ZHIYUN Smooth Q

3-osý stabilizačný digitálny gimbal stabilizátor pre mobilné telefóny.
Obj. čislo:
000890b
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
149,00 € 124,17 €
-+

ZHIYUN Smooth Q


Manuálny Zoom pre voľnejšie snímanie
Smooth-Q umožňuje prostredníctvom mobilnej aplikácie ZY Play, cez Bluetooth pripojenie, okamžitý a priamy prístup ku kamere a jej funkcii zoom. Jediným stlačením tlačidla je možné jednoducho zamerať a zachytiť želaný moment.

Využíva najnovší stabilizačný systém
Smooth-Q v sebe kombinuje 5. generáciu algoritmov Gen. Instune spolu s pokrokovým elektronickým stabilizačným systémom a vďaka tomu je točivý moment vylepšený o 40%, a umožňuje vyvinúť maximálne zaťaženie 220g. Zlepšený točivý moment, čiže rozšírená využiteľnosť Smooth-Q podporuje upevnenie nielen extra veľkých smartfónov, ale aj rôznych doplnkov ako šošovky, žiarovky, mikrofón atď. Vďaka tomu je možností jeho využitia ešte viac.

Väčšia sila a nižšia hmotnosť
Vďaka zabudovanej nabíjateľnej batérii Smooth-Q dokáže vydržať nepretržite v prevádzke až 12 hodín a v nevyhnutných situáciách je možné predĺžiť jeho životnosť zdrojom energie cez USB port. Superkompaktná konštrukcia o hmotnosti len 440g zaručuje ľahkú batožinu počas ciest a šetrí čas ako pri začatí, tak pri samotnom snímaní.

Viacero možností inteligentného ovládania
S početnými inovatívnymi funkciami ZY Play, Smooth-Q vie urobiť dokonalým nielen tvoj filmový záznam, ale dokáže zabezpečiť aj radu inteligentných pokynov. Zvolením funkcie Object Tracking začne gimbal a kamera smartfónu automaticky sledovať a zameriavať želaný objekt, takže je možné nahrávať a zároveň sústrediť sa na to čo sa deje okolo. Okrem toho, je možné nahrávať časozberné videá (time-lapse), spomalené zábery, s dlhou expozíciou, s rôznymi filtrami a mnoho iných podľa vlastnej kreativity.

Rôznofarebné prevedenia
Smooth-Q má ergonomický tvar a je vyrobený zo špeciálneho vysokomolekulárneho materiálu. Zákazníci si môžu podľa svojho vkusu vybrať zo 4 farebných prevedení – ČIERNA, ZLATÁ, RUŽOVÁ a SIVÁ

Jednoducho polohovateľný držiak
Odpoveďou na viacero požiadaviek na uľahčenie manipulácie je špeciálny polohovateľný držiak, ktorým Smooth-Q disponuje. Telefón je možné upevniť dvoma spôsobmi – vertikálne a horizontálne. Po uvoľnení skrutky sa dá otočiť držiak o 90° a tak v priebehu niekoľkých sekúnd pokračovať v nahrávaní.

Upevnenie a vyváženie pozostáva len z jedného kroku.
Smooth-Q je možné vďaka unikátnemu dizajnu, pripomínajúci teleskopický hriadeľ, vyvážiť v priebehu niekoľkých sekúnd a pri snímaní tak nedochádza k zdržaniu ani strate času.

Univerzálny upevňovací port zvyšuje kreativitu.
Na Smooth-Q je vďaka univerzálnemu 1/4” závitu možné pripevniť širokú škálu fotografického príslušenstva ako napr. statív, predlžovacie rameno, prísavku, a preto budete môcť vytvárať nielen krásne snímky ale aj časozberné videá pod správnym uhlom bez potreby držať kameru vo vlastných rukách!

Manuálny zoom
Pripojením k mobilnej aplikácii ZY Play cez Bluetooth, je možné približovať priamo prostredníctvom stabilizátora. S jediným stlačením tlačidla môžeš zamerať a odfotiť želaný objekt ešte voľnejšie.

Špecifikácia ZHIYUN Smooth Q

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 149,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod