sledovanie objektov SmartFollow 3.0, okamžitý Dolly Zoom a MagicClone Pano, ktoré sa ovláda jedným stlačením tlačidla spúšte, čím sa označí cieľ a aktivuje sledovanie, panoráma, streamovanie atď.

Pomocou editora ZY Cami môžu užívatelia okoreniť svoje videá prispôsobenými šablónami a pridaním hudby, špeciálnych efektov a filtrov.

ZY PRIME
S novým gimbalom predstavuje spoločnosť Zhiyun tiež ZY Prime - predplatné, s ktorým získajú členovia prístup k ďalším funkciám, ako sú ďalšie šablóny a funkcie diaľkového ovládania ZY Remo, ktorá umožní ovládanie telefónu na gimbale druhým zariadením, a mnoho ďalšieho. V štandardnej verzii je predplatné na 1 mesiac a verzia COMBO obsahuje predplatné na 1 rok.

Obsah balenia:
Stabilizátor Zhiyun Smooth Q3
statív
UBC-C nabíjací kábel

Špecifikácia ZHIYUN Smooth Q3

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 89,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod