Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Sony Alpha a6400 + Sony E 18-135mm f/3.5-5.6 OSS

 • Sony Alpha a6400 + Sony E 18-135mm f/3.5-5.6 OSS
 • Obrázok (1)
 • Obrázok (2)
 • Obrázok (3)
 • Obrázok (4)
 • Obrázok (5)
 • Obrázok (6)
 • Obrázok (7)
 • Obrázok (8)
 • Obrázok (9)
 • Obrázok (10)
 • Obrázok (11)
Obj. čislo: ILCE6400MB.CEC
Sony Alpha a6400 + Sony E 18-135mm f/3,5-5,6 OSS
Sony A6400 prináša najpokročilejšie technológie ktoré poznáme z full frame bezzrkadloviek Sony do kompaktnejšieho, ľahšieho APS-C fotoaparátu. A6400 je veľmi výkonný fotoaparát typu CSC, ktorý ponúkne plnohodnotný APS-C snímač, možnosť výmeny objektívov, inovovaný autofokus s 425 bodmi fázovéj detekcie (84% plochy záberu) a rýchlosťou zaostrenia až 0,02. Výkon zabezpečuje najnovší procesor BIONZ X, vďaka ktorému zvláda zhotovovať až 11 sn./s. cez hľadáčik alebo 8 sn./s. cez live-view či 4K video pri 30 snímkach, FHD až pri 120 sn./s. Ďalej zaujme kvalitným hľadáčikom, o 180 stupňov výklopným displejom i Wi-Fi modulom pre jednoduché zdieľanie fotografií a diaľkové ovládanie fotoaparátu.
Viac o produkte »

24,2 Mpx snímač s najnovším obrazovým procesorom BIONZ X
APS-C bezzrkadlovky s funkciami z FF CSC fotoaparátov
najrýchlejší automatické ostrenie na svete - 0,02s
Výrobca:
Obj. čislo:
ILCE6400MB.CEC
EAN:
4548736092266
Wi-Fi
Vstavané Wi-Fi
1 389 s DPH 1 157,50 € bez DPH
36 114 Kč s DPH 30 095 Kč bez DPH
Dostupnosť Na sklade

Sony Alpha a6400 + Sony E 18-135mm f/3.5-5.6 OSS

Základný opis
24,2 Mpx snímač s najnovším obrazovým procesorom BIONZ X
APS-C bezzrkadlovky s funkciami z FF CSC fotoaparátov
najrýchlejší automatické ostrenie na svete - 0,02s
pokročilé systémy Real-time Eye AF (od leta 2019 ostrenie aj na oči zvierat) a Real-time Tracking
sekvencie až 11 snímok za sekundu so sledovaním AF / AE
o 180 stupňov výklopný dotykový LCD displej - selfie
4K videa s technológiou Full Pixel Readout a slow motion (4x) 120 sn./s pri FHD
XGA OLED Tru-finder hľadáčik

Vzhľad a ergonómia
OLED hľadáčik Tru-Finder ™ s vysokým rozlíšením
Zobrazte každú scénu jasne a realisticky v jasnom a presnom hľadáčiku OLED Tru-Finder ™, ktorý pokrýva 100% záberu. Nový optický systém so štyrmi dvojitými asférickými šošovkami poskytuje široký uhol záberu približne 33 ° a jasný obraz od rohu do rohu. Jasné detaily, bohatá gradácia odtieňov a vysoký kontrast v tmavom aj svetlom prostredí vďaka pokročilej konštrukcii OLED, ktorá umožňuje vernejšie zobrazenie rozostrenia, expozície a ďalších efektov. S využitím výhod poskytovaných funkcií MF Assist a praktickou funkciou Peaking môžete vyladiť zaostrenie a vďaka nastavenie jasu v piatich stupňoch.

Rýchle a intuitívne ovládanie
Ovládacie prvky sú optimalizované pre ovládanie v štýle digitálnej zrkadlovky a sledovanie scén hľadáčikom. Volič režimov umožňuje rýchlu voľbu režimov snímania pomocou palca, otočný ovládač a ovládacie koliesko zase uľahčujú nastavenie rôznych parametrov. Jedinou zmenu, ktoréj si všimneme na prvý pohľad, je nahradenie gombíka "AE-L" prepínacoupáčkou s tlačidlom prevzatú z radu a7, ktorá umožní prepínať funkcionalitu medzi AE-L a AF / MF.

Prispôsobiteľné tlačidla
Možnosť prispôsobenia tlačidiel vám umožní fotografovať presne tak, ako sa vám páči, a fotografovanie tak urýchli a uľahčí. Akémukoľvek zo 7 tlačidiel môžete priradiť ľubovoľnú z 89 funkcií (vrátane 2 vyhradených tlačidiel pre vlastné nastavenia). Ďalej môžete priradiť až 12 funkcií tlačidlu Fn pre rýchly prístup. Jednotlivé funkcie závisí od toho, či snímate fotografie, natáčate videá alebo používate režim prehrávania.

Výklopný a otočný 3,0 "displej LCD
Komfort fotografovania zlepšuje 3 "displej LCD, ktorý sa plynulo nakláňa a má funkciu otočenia, ideálny pre selfie, natáčania Vlog a podobne. Toto flexibilné naklápanie v kombinácii s mobilitou kompaktného fotoaparátu výrazne rozširuje vaše možnosti fotografovania.

Snímač a procesor
24,3 Mpx APS-C CMOS snímač
Vytvárajte neuveriteľne krásne snímky, ktoré budú prekonávať vaše očakávania, pomocou snímača obrazu APS-C Sony s 24,3 efektívnymi megapixelmi. Tento vyspelý snímač má rovnakú veľkosť ako snímače väčšiny digitálnych zrkadloviek a poskytuje vysokú citlivosť v slabo osvetlenom prostredí a veľmi atraktívne rozostrené popredia a pozadia. Poteší vás zvýšená účinnosť zachytávania svetla snímača bez medzier na čipe, extrémne nízky šum s širokým rozsahom citlivosti ISO 100 až 25600 - v rozšírenom režime až 51200, a vynikajúca kvalita obrazu od rohu do rohu s prirodzenými farbami, nádhernými detailmi a plynulou gradáciou odtieňov.

Procesor BIONZ X ™
Najnovší obrazový procesor BIONZ X ™ Sony je neuveriteľne rýchly a dokáže verne reprodukovať štruktúry a detaily v reálnom čase tak, ako ich oko skutočne vidí. Výsledný obraz je veľmi reálny a vyznačuje sa najmä bohatou gradáciou odtieňov a prirodzeným trojrozmerným vzhľadom. Či už sa jedná o fotografie alebo video, šum obrazu je takmer nepostrehnuteľný vďaka pokročilému obmedzenia šumu špecifickému pre jednotlivé plochy. Technológia reprodukcie detailov poskytuje jemnejšie detaily štruktúr, technológie pre obmedzenie difrakcie optimalizuje výkonnosť každého práve používaného objektívu, takže je možné dosahovať rôznych výhod, ako sú napríklad jemnejšie detaily pri malej clone.

Automatické zaostrovanie
Najrýchlejšie AF ostrenie na svete - len 0,02 sekundy.
Zachyťte každý objekt s bezkonkurenčnou presnosťou a rekordne rýchlo vďaka novému pokročilému rýchlemu hybridnému automatickému ostreniu Sony s výrazne vylepšenými funkciami fázového ostrenie a detekcie kontrastu. Rýchlejšie čítanie dát zo snímača obrazu, rýchlejšie spracovanie dát BIONZ X ™, pokročilejšie algoritmy automatického ostrenia.

425 bodov automatického ostrenia takmer po celom displeji
Okrem 25-krát vyššej rýchlosti a presnejšieho automatického ostrenia s detekciou kontrastu (rýchle inteligentné automatické zaostrovanie) používa systém rýchleho hybridného automatického ostrenia 425 extrémne presných bodov fázového automatického ostrenia, ktoré pokrývajú takmer celú plochu snímky. Umožňujú lepšie sledovanie objektu a zachytávanie rýchlo sa pohybujúcich objektov po celej ploche displeja, a tiež vylepšené rozpoznávanie scény a detekciu veľkosti objektu.

Súvislé snímanie rýchlosťou 11 sn./s s automatickým zaostrovaním so sledovaním.
Táto funkcia maximálne využíva výkonnosť 425 bodového širokouhlého automatického fázového ostrenia Sony a presne sleduje objekt po celej ploche displeja. Nový AF systém sľubuje lepšie priebežné ostrenie pri kontinuálnom snímaní. Novinkou je režim 8sn./s burst, ktorý adresuje asi najväčší problém bezzrcadlovek v tomto smere - náhľad v LCD / EVF tvorí zvyčajne len séria statických snímok, čo spôsobuje trhaný obraz a neľahké sledovanie objektu.8 sn./s režim s neprerušeným live- view by toto mal napraviť - hľadáčik sa pri snímke stmaví len na veľmi krátku dobu a medzi tým beží pohyblivý obraz - snahou je priblížiť sa v tomto smere správanie zrkadloviek, ktoré vďaka optickému hľadáčiku a mechanickému zrkadle presne toto ponúkajú.

Ostrenie na oči sa dočkalo výrazných vylepšení.
Automatické zaostrenie na oči.
Dokonca aj v prípade, že fotografujete objekt čiastočne odvrátený od fotoaparátu s malou hĺbkou ostrosti, tvár bude presne zaostrená, pretože fotoaparát využíva extrémne presnú funkciu automatického zaostrenia na oči, ľavé, pravé alebo automatický výber. Okolo zaostreného oka sa zobrazí zelený rámček. Od leta 2019 bude dostupné aj automatické ostrenie na oči zvierat.

Presné rozpoznávanie očí.
Vylepšená funkcia automatického zaostrenia na oči v reálnom čase spoľahlivo rozpozná ľudskú tvár a zaostrí presne na oči.
Neustále sledovanie očí.
Pri voľbe režimu AF-C udržiava automatické zaostrenie na oči v reálnom čase stabilné aj v prípade, že dôjde k zakrytiu časti tváre, keď sa nachádza v protisvetle alebo sa objekt pozerá dole.

Real-time Tracking
Novo vyvinutý algoritmus na rozpoznávanie objektov spracováva priestorové informácie prostredníctvom farieb, vzdialenosti objektov (hĺbky), štruktúry (jasu) a informácií o tvárach a očiach - to všetko vo vysokej rýchlosti v reálnom čase.

Vylepšené uzamknutia automatického ostrenia.
Uzamknutie automatického ostrenia je teraz vďaka výhodám fázového automatického ostrenia ešte presnejšie ako kedykoľvek predtým. Zlepšuje sledovanie pohybujúcich sa objektov úpravou veľkosti cieľového záberu podľa charakteristík objektu a neustále používa optimálny bod automatického zaostrenia.

Užívateľsky prívetivé funkcie.
Uživatelské rozhranie má mnoho funkcií fotoaparátov s bajonetom A, aby bolo ovládanie plynulé a prispôsobené individuálnym požiadavkám. Funkcia Quick Navi Pre zobrazuje všetky hlavné možnosti fotografovania pre rýchle potvrdenie a nastavenie. Tlačidlo Fn tiež umožňuje rýchly prístup k preferovaným funkciám.

Stlačte, kliknite a zdieľajte
S možnosťami pripojenia Wi-Fi® a NFC (Near Field Communication) je jednoduché ukazovať a zdieľať vaše perfektné zábery. Nie je potrebné nič zložito nastavovať a jediný krok umožní prenos fotografií či filmov do televízorov s podporou NFC či inteligentných telefónov alebo tabletov so systémom Android.

4K video
Stlačte tlačidlo MOVIE, ak chcete zahájiť záznam nádherných videí s ostrým obrazom a bez viditeľného šumu a to v rozlíšení 4K. Nové, vylepšené rýchle hybridné automatické ostrenie zaisťuje pozoruhodne rýchle a presné automatické zaostrovanie a sledovanie počas záznamu videa. Ak chcete mať maximálnu kontrolu nad tým, ako obraz vyzerá, a používať zoom s maximálnou čistotou obrazu, môžete použiť režimy P / A / S / M. * NTSC / PAL


Parametre objektívu SONY 18-135 mm f/3,5-5,6 OSS
Maximálny pomer zväčšenia (X) - 0,29
Stabilizácia obrazu (STEADYSHOT)
Zorný uhol (APS-C) - 76 ° -12 ° 1
Členov a skupin: 12 - 16
Ekvivalent ohniskovej vzdialenosti 35 MM (APS-C) - 27-202,5 mm
Sony E 18-135mm F3.5-5.6 OSSKonfigurace objektívu
Precízna konštrukcia fotoaparátov Sony kladie dôraz na spoľahlivosť, všestranné použitie v rôznych podmienkach a pôsobivý optický výkon
Svetelnosť objektívu 3,5-5,6
Typ objektívu širokorozsahový zoom
Objektív pre formát malý digitálny formát (APS-C / Micro4 / 3)
Optická stabilizácia áno
zaostrovanie ultrazvukové
Pomer zväčšenia premenlivé
Filtre (priemer v mm / aplikácie) 55
Bajonet SONY E (NEX / ILCE)
Max. ohnisková vzdialenosť 135
Min. ohnisková vzdialenosť 18

Obsah balenia:
Sony Alpha a6400 + Sony E 18-135mm f/3,5-5,6 OSS
batéria (NP-FW50)
držiak okuláru
kábel Micro USB
napájací adaptér (AC-UB10)
napájací kábel
popruh cez rameno
krytka tela, krytky objektívu

Parametre

Bajonet fotoaparátu Sony E
Odolnosť objektívu Štandardná
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu Štandardná odolnosť
Počet megapixelov 24,2
Stabilizátor obrazu:
Svetelnosť objektívu: Premenlivá
Veľkosť snímača:
Wi-Fi Vstavané Wi-Fi