Predajňa je otvorená.

Sony PXW-Z190V//C kamera

Nová 4K videokamera PXW-Z190, s tromi snímacími čipmi 3x CMOS 1/3" Sensor a záznamom videa 4K 60p XDCAM. Kamera má integrovaný vysokokvalitný teleobjektív s 25 násobným zoomom, najvyššej rady Sony G Lens a vysokou svetelnosťou od f1,6 ! Novinkou sú aj variabilné elektronické ND filtre.
Výrobca:
Sony
Obj. čislo:
PXW-Z190V//C
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
3 790,00 € 3 158,33 €
-+

Sony PXW-Z190V//C kamera

4K 50p / 60p s ohromujúcim objektívom s 25-násobným zoomom

Tento vynikajúci všestranný kamkordér je de facto voľbou pre širokú škálu snímok s jednou kamerou s rozlíšením 4K a HD s úplne novým snímačom 3CMOS typu 1/3. Výkonný objektív s 25-násobným zoomom s tromi nezávislými krúžkami objektívu poskytuje špičkové 4K zobrazenie pre takmer každý profesionálny scenár snímania. Pokročilá funkcia detekcie tvárí a unikátny elektronický filter s premenlivou hodnotou ND od spoločnosti Sony, ktorý umožňuje snímať skvelý obsah bez stresu.

Pokročilé funkcie pracovného toku
Okamžitý HDR znamená, že môžete dodať úžasné snímky rýchlo bez potreby ďalšieho farebného odstupňovania. Dual MI Shoe umožňuje súčasné použitie bezdrôtového audio a video osvetlenia, zatiaľ čo pokročilá podpora sieťového výkonu je v prípade potreby ľahko aktivovaná *.

Množstvo formátov a funkcií pre profesionálov
Známa štruktúra ovládania spoločnosti Sony a robustná kvalita zostavenia robia z tohto fotoaparátu fotoaparát, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Podporuje širokú škálu formátov vrátane XAVC-Long, DVCAM, MPEG HD422 / MPEG HD * a Proxy 1080i. Duálne sloty SD, výstup 3G-SDI a vzdialený terminál zabezpečujú, že môžu podporovať všetky scenáre pracovných postupov.

Rozšírené automatické rozpoznanie tváre
PXW-Z190 je vybavený novo vyvinutým AF detekcie tváre. Môžete vybrať medzi prioritou Face Priority AF a Face Only AF. Jednoducho držte osobu v ráme a napriek tomu, že sa pohybujete, aby ste získali lepší uhol, môžete si byť istí, že PXW-Z190 udrží váš objekt v ostrom zaostrení.

Zabudované elektronické variabilné ND filtre
Prelomová integrácia elektronických premenných ND filtrov od spoločnosti Sony do tela kamkordéra umožňuje rýchle a agilné snímanie. Prechod z tmavých interiérov na svetlé exteriéry s jasným slnkom nie je problém s PXW-Z190. Na rozdiel od bežných optických ND filtrov, elektronický ND filter na PXW-Z190 môže byť riadený od 1 / 4ND do 1 / 128ND lineárne, zatiaľ čo ND filtre môžu byť nastavené na plne automatické. Môžete dokonca ručne nastaviť hĺbku ostrosti pomocou prstenca objektívu, pričom sa môžete spoľahnúť na model PXW-Z190, aby ste udržali konštantnú expozíciu bez zmeny zisku alebo rýchlosti uzávierky.

Okamžitý pracovný postup HDR
Snímajte, upravujte a prezerajte obsah HDR v HLG bez potreby ďalšieho farebného odstupňovania. Služby prémiového obsahu prepínajú na HDR a PXW-Z190 je pripravený na záznam Hybrid Log-Gamma (HLG), ktorý umožňuje jednoduché pracovné postupy založené na súboroch a zároveň dosahuje kvalitu obrazu HDR.Tento jednoduchý pracovný postup umožňuje snímanie, editáciu a prezeranie obsahu HDR v HLG, bez toho, aby ste venovali veľa času postprodukčnej práci a doplnkovému farebnému triedeniu.

Overené formáty nahrávania
PXW-Z190 ponúka flexibilitu výroby s podporou rôznych výrobných formátov.

Technológia XAVC je založená na štandarde H.264, ktorý poskytuje výnimočne robustnú a efektívnu technológiu kompresie. XAVC Long GOP aplikuje kompresiu v rámci viacerých rámcov - redukuje veľkosť súborov, čo umožňuje rýchly príjem a editáciu, ako aj úsporu rozpočtu na nahrávacích médiách. Pri snímaní vo vysokom rozlíšení prijíma kodek XAVC 10-bitové vzorkovanie pre záznam vo vysokom rozlíšení s bohatým tonálnym vyjadrením.
Vysielacie štandardy MPEG HD422 a MPEG HD * Vysoko kvalitný MPEG HD422 50 Mbps je plne v súlade s najnovšími odporúčaniami EBU pre dlhodobú produkciu vysielania a je široko akceptovaný vo vysielacích staniciach a vo výrobných domoch. Táto schopnosť nahrávania robí z PXW-Z190 ideálny pre širokú škálu rôznych aplikácií, vrátane newsgatheringu a dokumentárnej produkcie. * Vyžaduje firmware verzie 2.0 a platenú licenciu na upgrade CBKZ-SLMP.
DVCAM rýchlosťou 25 Mbps vo formáte súboru MXF Mnohí vysielatelia a produkčné spoločnosti stále využívajú osvedčený formát DVCAM a PXW-Z190 poskytuje podporu rýchlym prepnutím.

Špecifikácia Sony PXW-Z190V//C kamera

Priemer filtra objektívu40,5 mm
Maximálne rozlíšenie videaFull HD
Max. frekvencia snímania Full HD50/60 obr./s
Režimy snímaniaAutomatické programy
Uchytenie objektívuPevný vstavaný objektív
Vstupy a výstupyHDMI výstup

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 3 790,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod