Zhiyun Focus/Zoom Motor 2.0

ZHIYUN Motor na zaostrovanie a zoomovanie.
Kompatibilný s takmer všetkými fotoaparátmi a objektívy na trhu, s vylepšeným výkonom motora a vysoko presným zaostrovaním a zoomováním.
Výrobca:
ZHIYUN
Obj. čislo:
115174
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
86,90 72,42 €
-+

Zhiyun Focus/Zoom Motor 2.0

Vďaka úplne novému systému rýchleho nastavenia od spoločnosti Zhiun môže byť MAX nainštalovaný priamo na rýchloupínací doštičku bez potreby použitia akýchkoľvek inštalačných nástrojov. Užívatelia môžu namontovať, odmontovať a vyvážiť fotoaparát a MAX v jednom kroku.

Dvojaké ovládanie pomocou stabilizátora aj smartphonu
Ovládanie zaostrovanie alebo zoomovania pomocou tlačidiel na ručnom koliesku stabilizátora alebo v aplikácii smartphonu plne uvoľňuje potenciál užívateľov. MAX je podporovaný ako na Zhiyun Crane 3 tak aj na Weebill Lab. Užívatelia môžu ovládať MAX pomocou kolieska follow focusu na stabilizátora Weebil Lab alebo pomocou zoomovacieho kolieska na stabilizátora Crane 3.

USB-C
USB rozhranie typu C pre vyššiu prenosovú rýchlosť, aby bolo možné ovládať zaostrovanie a zoomovanie s nulovou latenciou.

Plná podpora kreatívnych záberov
S vylepšeným výkonom motora, MAX podporuje vysoko presné zaostrovanie a zoomovanie na oboch strabilizátorech, Weebill Lab i Crane 3, s cieľom maximálne využiť kreatívneho potenciálu užívateľov.

Špecifikácia Zhiyun Focus/Zoom Motor 2.0

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 86,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod