ZHIYUN Crane M2

Zhiyun CRANE M2 môže pracovať s viacerými zariadeniami vrátane kompaktných digitálnych fotoaparátov, ľahkých bezzrcadlovek, mobilných telefónov a akčných kamier. S vylepšeným ovládaním fotoaparátu pomocou WiFi a Bluetooth, novými video režimami, dlhou osemhodinovou výdržou batérie, ovládaním končekmi prstov a jasným, intuitívnym OLED displejom je CRANE M2 revolúciou v cenovo dostupnej technológii stabilizácie fotoaparátov. Jeden stabilizátor vládne všetkým zariadeniam Bežne museli tvorcovia používať rôzne stabilizátory pre rôzne druhy zariadení - čo zvyšovalo ich náklady, celkovú hmotnosť potrebného vybavenia a zložitosti ich pracovných nástrojov. Zhiyun CRANE M2 je jediný stabilizátor, ktorý pracuje s viacerými zariadeniami (pre pripevnenie mobilných telefónov alebo akčných kamier je potreba špeciálne príslušenstvo).
Výrobca:
ZHIYUN
Obj. čislo:
112069
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
289,00 € 219,00 € 240,83 € 182,50 €
-+
Akcia -24%

ZHIYUN Crane M2

Kompaktný, prenosný a jednoduchý na ovládanie
Inteligentný vyvažovací systém stabilizátora CRANE M2 je odpoveďou na rýchle tempo filmového sveta. Nová rýchloupínacia doštička uľahčuje vybratie fotoaparátu zo stabilizátora a jeho opätovné upevnenie. Stupnica a pamäťový zámok polohy zaisťujú, že vyvažovanie a nastavenie trvá len niekoľko sekúnd, takže pri opätovnej kalibrácii nezmeškáte jediný záber. Pre jednoduchú prenositeľnosť zabraňuje jedinečná konštrukcia pinov a západiek aj tomu, aby sa osi počas skladovania otáčali. To umožňuje rýchle sklopenie a uzamknutie stabilizátora CRANE M2, aby sa vošiel do batohu alebo dokonca do vrecka.

CRANE M2 je malý a kompaktný stabilizátor, hoci disponuje výkonnými motormi pre prácu s viacerými zariadeniami. Rukoväť poskytuje pohodlný úchop a umožňuje ľahký prístup ku všetkým ovládacím prvkom na dosah ruky, priamo na rukoväti. Napríklad jedným stlačením jazdca na rukoväti môžete priblížiť obraz, aby ste zachytili plynulé zábery na diaľku. Jasný a intuitívny OLED displej zobrazuje režim stabilizátora, stav Bluetooth a WiFi, stav batérie a ďalšie dôležité parametre.

Prevezmite kontrolu a rozšírte svoju kreativitu
Okrem troch základných režimov Pan Follow (PF), Follow (F) a Lock (L) ponúka stabilizátor Zhiyun CRANE M2 niektoré inšpiratívne funkcie pre ešte väčšiu kreativitu. Režim Full-Range POV umožňuje 360 ?° synchrónny pohyb na všetkých troch osiach, čo poskytuje tvorcovia nebývalý vizuálny zážitok. Režim Vortex poskytuje tvorcom videa možnosť vytvárať 360° zábery vo všetkých smeroch. Režim je ideálny pre športové aktivity a podujatia, pretože umožňuje rýchle otáčanie alebo naklápania pre zachytenie rýchlo sa pohybujúcich objektov, ako je futbalista alebo lietajúci vták, bez toho, aby čokoľvek chýbalo. Režim Selfie umožňuje rýchlo otočiť fotoaparát o 180° smerom k sebe - ideálne pre vloggerov.

Rozšírenie a pripojenie
Funkcie WiFi a Bluetooth stabilizátora CRANE M2 poskytujú bezproblémové bezdrôtové ovládanie fotoaparátu prostredníctvom rukoväte stabilizátora a exkluzívne aplikácií spoločnosti Zhiyun. Aplikácia ZY PLAY otvára nový svet filmovej tvorby, ponúka diaľkové ovládanie a pokročilé funkcie vrátane časozberných záberov (Timelapse), panoramatického snímania a funkcie Vertigo.

Praktické 1 palcové závitové otvory uľahčujú pripojenie audio, svetelného alebo monitorovacieho zariadenia, aby vaše súkromné ??filmové štúdio bolo kompletné. Batérie s dobou prevádzky až 8 hodín udrží všetko v nepretržitej prevádzke. Sám stabilizátor CRANE M2 môže nabíjať fotoaparáty, telefóny a ďalšie zariadenia a môže byť tiež napájaný z power banky alebo iného zdroja.

Obsah balenia:
Stabilizátor Zhiyun Crane M
Rýchloupínacia doštička
Popruh na ruku
Statív
Palcová skrutka
Držiak na telefón
Kábel USB-C
Skladovacie puzdro
Návod
Špecifikácie:
Maximálna teplota (°C): 45 ° C
Pán Angle Range (°): 360 °
Minimálna teplota (°C) -10 ° C
Hmotnosť (g): 500 g
Maximálne zaťaženie (kg): 0,72 kg
Minimálne zaťaženie (g): 130 g
Maximálna výdrž (h): 8 h
Tilt Angle Range (°): 310 °
Roll Angle Range (°): 324 °

Špecifikácia ZHIYUN Crane M2

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 219,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod