ZHIYUN Crane M2S

Tvorba obsahu je dnes predovšetkým o flexibilite, praktickosti a hľadaní niečoho unikátneho. Nový stabilizátor Crane M2S od poprednej svetovej značky Zhiyun stelesňuje presne tieto atribúty.
Výrobca:
ZHIYUN
Obj. čislo:
119044
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
314 € 250 261,67 € 208,33 €
-+
Akcia -20%

ZHIYUN Crane M2S

Či už natáčate smartfónom Reels, lyžujete s akčnou kamerou alebo natáčate bezzrkadlovkou video na YouTube, nový Zhiyun Crane M2S je stabilizátor presne pre vás.

Hlavné vlastnosti:
- Super ľahké telo (549 g)

- Kompaktné prevedenie

- Silnejšie motory a predĺžené osi
-
Ultra jasné svetlo zabudované do stabilizátora
-
K dispozícii sú rôzne režimy natáčania: Pán Follow, Follow, Lock, POV, Vortex, Go atď.
- Technológia Zhiyun Quick Release 4.0

- Podporuje rýchle nabíjanie USB
-
Môže napájať kompatibilnú kameru cez USB-CS hmotnosťou iba 549g je Crane M2S vysoko prenosný, rovnako ako stabilizátor pre smartphone, ale má kapacitu zvládnuť aj bezzrkadlovky, ako je Sony A7SIII, s kompaktnými pevnými objektívmi. V porovnaní so štandardnou sériou Crane M2, má tento nový stabilizátor super ľahké telo v kombinácii so silnejšími motormi a predĺženými osami. Vďaka tomu je nevyhnutnosťou pre filmárov a tvorcov obsahu na cestách.

Ďalšou novou funkciou je ultra jasné LED svetlo zabudované do stabilizátora. Pomocou technológie zosilňovača lúmenov dokáže produkovať jas až cez 1 000 lúmenov na ploche 2,8 m2, čo je ideálne na zachytenie objektov priamo v zábere. Svetlo má farebnú teplotu 5500K a hodnotu CRI 90+. Svetlo je možné nastaviť na päť úrovní a je dodávané so štyrmi farebnými filtrami. Tieto filtre používateľovi poskytujú väčší kreatívny potenciál a kontrolu.

Crane M2S je vybavený najnovšou technológiou rýchleho upevnenia, ktorá sa predtým používala iba u jeho vlajkových stabilizátorov. Dizajn rýchleho upevnenia v tvare V poskytuje lepšiu efektivitu práce, zatiaľ čo duálne bezpečnostné zámky zaisťujú, že zariadenie zostane pripojené vždy, keď to potrebujete.Kompaktný a flexibilný dizajn s intuitívnym ovládaním umožňuje veľmi ľahkú manipuláciu so stabilizátorom v každej situácii. 0,66“ displej ponúka zobrazenie aktuálneho stavu v reálnom čase a prevádzkové parametre fotoaparátu aj stabilizátora.

M2S podporuje rýchle USB PD nabíjanie až 12W prostredníctvom konektora USB-C; plného nabitia je možné dosiahnuť za 100 minút, čo umožňuje Crane M2S fungovať až 10 hodín (v závislosti od nastavenia).

Podporované fotoaparáty je možné pripojiť priamo pomocou kábla USB-C a aktivovať priame ovládanie uzávierky, zároveň dodávať až 5V/1A napájanie priamo do fotoaparátu, čím sa predlžuje životnosť batérie.

Obsah balenia:


Stabilizátor Crane M2S
Statív (M2)

Svetelné filtre

Nabíjací kábel fotoaparátu USB-C - Micro USB

Nabíjací kábel fotoaparátu USB-C - USB-C

Kábel USB-C - USB

Špecifikácia ZHIYUN Crane M2S

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 250 €

Upozorni ma keď cena klesne pod