YoloLiv YoloBox Prenosné zariadenie pre live stream

Malé zariadenie pre live streaming so všetkým, čo potrebujete.
Výrobca:
YoloLiv
Obj. čislo:
114547
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
879,00 732,50 €
-+

YoloLiv YoloBox Prenosné zariadenie pre live stream

Od tohtoročnej jari sa svet zmenil na nepoznanie. Spôsob práce sa od základov zmenil a už nemusíme pracovať vo veľkých kanceláriách alebo štúdiách. Zároveň sa však výrazne zvýšili požiadavky na mobilitu a dostupnosť.

Keďže sa už nemôžeme stretávať ako predtým, neoddeliteľnou súčasťou každodenného života mnohých ľudí sa stali digitálne stretnutia a živé vysielanie, teda live streaming. S cieľom uľahčiť live streaming priniesla firma YoloLiv produkt YoloBox. Všetko, čo potrebujete, sa nachádza v malom zariadení.

YoloBox je kodér, prepínač, monitor a rekordér v jednom. Je to prenosné zariadenie umožňujúce pripojiť viacero kamier a v rovnakom čase naživo streamovať až na tri platformy.

Odteraz môžete streamovať svoje stretnutie simultánne na YouTube, Facebook alebo vlastný RTMP. Stačí k zariadeniu pripojiť iba kameru. YoloBox dokáže v rovnakom čase prepínať až medzi piatimi zdrojmi videa (dva HDMI, jeden USB, jedna SD karta a jeden RTMP) pri plnom HD rozlíšení.

Všetko sa jednoducho ovláda 7-palcovou dotykovou obrazovkou, ktorá slúži aj ako monitor. Na veľkej dotykovej obrazovke sa zobrazuje výstupný streamovaný obraz, ako aj ďalšie vstupné streamy. Na LCD obrazovke sa tiež zobrazujú ovládacie prvky, takže môžete jednoduchým dotykom prepínať medzi zdrojmi informácií.

Prostredníctvom menu môžete pridať grafické prvky, napríklad vodotlač, napísať titulky či dokonca pridať tabuľku s výsledkami k futbalovému zápasu svojho dieťaťa!

Pri streamovaní sa stačí cez Wi-Fi, Ethernet alebo 4G (SIM karta nie je súčasťou) pripojiť k lokálnej počítačovej sieti a nastaviť si stream.

Na YoloBoxe je výborné to, že na spustenie streamu nepotrebujete počítač ani niekoho iného. Vďaka malým rozmerom a kompaktnému tvaru si ho ľahko pripojíte k statívu, fotoaparátu alebo kamere a bude vám slúžiť ako monitor. Na prácu si nezabudnite len seba a svoj fotoaparát alebo kameru!

Ak diváci nemôžu sledovať váš stream v reálnom čase, ľahko si ho nahráte na pamäťovú kartu a zverejníte ho neskôr. Zabudovaný akumulátor môže pracovať približne tri hodiny a dá sa nabíjať powerbankou cez USB rozhranie.

Hlavné vlastnosti:

    Prenosné zariadenie pre live streaming z viacerých kamier
    Dokáže prepínať až medzi piatimi zdrojmi videa
    Zariadenie YoloBox funguje ako kodér, prepínač, monitor a rekordér
    Ovládanie cez dotykovú obrazovku
    Jednoduché nastavenie
    Snímanie viacerými kamerami
    Rozlíšenie živého vysielania je možné v 540p/720p/1080p
    Jednoduché pridanie grafických prvkov

Špecifikácia YoloLiv YoloBox Prenosné zariadenie pre live stream

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 879,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod