• Úvod
  • >>
  • E-Shop
  • >>
  • SmallRig 3202 Battery Adapter Plate V-Mount w Crab Shaped Clamp

SmallRig 3202 Battery Adapter Plate V-Mount w Crab Shaped Clamp

Adaptér pre V-mount batérie so svorkou
Výrobca:
SmallRig
Obj. čislo:
3202
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
147,00 122,50 €
-+

SmallRig 3202 Battery Adapter Plate V-Mount w Crab Shaped Clamp

SmallRig V Mount adaptér na batérie so svorkou v tvare kraba 3202

Kľúčové vlastnosti:

1. Doska využívajúca štandardný držiak V sa hodí pre väčšinu batérií s držiakom V, čím poskytuje dlhšiu životnosť batérie pre váš fotoaparát.
2. Doska poskytuje rôzne výstupné porty, vrátane 8V DC výstupného portu, dvoch 12V DC výstupných portov a 14,8V D-Tap výstupného portu.
3. Doska poskytuje 5V/2A USB výstupný port na napájanie telefónu alebo bezdrôtového video vysielača pomocou V mount batérie.
4. Dodáva sa so svorkou v tvare kraba, ktorá sa hodí k priemeru tyče od 15 mm do 30 mm, aby pomohla namontovať batériu s držiakom V na statív, stojan na svetlo alebo ručný krúžok pre kardan.
5. Má viacero závitových otvorov 1/4”-20 na zadnej, hornej a spodnej strane na pripevnenie dvojitej tyčovej svorky, magického ramena alebo iného príslušenstva.

Doska adaptéra batérie SmallRig V Mount so svorkou v tvare kraba 3202 je navrhnutá tak, aby poskytovala dlhšiu výdrž batérie vašej kamerovej zostave pomocou batérie s bajonetom V. Doska využívajúca štandardný držiak V sa hodí pre väčšinu batérií s držiakom V. Poskytuje výstupný port 8V DC, dva výstupné porty 12V DC, výstupný port 14,8V D-Tap a výstupný port 5V/2A USB na napájanie fotoaparátu a ďalšieho externého príslušenstva, ako je monitor, telefón atď. Batéria montovaná do V. Je vybavený vypínačom, ktorý ovláda všetky výstupné porty na rýchlejšie a pohodlnejšie zapnutie alebo vypnutie vášho zariadenia. Dodáva sa so svorkou v tvare kraba, ktorá sa hodí pre priemer tyče od 15 mm do 30 mm, aby pomohla namontovať batériu s držiakom V na statív, svetelný stojan alebo ručný krúžok pre kardany, a viaceré otvory pre závit 1/4”-20 na zadnej strane. , hore a dole, na pripevnenie dvojitej tyčovej svorky, magického ramena alebo iného príslušenstva.

Dizajnér: Peiwen He & Abby Huang
Poznámka:
1. Nepoužívajte vo vlhkom prostredí, aby ste predišli skratu;
2. Aby ste dosiahli maximálnu kompatibilitu svorky v tvare kraba, vyhnite sa inštalácii svorky v tvare kraba v strede dosky (pozrite si obrázok pre montážny formulár).

Kompatibilita:
Doska je vhodná pre väčšinu batérií s bajonetom V, ale pre batérie s bajonetom PAGlink série V a prémiovú batériu Patona pre BP-190WS.

Balenie obsahuje:
1 x doska adaptéra batérie pre montáž do V
1 x Svorka v tvare kraba
2 x imbusový kľúč

Rozmery produktu: 142 x 92,5 x 85 mm
Rozmery balenia: 230 x 145,5 x 69,5 mm
Čistá hmotnosť: 362 g ± 5 g
Hmotnosť balenia: 477g±5g
Materiál(y): Zliatina hliníka

Špecifikácia SmallRig 3202 Battery Adapter Plate V-Mount w Crab Shaped Clamp

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 147,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod