Predajňa je otvorená! Radi vás obslúžime v pondelok až piatok od 10:00 do 18:00. Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

X-Rite i1Studio

X-RITE i1STUDIO KALIBRAČNÝ A PROFILOVACÍ SYSTÉM Kalibračný a profilovací systém X-Rite i1Studio, presne zobrazuje na vašom displeji / projektore farbu pôvodného obrazu alebo digitálneho súboru. Umožňuje rýchlu a jednoduchú kalibráciu a profilovanie vašich fotoaparátov, displejov, tlačiarní a projektorov. Obsahuje pokročilé ergonomické multifunkčné meracie zariadenie a ľahko použiteľného softvérového sprievodcu. i1Studio je riešením správy farieb od začiatku, až do konca Vytlačené fotografie sa zhodujú s vašou víziou dokonalejšie, než ste si mysleli, že je to možné.
Výrobca:
X-rite
Obj. čislo:
XRIT348
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
429,00 € 357,50 €
-+

X-Rite i1Studio

Nový nástroj pre správu farieb, i1Studio od X-Rite,
bol vytvorený pre fotografov a dizajnérov, ktorí milujú fotografovanie, skenovanie, úpravu a tlač, ale neradi strácajú čas a peniaze v postprocese.
Ocenená a patentovaná technológia zabudovaná do zariadenia i1Studio, prináša presnú a intuitívnu správu farieb v celom vašom pracovnom procese. Konečný výsledok: výtlačky, ktoré zodpovedajú vašim obrázkom vo všetkých vašich zariadeniach.

X-Rite je známy pre špičkové riešenia už desiatky rokov na celom svete. I1Studio je najnovšie riešenie na snímanie prostredníctvom tlače, ktoré prinesie váš pracovný tok riadený farbami na novú úroveň presnosti a kontroly.
Najnovšie funkcie zahŕňajú profilovanie tlačiarní pre farebnú aj čiernobielu tlač, profilovanie skenera, profilovanie mobilných zariadení, profilovanie monitorov pre video a zjednodušený používateľský zážitok v rámci úžasného nového softvéru i1Studio.

Čiernobiele profilovanie (nové):
S využitím rovnakej inteligentnej technológie iteračných profilov pre farebné výtlačky je náš ČB modul špeciálne navrhnutý tak, aby zaručoval najvyššiu kvalitu výsledkov pre čiernobiele výtlačky, čo má za následok výnimočnú hladkosť, zvýraznenie a tieňové detaily.

Softvér i1Studio pre monitory, projektory, mobilné zariadenia, skenery a tlačiarne:
najnovšia verzia softvéru i1Studio založená na softvérovom i1Profilerom ocenenom X-Rite poskytuje ľahko navigovateľné rozhranie, ktoré poskytuje profesionálne kalibrované a profilované monitory (vrátane predvolieb videa) projektory, skenery a tlačiarne.

Softvér na kalibráciu fotoaparátov ColorChecker a Mini ColorChecker:
S využitím zahrnutého priemyselného štandardu 24 patch cieľov budete môcť vytvárať vlastné profily fotoaparátu (jedno alebo dvojité osvetľovacie zariadenie) , nastaviť vlastné vyváženie bielej farby a mať neutrálny východiskový bod záleží na tom, aké svetlo fotografujete, aby ste dosiahli efektívnejšiu úpravu. Softvér zahŕňa aj desktopovú aplikáciu a plug-in Adobe® Lightroom®.

Aplikácia ColorTRUE pre mobilné zariadenia:
Kalibrujte svoje mobilné zariadenia Apple iOS pre skutočnú farebnú zhodu všetkých mobilných zariadení na ploche. Stiahnite aplikáciu ColorTRUE z obchodu Apple App Store.

Profily tlačiarní:
Inteligentná technológia opakovaného profilovania zaručuje, že váš výstup je presne reprodukovaný z tlače na tlač a od tlačiarne po tlačiareň a prináša profesionálne (alt: expertné) výsledky kvality pre plynulosť, zvýraznenie a tieňové detaily. Podporuje tlačiarne RGB aj CMYK.

i1Studio prináša kompletnú sadu nástrojov na kalibráciu a profilovanie všetkých vašich zariadení od zachytenia po tlač. Budete presvedčení, že to, čo ste zachytili vo fotoaparáte alebo skeneri a uvidíte na všetkých displejoch a mobilných zariadeniach alebo projektoroch, bude zodpovedať konečnému výstupu tlače. A s časom, ktorý ušetríte, sa môžete vrátiť k tomu, aby ste sa sústredili na to, čo máte radi - vytváranie ďalších obrázkov.

Nové funkcie:
Nová kalibrácia skenerov a tlačiarní
Kalibrácia mobilných zariadení s iOS: i1Studio je podporované v aplikácii X-Rite ColorTRUE
Generovanie profilov pre čiernobielu tlač

Balenie obsahuje:
Nová kalibrácia skenerov a tlačiarní
i1Studio spektrofotometer
i1Studio softvér na kalibráciu monitorov, projektorov, skenerov a tlačiarní
Mini ColorChecker Classic Target na kalibráciu fotoaparátov a skenerov
ochranné puzdro pre i1Studio
inštrukcie na stiahnutie softvér i1Studio

Špecifikácia X-Rite i1Studio

Recenzie X-Rite i1Studio

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 429,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod