ZEISS Batis 40mm f/2.0 Distagon T* Sony E-Mount

Carl Zeiss Batis 40mm f / 2 pre Sony E, je profesionálny objektív s AF a LED displejom ideálny pre použitie s full-frame radom Sony A7. Autofokus pomôže aj amatérom k profesionálnym výsledkom. Objektív je odolný voči okolitým vplyvom ako je striekajúca voda a prach. Minimálna zaostrovacia vzdialenosť je 24cm. Objektív je vybavený 9 členmi v 8 skupinách, vrátane asférického a APD prvku. Slnečná clona je súčasťou balenia.
Výrobca:
ZEISS
Obj. čislo:
2239-137
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
1 299 1 082,50 €
-+

ZEISS Batis 40mm f/2.0 Distagon T* Sony E-Mount

Nový ZEISS Batis 2/40 CF zapĺňa medzeru v rade ZEISS Batis.

So svojimi 40mm, je ZEISS Batis 2/40 CF (Close Focus) najnovším prírastkom do tejto produktovej rady. Tento základný objektív radu ZEISS Batis ponúka rýchly autofokus a extrémne krátku vzdialenosť zaostrenia. Ohnisko objektívu ZEISS Batis 2/40 CF ho robí vhodným na veľa rôznych použití, na čo zákazníci netrpezlivo čakali. Tento objektív vypĺňa medzeru medzi ZEISS Batis 2/25 a ZEISS Batis 1.8/85.

Rad ZEISS Batis je vyvinutý špeciálne pre full frame bezzrkadlovky Sony (Alfa 7 a Alfa 9). Rad objektívov ZEISS Batis je kompatibilný so všetkými fotoaparátmi s E-mount bajonetom a päť dalších objektívov pokrýva ohniska od 18 do 135 milimetrov. Spolu s nimi zaisťuje ZEISS Batis 2/40 CF ľahký, ľahko užívateľný a vysoko výkonný systém ktorý podáva výnimočné obrazové výstupy.
Ďalej budete mať k dispozícii minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť 24 centimetrov pre detailné zábery a pomerom zväčšenia 1: 3.3.

ZEISS Batis 2/40 CF zvláda aj najrôznejšie fotografické výzvy vďaka svojmu špeciálnemu ohnisku 40mm. Od portrétov a street fotografie, až po krajinársku fotografiu a architektúru - to všetko je možné vďaka tomuto pevnému ohnisku s vysokou rozlišovacou schopnosťou.

Vďaka vysokému mikro kontrastu a clone f / 2, dokáže tento objektív krásne oddeliť objekt od pozadia. Systém konštrukcie "floating lens design" zaisťuje konzistentne výborné výsledky v celom rozsahu zaostrenia, antireflexné vrstvy ZEISS T * potláča odlesky a zatesnenia konštrukcie proti prachu a stekajúcej vode zaisťuje maximálnu obrazovú kvalitu za akýchkoľvek okolností. Pre kreatívnu prácu alebo fotografovanie v šere ponúka rada ZEISS Batis OLED displej ktorý zobrazuje zaostrenou vzdialenosť a hĺbku ostrosti pre perfektnú kontrolu nad miestom zaostrenia.

PARAMETRE
Formát: full frame
Typ: pevný
Bajonet: Sony E
Ohnisková vzdialenosť: 40mm
Zorný uhol (horizontálne, vertikálne, diagonálne)
56 ° / 47 ° / 33 °
Konštrukcia objektívu (členov / skupín): 9/8
Minimálna clona: 22
Najkratším vzdialenosť zaostrenia (m): 0,24
Maximálne zväčšenie (x): 1: 3.3
Informácie o vzdialenosti: áno
Stabilizátor obrazu: nie
Autofokus: áno
Pohon AF: áno
Priemer filtra: 67
Slnečná clona objektívu: áno
Maximálny priemer x dĺžka (mm): 91 x 106
Hmotnosť (g): 361

Špecifikácia ZEISS Batis 40mm f/2.0 Distagon T* Sony E-Mount

Bajonet objektívuSony E
Stabilizátor obrazuNemá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuUtesnený voči vonk. vplyvom
Svetelnosť objektívu:f/2.0
Priemer filtra objektívu67 mm

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 1 299 €

Upozorni ma keď cena klesne pod