Wacom Bamboo Sketch Stylus (Black)

Bamboo Sketch je tlakovo citlivý stylus s tenkým hrotom určený pre prirodzené, presné a autentické skicovanie a kreslenie na iPaeu a iPhone - rovnako ako by ste kreslili na papier. Umožní vám okamžité zachytenie nápadov.
Výrobca:
Wacom
Obj. čislo:
CS-610PK
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
89,90 € 74,92 €
-+

Wacom Bamboo Sketch Stylus (Black)

Precision Stylus
Priamo z vašej mysle do zariadenia iOS: Bamboo Sketch stylus s jemnou špičkou pre prirodzené kreslenie a načrtávánie na iPade a iPhone. Stačí sa pripojiť cez Bluetooth®, spárovať s vašou obľúbenou Wacom kompatibilnou aplikáciou a kresliť.

Bamboo Sketch logo art
Bamboo Sketch je vybavená jemným hrotom citlivým na tlak pre prirodzené, presné a autentické skicovanie a kreslenie na iPade a iPhone - rovnako ako na papieri. Udržujte presný štýl pripravený pre vaše nápady v tenkom a ľahkom obale, ktorý sa zmestí do vrecka a uloží pero, extra hroty a nabíjačku USB.

Prírodné, presné a autentické skicovanie
Skutočne si vychutnáte skicovanie a kreslenie vďaka jemnému hrotu citlivému na tlak a ergonomickému trojuholníkovému dizajnu pre veľmi dobré držanie v ruke.

Dve nastaviteľné tlačidlá a vymeniteľné hroty.
Urob si vlastné: Prispôsobte si svoj Bamboo Sketch pomocou dvoch prispôsobiteľných klávesových skratiek a dvoch výmenných hrotov - mäkkých a pevných - pre autentický pocit na obrazovke.

Skečujte s poprednými kreatívnymi apliakciami
Bamboo Sketch je plne integrovaný s poprednými kreatívnymi aplikáciami pre kreslenie a skicovanie, rovnako ako aplikácia pre vytváranie poznámok - umožňujúca okamžité párovanie v aplikácii pre okamžitú reakciu.

Jednoduché nabíjanie cez USB
Vychutnajte si 15 hodín prevádzky, než budete potrebovať dobíjanie. Jednoducho vložte USB nabíjačku do USB portu a vložte pero do magnetického konektora.

Špecifikácia Wacom Bamboo Sketch Stylus (Black)

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 89,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod