Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Sony Cyber-shot DSC-HX99

Sony Cyber-shot DSC-HX99 Napriek veľmi kompaktnej veľkosti ponúka model HX99 vysokokvalitné zábery, vynikajúci výkon a vyspelé funkcie, napríklad transfokáciu 24 – 720 mm, video 4K, rýchly a presný AF, elektronický hľadáčik OLED s vysokým kontrastom, praktický ovládací prstenec a nakloniteľnú dotykovú obrazovku LCD na jednoduchú prevádzku.
Výrobca:
Sony
Obj. čislo:
DSCHX99B.CE3
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
499,00 € 415,83 €
-+
Novinka

Sony Cyber-shot DSC-HX99

Výkonná transfokácia a špičkový výkon
Napriek veľmi kompaktnej veľkosti ponúka model HX99 vysokokvalitné zábery, vynikajúci výkon a vyspelé funkcie, napríklad transfokáciu 24 – 720 mm, video 4K, rýchly a presný AF, elektronický hľadáčik OLED s vysokým kontrastom, praktický ovládací prstenec a nakloniteľnú dotykovú obrazovku LCD na jednoduchú prevádzku.

Transfokačný objektív ZEISS® 24 – 720 mm a video 4K
HX99 ako najmenší fotoaparát na svete s transfokáciou 24 – 720 mm nezmešká žiadnu akciu. S objektívom ZEISS® Vario-Sonnar T* 24 – 720 mm a vyspelými funkciami ako inteligentné automatické zaostrovanie a pohotové automatické zaostrovanie na oči ponúka pôsobivý výkon za akýchkoľvek podmienok.

Najmenší kompaktný fotoaparát na svete
s rozsahom transfokácie 24 – 720 mm
Objektív ZEISS® Vario-Sonnar T* s vysokým zväčšením

Napriek kompaktnej veľkosti ponúka tento fotoaparát široký rozsah transfokácie od širokouhlých 24 mm po telefotografických 720 mm. Vďaka transfokácii Clear Image Zoom možno zväčšiť objekt a účinne uchovať vysoké rozlíšenie až do 1 440 mm.

Optical SteadyShotTM na kvalitné zábery
Prepracované algoritmy fotoaparátu HX99 spolu s vysokovýkonným gyroskopickým senzorom kompenzujú chvenie fotoaparátu, čím sa poskytuje výrazné zníženie chvenia aj pri držaní fotoaparátu v ruke počas snímania vo vysokom zväčšení.

Zoom Assist na tvorbu kompozícií pohybujúcich sa objektov
S funkciou Zoom Assist jednoducho vytvoríte kompozíciu pohybujúcich sa objektov pri telefotografickom rozsahu. Priraďte jej vlastné tlačidlo, a keď ho stlačíte, na chvíľu sa zmenší priblíženie, aby ste našli objekt a rýchlo zmenili kompozíciu.

Video s vysokým rozlíšením 4K a vysokokvalitné fotografie
Pokročilá zobrazovacia technológia ponúka špičkovú kvalitu obrazu videa aj fotografií. Získate pôsobivé zábery prispôsobené podmienkam snímania – od prirodzene pôsobiacich portrétov až po jasné snímky aj v tmavých svetelných podmienkach.

Pôsobivé zachytenie jemných textúr
Pokročilé spracovanie obrazu ponúka snímky s vysokým rozlíšením a nízkym šumom
Snímač Exmor RTM CMOS so zadným osvetlením a s efektívnym rozlíšením 18,2 megapixela spolu s pokročilým systémom na spracovanie obrazu procesora BIONZ XTM znižujú šum pri vysokej citlivosti ISO, akou je ISO 6 400 (rozšírené). Jemné textúry sú verne reprodukované a kvalitne možno snímať aj slabo osvetlené scény. Reprodukcia farieb, najmä v prípade ľudskej pokožky, je takisto vylepšená.

Nahrávanie videa v rozlíšení 4K zachytí jemné detaily
Video 4K (QFHD: 3840 x 2160) s načítaním všetkých pixelov a bez zlučovania pixelov

Fotoaparát nahrá približne 1,6-krát viac informácií, ako sa vyžaduje na obrazový výstup v rozlíšení 4K. Výsledkom toho je vynikajúce rozlíšenie s potlačením moiré a deformácie. Videá verne reprodukujú textúry a jemné detaily do miery, ktorú nemožno dosiahnuť v prípade rozlíšenia Full HD.

Zachyťte výnimočné momenty vtedy, keď sa dejú
Rýchle automatické zaostrovanie a sériové snímanie 10 snímok/s (max.) vám pomôžu udržať tempo s rýchlo sa pohybujúcimi objektmi, aby ste dokázali zachytiť presvedčivé akčné snímky.

Rýchle inteligentné AF s odozvou 0,09 s
Algoritmus fotoaparátu HX99 na priestorovú detekciu objektov a rýchly pohon objektívu pomáhajú zachytiť aj prchavé moment. Algoritmus predikuje bod zaostrenia, a keď je tlačidlo uzávierky napoly stlačené, AF rýchlo zaostrí na objekt.

AF na oči na snímanie skvelých portrétov
Funkcia automatického zaostrovania na oči rozpozná oči hlavných objektov a zaostrí na ne. Dobre funguje aj pri sťažených podmienkach, napríklad keď sa objekt pozerá nadol alebo keď sú tváre osvetlené zozadu či slabo osvetlené.

Sériové snímanie vysokou rýchlosťou až 10 snímok/s
Sériové snímanie až 155 snímok
Pri sledovaní akcie s rýchlym pohybom oceníte pôsobivé možnosti sériového snímania fotoaparátu. Aj keď sa počas snímania zmení jas, fotoaparát sa automaticky prispôsobí a poskytne optimálnu expozíciu. Sériovo snímané zábery tiež možno zobraziť, odstrániť alebo ochrániť ako skupinu.

Praktické funkcie na jednoduchšie snímanie
V kompaktnom tele fotoaparátu je integrovaných niekoľko užitočných funkcií, ktoré sú navrhnuté tak, aby bolo snímanie jednoduchšie a pohodlnejšie.

Jednoduché a intuitívne dotykové funkcie
Zaostrenie dotykom vám umožňuje jednoducho nastaviť zaostrovanie tým, že sa dotknete monitora. Funkcia dotykovej plochy plynule presunie zaostrenie, keď prstom prejdete po obrazovke LCD a dotykom obrazovky LCD dokonca možno spustiť aj uzávierku.

Obrazovka LCD nakloniteľná o 180° na autoportréty
Obrazovku LCD s technológiou Extrafine typu 3.0 a s rozlíšením 922 tisíc bodov možno otočiť o 180° nahor, takže môžete rýchlo skontrolovať kompozíciu autoportrétov alebo spomienkových fotografií s priateľmi.

Okamžité pripojenie na jednoduché zdieľanie
Kompatibilita s technológiami Wi-Fi®, NFCTMa Bluetooth®
Uzávierku, transfokáciu a iné činnosti fotoaparátu možno pomocou aplikácie PlayMemories MobileTM diaľkovo ovládať zo smartfónu alebo tabletu a takisto máte možnosť bezdrôtovo prenášať fotografie a videá. Pomocou pripojenia Bluetooth® k vášmu smartfónu môžete dokonca automaticky označiť geografickú polohu záberov pri fotografovaní v exteriéroch.

Kompletné parametre
TYP OBJEKTÍVU: Objektív ZEISS Vario-Sonnar® T*, 11 prvkov v 10 skupinách (5 asférických prvkov)
CLONOVÉ ČÍSLO (MAXIMÁLNA CLONA): F3,5 (Š) - 6,4 (T)
OHNISKOVÁ VZDIALENOSŤ: f = 4,25 – 18 mm
OPTICKÁ TRANSFOKÁCIA: 28x
TYP DISPLEJA: 7,5 cm (typ 3,0) (4:3)/921 600 bodov/Xtra Fine/TFT LCD
NASTAVITEĽNÝ UHOL: Nahor pribl. 180 stupňov
VÝBER ZOBRAZENIA (HĽADÁČIK/LCD): Automaticky/Elektronický hľadáčik
DIOPTRICKÉ NASTAVENIE: -4,0 až +3,0 m-1
OVLÁDANIE JASU: Automaticky, Manuálne (5 krokov)

PROCESOR NA SPRACOVANIE OBRAZU: Áno (BIONZ X)
STEADYSHOT: Optické
TYP ZAOSTROVANIA: Automatické zaostrovanie s detekciou kontrastu
REŽIM ZAOSTROVANIA: Automatické zaostrovanie pre jednotlivé snímky, priebežné automatické zaostrovanie (len videozáznam), priame manuálne zaostrovanie (DMF), manuálne zaostrovanie
OBLASŤ ZAOSTRENIA: Širokouhlé/Stred/Flexibilné bodové (S/M/L)/Rozšírené flexibilné bodové
REŽIM MERANIA SVETLA: Viacvzorové, Vyváženie na stred, Bodové, Priemer celej obrazovky, Najsvetlejšia oblasť
KOMPENZÁCIA EXPOZÍCIE: +/-3,0 EV, v krokoch po 1/3 EV
CITLIVOSŤ ISO :Automaticky (ISO 80 – 3200, voliteľný horný/dolný limit), 80/100/200/400/800/1600/3200 (rozšíriteľné na ISO 6 400), redukcia šumu Multi Frame: automaticky (ISO 80 – 3200, totožné s vybratým rozsahom v automatickom režime), 100/200/400/800/1600/3200/64004/12 80045
CITLIVOSŤ ISO (VIDEO): Automaticky (ISO 80 – 3200, voliteľný horný/dolný limit), 80/100/200/400/800/1 600/3200 (rozšíriteľné na ISO 6400)
REŽIMY VYVÁŽENIA BIELEJ: Automaticky, Denné svetlo, Tieň, Zamračené, Žiarovkové svetlo, Žiarivkové svetlo: Teplé biele, Žiarivkové svetlo: Chladné biele, Žiarivkové svetlo: Denné biele, Žiarivkové svetlo: Denné svetlo, Blesk, Farebná teplota/Filter, Vlastné 1, Vlastné 2, Vlastné 3, Nastavenie vlastného režimu
RÝCHLOSŤ UZÁVIERKY: iAuto (4" – 1/2 000)/Program Auto (1 – 1/2 000)/Priorita clony (8" – 1/2 000)/Priorita uzávierky (30" – 1/2 000)/Manuálny režim (30" – 1/2 000)6
CLONA: Režim iAuto (F3,5 – F6,3 (Š))/režim Program Auto (F3,5 – F6,3 (Š))/Manuálny režim (F3,5 – F8,0 (Š))/Priorita clony (F3,5 – F8,0 (Š))/Priorita uzávierky (F3,5 – F6,3 (Š))
OVLÁDANIE NASTAVENIA OBRAZU: Kontrast, Sýtosť, Ostrosť, Tvorivý štýl, Priestor farieb, Kvalita (RAW/RAW a JPEG (Extra jemné, Jemné, Štandardné)/JPEG (Extra jemné/Jemné/Štandardné)
REŽIM SNÍMANIA:Režimy Auto (Intelligent Auto/Superior Auto), Program Auto, Priorita clony, Priorita rýchlosti uzávierky, Manuálna expozícia, Vyvolanie z pamäte (MR) 1, 2, Režim videa (Program Auto, Priorita clony, Priorita rýchlosti uzávierky, Manuálna expozícia); funkcia Sweep Panorama, Výber scény
VÝBER SCÉNY: Portrét, Makro, Krajina, Západ slnka, Nočná scéna, Snímanie za súmraku bez statívu, Nočný portrét, Potlačenie rozmazania pri pohybe, Zviera, Gurmán, Ohňostroj, Vysoká citlivosť
RÝCHLOSŤ SÉRIOVÉHO SNÍMANIA: Sériové snímanie s prioritou rýchlosti: približne 10 snímok/s, sériové snímanie: približne 3 snímky/s789
SAMOSPÚŠŤ: Vypnuté/10 s/5 s/2 s/3 následné snímky s výberom oneskorenia 10 s, 5 s alebo 2 s/5 následných snímok s výberom oneskorenia 10 s, 5 s alebo 2 s
REŽIMY PRIEBEHU SNÍMANIA: Snímanie jednotlivých záberov, Sériové snímanie, Sériové snímanie s prioritou rýchlosti, Samospúšť, Samospúšť (sériové snímanie), Stupňovanie pri sériovom snímaní, Stupňovanie pri snímaní jednotlivých záberov, Stupňovanie vyváženia bielej, Stupňovanie DRO
PANORÁMA : Funkcia Sweep Panorama
OBRAZOVÝ EFEKT: [Statický záber]: Detský fotoaparát, Plagátový efekt, Posterizácia, Retro efekt, Efekt preexponovania, Čiastkový farebný filter, Vysokokontrastný monochromatický efekt, Jemné zaostrenie, Kresba s vysokým dynamickým rozsahom, Monochromatický efekt s bohatými odtieňmi, Miniatúra, Vodová farba, Ilustrácia; [Videozáznam]: Detský fotoaparát, Plagátový efekt, Posterizácia, Retro efekt, Mäkké odtiene s vysokým jasom, Čiastková farba, Monochromatický efekt s vysokým kontrastom
KREATÍVNY ŠTÝL: Štandard, Živé, Portrét, Krajina, Západ slnka, Čiernobiele, Sépia
REŽIM BLESKU: Vypnutý blesk/automatický blesk/výplňový blesk/pomalá synchronizácia /synchronizácia zadného blesku
TYP BLESKU: Zabudovaný, manuálne vysúvanie
OSVETLENIE PRE AF: Automaticky/vyp.
KOMPATIBILNÉ NAHRÁVACIE MÉDIÁ: Pamäťové karty Memory Stick Micro™, Memory Stick Micro™ (Mark2), microSD, microSDHC, microSDXC10
FORMÁT ZÁZNAMU: [Fotografia]: JPEG (kompatibilné s formátmi DCF ver. 2.0, Exif ver. 2.31, MPF Baseline), RAW (formát Sony ARW 2.3), [videozáznam]: XAVC S, kompatibilné s formátom AVCHD ver. 2.0
FORMÁT ZÁZNAMU: XAVC S: LPCM 2-kan., AVCHD: Dolby® Digital (AC-3) 2-kan. (Dolby® Digital Stereo Creator)
POČET ZAZNAMENANÝCH PIXELOV VO FOTOGRAFII (VEĽKOSŤ OBRÁZKA): Režim 3:2: 16 M (4 896 × 3 264)/8,9 M (3 648 × 2 432)/4,5 M (2 592 × 1 728), režim 4:3: 18 M (4 896 × 3 672)/10 M (3 648 × 2 736)/5 M (2 592 × 1 944)/VGA (640 × 480), režim 16:9: 13 M (4 896 × 2 752)/7,5 M (3 648 × 2 056)/2,1 M (1 920 × 1 080), režim 1:1: 13 M (3 664 × 3 664)/7,5 M (2 736 × 2 736)/3,7 M (1 920 × 1 920), režim Sweep Panorama: širokouhlý (12 416 × 1 856/5 536 × 2 160), štandardný (8 192 × 1 856/3 872 × 2 160)
REŽIM NAHRÁVANIA VIDEA (NTSC): Prepínanie formátov PAL/NTSC: [NTSC] AVCHD: 24 M FX (1 920 x 1 080/60i)/17 M FH (1 920 x 1 080/60i), XAVC S 4K: 30p 100 M (3 840 x 2 160/30p)/30p 60 M (3 840 x 2 160/30p)/24p 100 M (3 840 x 2 160/24p)/24p 60 M (3 840 x 2 160/24p), XAVC S HD: 60p 50 M (1 920 x 1 080/60p)/60p 25 M (1 920 x 1 080/60p)/30p 50 M (1 920 x 1 080/30p)/30p 16 M (1 920 x 1 080/30p)/24p 50 M (1 920 x1 080/24p)/ 120p 100 M (1 920 x 1 080/120p)/120p 60 M (1 920 x 1 080/120p)
NAPÁJACÍ ZDROJ: 3,6 V= (dodávaná batéria)/5,0 V= (dodávaný sieťový adaptér)
BATÉRIOVÝ SYSTÉM: NP-BX1
VÝDRŽ BATÉRIE (FOTOGRAFIE) : Obrazovka: približne 370/približne 185 min, monitor (keď je automatické vypnutie monitora nastavené na 2 sekundy): približne 460/približne 230 min, hľadáčik: približne 300/približne 150 min
VÝDRŽ BATÉRIE (VIDEOZÁZNAMY, SKUTOČNÉ SNÍMANIE): Obrazovka: približne 55 min, hľadáčik: približne 55 min


ROZMERY (Š X V X H): 102,0 mm x 58,1 mm x 35,5 mm (4 1/8 palca x 2 3/8 palca x 1 7/16 palca)
HMOTNOSŤ : Pribl. 242g (8,6 unce) (batéria a pamäťová karta sú súčasťou balenia)/pribl. 216g (7,7 unce) (iba telo)


Čo sa nachádza v balení:
Súprava nabíjateľných batérií NP-BX1, sieťový adaptér, kábel Micro USB, remienok na zápästie, návod na používanie

Špecifikácia Sony Cyber-shot DSC-HX99

Veľkosť snímača:Snímače digitálnych kompaktov
Počet megapixelov:18,2
Rýchlosť sekvenčného snímania:10
Stabilizátor obrazu:kombinovaná v tele i objektíve
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
Maximálne rozlíšenie videa4K

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 499,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod