Wacom Bamboo Fineline 3 Stylus (White)

Wacom Bamboo Fineline 3 biely Nebaví vás tvorenie grafov, obrazcov alebo tabuliek vo vašom iPade? Nedokážete pomocou prsta vykúzliť dokonalú linku alebo modelovať krásne tvary a obrysy? Na trh prichádza geniálna vychytávka - Stylus Wacom Bamboo Fineline 3 v bielej farbe, ktorá vám umožní úplne presne načrtnúť každú zo zamýšľaných grafík. Jemný hrot je neuveriteľne presný a nenásilný voči obrazovke zariadenia. Kľúčové vlastnosti Prémiový vzhľad produktu Široká paleta farebných kombinácií Uľahčí prácu na mobilnom zariadení Rýchle dobíjanie pomocou USB Dlhá výdrž batérie Kompatibilita s množstvom aplikácií
Výrobca:
Wacom
Obj. čislo:
CS-610CW
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
69,90 € 58,25 €

Wacom Bamboo Fineline 3 Stylus (White)

Nebaví vás tvorenie grafov, obrazcov alebo tabuliek vo vašom iPade? Nedokážete pomocou prsta vykúzliť dokonalú linku alebo modelovať krásne tvary a obrysy? Na trh prichádza geniálna vychytávka - Stylus Wacom Bamboo Fineline 3 v bielej farbe, ktorá vám umožní úplne presne načrtnúť každú zo zamýšľaných grafík. Jemný hrot je neuveriteľne presný a nenásilný voči obrazovke zariadenia.

Kľúčové vlastnosti
Prémiový vzhľad produktu
Široká paleta farebných kombinácií
Uľahčí prácu na mobilnom zariadení
Rýchle dobíjanie pomocou USB
Dlhá výdrž batérie
Kompatibilita s množstvom aplikácií
S chirurgickou presnosťou
Stylus prémiového vzhľadu dokáže úplne presne vykúzliť obrazy na displeji vášho mobilného zariadenia. Náčrty neboli nikdy predtým presnejšie a práca na obrazovke rýchlejšia. Nechajte sa rozmaznávať dokonalými pracovnými podmienkami, ktoré vám tento produkt prináša. Prémiový vzhľad dotvára jedinečnosť pera.

Zariadenie môžete využívať v aplikáciách Bamboo Paper, Notes Plus, GoodNotes, ZoomNotes and MyScript® Smart Note. Dobíjanie s pomocou mikro usb kábla je veľmi jednoduché a rýchle. Tento konkrétny model je určený pre všetky iPady i iPhony využívajúce technológiu Bluetooth Smart.

Kompatibilné testované zariadenia
iPad:
12.9 inch iPad Pro
iPad Air 2
iPad Air
iPad mini 4
iPad mini 3
iPad mini 2
iPad mini
iPad (4. generácie)
iPad (3. generácie)

iPhone:
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
Poznámka: Bamboo Fineline nie je kompatibilný s 9,7" iPad Pro

Špecifikácia Wacom Bamboo Fineline 3 Stylus (White)

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 69,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod