Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Wacom MobileStudio Pro 16 i7 512GB (2. generácie)

Wacom MobileStudioPro je navrhnuté tak, aby ste mohli tvoriť bez kompromisov kdekoľvek. Zariadenie je ľahké, obsahuje kompletný balík tvorivých nástrojov a spoločne s novým perom Wacom Pre Pen 2 ponúka plynulú prácu, v 2D aj 3D grafike. Určené pre náročných uživateľov, tvorba so zachovaním maximálnej mobility. Wacom MobileStudio Pro je navrhnutý pre veľkú pracovnú záťaž. Vďaka svojej konfigurácii zvláda prácu so súbormi Adobe® Photoshop® vo vysokom rozlíšení a vo CMYKu, zvládne 7 mil. Bodov v ZBrush® súbore.
Výrobca:
Wacom
Obj. čislo:
DTHW1621HK0B
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
3 799,00 € 3 165,83 €
-+

Wacom MobileStudio Pro 16 i7 512GB (2. generácie)

Vďaka výkonným Intel ™ čipom, konfiguráciám pamäti a úložnému priestoru, má Wacom MobileStudio Pre 13 výpočtový výkon a grafické možnosti pre prácu v náročných 2D, 3D a CAD aplikáciách. A ak chcete zachytiť objekty z reálneho sveta, aby ste urýchlili rýchlosť návrhu alebo 3D modeláciu, vyberte si model, ktorý obsahuje Intel® RealSense ™ 3D kameru a skenovacie softvér Artec Studio 11 Ultimate *.
* Softvér Artec Studio zahŕňa 12 mesačnú licenciu

PRE PEN & TABLIET.
Bezdrôtové pero, ktoré neobsahuje žiadnu batériu je skvelým nástrojom aj pre veľmi dlhé retušovanie fotografií, ruka sa vďaka výbornému vyváženie pera neunaví. Tablet je možné nastaviť pre používanie pravákov aj ľavákov.

Multitouch GESTA.
Zväčšujte, zmenšujte, otáčajte alebo posúvajte obraz prsty, zatiaľ čo druhou rukou tvoríte pomocou pera. Multitouch výrazne urýchli proces tvorby, obzvlášť úpravu fotiek, maľovanie alebo kreslenie.

NASTAVITEĽNÉ klávesové skratky.
Nastavte si Cintiq ako potrebujete. Ušetrite čas nastavením ExpressKeys tlačidiel, Touch Ringu, bočných tlačidiel pera a ovládacích prvkov na displeji, môžete voliť z takmer nekonečného množstva klávesových skratiek.

Cintiq Companion je výkonný počítač so systémom Windows 8.1 a Intel® Corel ™ procesorom, ktorý zvládne aj veľmi náročný kreatívne softvér. Môžete s ním pracovať rovnako ako s bežným počítačom, tzn. posielať emaily, streamovať filmy alebo počúvať hudbu a jednoducho opäť prepnúť do kreatívneho režimu a začať pracovať s aplikáciou, ktorú pre tvorbu používate, napr. Adobe® Photoshop®, Adobe® Illustrator® a Autodesk® Mudbox®.
SOFTWARE NIE JE SÚČASŤOU BALENIA.

Wacom MobileStudio Pro 16
Väčší priestor pre kreslenie, detailné koncepčné umenie, 3D modelovanie a maľovanie, 3D CAD, pohyblivú grafiku a pokročilé úpravy obrázkov a retušovania.
• Intel® CoreTM i7
• 512GB SSD
• 16GB DDR3
• NVIDIA Quadro M1000 grafika s 4GB GDDDR5 VRAM
• Intel® RealSenseTM 3D kamera a skenovacie softvér

Maximálny výkon pre kreslenie, detailné koncepčné umenie, 3D modelovanie a maľovanie, 3D CAD, pohyblivú grafiku a pokročilé úpravy obrázkov a retušovania.

4K rozlíšenie (3.840 x 2.160 pixelov) má 24 "LCD displej s vysokou farebnou presnosťou (99% Adobe® RGB). Uvidíte každý najmenší detail vášho umeleckého diela, návrhu alebo fotografie.

Displej z leptaného skla navodzuje rovnaký pocit, ako by ste kreslili perom na papier. Minimálna paralaxa a dostatočne pevný displej, ktorý bráni tzv. Poolingu a vlneniu, znamenajú, že každý ťah štetcom sa objaví zakaždým presne tam, kde to očakávate.

PRIPOJTE SA SVOJÍM SPÔSOBOM.
Pripojte Cintiq k USB-C portu vášho Macu alebo PC pomocou jediného kábla USB-C (v balení), bude prenášať dáta i video. Alebo použite priložený Wacom Link adaptér pre pripojenie k mini DisplayPort (video) a štandardnému USB portu (dáta).

PRESNE PODĽA VAŠICH POŽIADAVIEK.
Nastaviteľná tlačidla ExpressKeys ™ * a Radial menu * znamenajú, že Wacom Cintiq Pre môžete rýchlo nakonfigurovať tak, aby presne zapadol do vašich pracovných postupov.

Špecifikácia Wacom MobileStudio Pro 16 i7 512GB (2. generácie)

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 3 799,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod