Zapojte sa do celoročnej súťaže PRO.Laika fotograf roka 2024.

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Sony ECM-W3 dvojkanálový prijímač a dva mikrofóny

  • Sony ECM-W3 dvojkanálový prijímač a dva mikrofóny
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (5)
  • Obrázok (6)
  • Obrázok (7)
  • Obrázok (8)
Obj. čislo: ECMW3.CE7
Novinka Extra zľava 20% s kódom
Model ECM-W3 je tvorený prijímačom a dvomi mikrofónmi. Vďaka konštrukcii, ktorá bola navrhnutá so zameraním na kvalitu zvuku, sa podarilo spoločnosti Sony dosiahnuť vysoko kvalitné snímanie zvuku s redukovaným šumom.

Extra zľava 20 %

Ak si teraz zakúpite tento produkt Sony získate extra zľavu 20 %. Pre uplatnenie zľavy zadajte v prvom kroku objednávky kód "SONY20". Akcia platí od 19.4. do 30.4.2024, len na produkty dodané počas trvania akcie. Vyhradzujeme si právu zrušiť objednávku v prípade, že sa tovar vypredá. Ďalšie výhodné produkty Sony nájdete na Sony Extra zľava až 20% s kódom.
Výrobca:
Obj. čislo:
ECMW3.CE7
EAN:
4548736157767
449 s DPH 374,17 € bez DPH
11 674 Kč s DPH 9 728,42 Kč bez DPH
Dostupnosť Info v predajni

Sony ECM-W3 dvojkanálový prijímač a dva mikrofóny

Nahrávanie digitálneho zvuku vysokej kvality
Mikrofónové jednotky s vysokým pomerom signálu a šumu (S/N) sú integrované do mikrofónu/vysielača, čo umožňuje nahrávanie čistého hlasu s nízkym šumom.

Digitálny prenos vysokej kvality
Pripojenied vojkanálového prijímača k fotoap. od Sony, ktorý podporuje Multi Interface (MI) Shoe, umožňuje nahrávanie výstupu digit. zvukového signálu z prijímača priamo v tele fotoap., čím sa dosiahne nahrávanie zvuku vysokej kvality s min. obsahom šumu.

Funkcie filtra na potlačenie šumu
Na boku mikrofónu je filter na potlačenie šumu s využitím digit. spracovania signálu na odstránenie šumu a hornopriepustný filter, ktorý potlačí šum v nízkofrekven. rozsahu. Počas postprodukcie tak musíte odstrániť menej šumu, vďaka čomu je práca efektívnejšia.

Široká škála metód nahrávania zvuku
Kompatibilný s päticou Multi Interface (MI) Shoe
Prijímač sa dá pripojiť k fotoaparátu od Sony, ktorý podporuje Multi Interface (MI) Shoe, napr. k niektorému z digitálnych fotoaparátov radu ?™ s vymeniteľným objektívom alebo k vlogovacím fotoaparátom bez potreby káblov, čo umožňuje okamžité snímanie zvuku, a nebude prekážať ani otočnému displeju LCD v horizontálnej polohe počas snímania. Získate tak vyšší stupeň slobody a mobility počas snímania.

Vychutnávajte si bezdrôtové pripojenie
ECM-W3 dokáže bezdrôtovo zachytiť hlas rozprávajúcej osoby. Komunikácia je možná až na 150 m2 na miestach bez prekážok v dohľade, cez Bluetooth 5.3 (Bluetooth Low Energy) a kodeky LC3plus3, ktoré poskytujú nízku spotrebu energie, nízku latenciu a vysokú kvalitu zvuku. Šetrením energie sa taktiež umožnilo zmenšenie veľkosti batérie.

Bezpečnostná funkcia a zoslabovač
K dispozícii je bezpečnostná funkcia, ktorá umožňuje súčasné nahrávanie dvoch zvukových signálov, jeden pri normálnej hlasitosti a druhý o 20 dB nižšej, čím sa znižuje riziko cvakania počas nahrávania hlasného zvuku. Dostupná je aj funkcia zoslabovača, vďaka čomu sa úroveň nahrávania dá nastaviť na jednu z troch hodnôt podľa hlasitosti zvuku.

Zvukový vstup/výstup mikrofónu
3,5 mm minikonektor (monofónny) sa dodáva ako vstupný konektor na externý mikrofón na strane mikrofónu a 3,5 mm minikonektor (stereofónny) na strane prijímača slúži ako konektor na zvukový výstup. Okrem zaznamenávania zvuku pomocou stereofónneho kompatibilného klopového mikrofónu je možný aj výstup do zariadení, ktoré nie sú vybavené päticou Multi Interface (MI) Shoe.

USB digitálny zvukový výstup
Digitálny zvuk (48 kHz/24 bit) môže pri nahrávaní vystupovať z prijímača cez kábel USB do smartfónu alebo počítača alebo do kompatibilného zariadenia so zvukovým vstupom USB4.

Kompaktnosť, nízka hmotnosť a vysoká spoľahlivosť
Mikrofón/vysielač a prijímač majú skvelú mobilitu a prenosnosť a sú dostatočne kompaktné a ľahké, aby pri prenášaní alebo snímaní neprekážali. Sú navrhnuté tak, aby boli odolné voči prachu a vlhkosti5, bez obáv sa dajú používať aj vonku.

Funkcie oznámení o stave
Svetelný indikátor spojenia predstavuje stav komunikačného kanála medzi mikrofónom a prijímačom, aby sa zabránilo chybám pri nahrávaní. Svetelné indikátory napájania na mikrofóne a prijímači predstavujú úroveň nabitia batérie, aby sa zabránilo chybám pri nahrávaní kvôli vybitiu batérie.

Nové podporné funkcie pre batériu
Napájanie prebieha priamo z fotoaparátov radu Alfa™ s vymeniteľným objektívom alebo z fotoaparátov na vlogovanie do prijímača.

Kompaktné nabíjacie puzdro
V balení sa nachádza malé nabíjacie puzdro, vďaka ktorému môžete pokračovať v snímaní bez obáv, že by sa vám vybila batéria. Jednotka mikrofón/vysielač dokáže pri plnom nabití nepretržite fungovať približne 6 hodín.

Kryt proti vetru (súčasť dodávky)
Súčasťou balenia je kryt proti vetru, ktorý sa používa na potlačenie šumu vetra, ktorý môže vznikať vplyvom silného vetra alebo dýchania na mikrofón. Umožňuje stabilné a čisté nahrávanie hlasu rozprávajúcej osoby, aj pri snímaní vonku.