Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5464 7792

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Rotolight Titan X2 Standard YOKE

  • Rotolight Titan X2 Standard YOKE
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
Obj. čislo: RL-TITAN-X2-Y
Výkonné, inovatívne a neuveriteľne všestranné - nové LED svetlo Rotolight Titan X2 ponúka filmovým fotografom jedinečnú kontrolu nad svetlom, či už v štúdiu alebo v exteriéri.

Rotolight Titan X2 udáva nový štandard pre filmové osvetlenie.
Prelomové LED svetlo pre mäkké osvetlenie využíva najmodernejšiu technológiu RGBWW k zaisteniu vynikajúceho svetelného výkonu, vynikajúcej presnosti farieb pre nádherné tóny pleti a sadu prvotriednych funkcií navrhnutých pre zlepšenie kreatívnych možností profesionálov v obore osvetlenia.
Titan X2 predstavuje najmodernejšiu LED technológiu v elegantnom, ale robustným balenie. Je navrhnutý tak, aby vydržal.
Výrobca:
Obj. čislo:
RL-TITAN-X2-Y
EAN:
5060222852141
5 149 s DPH 4 290,83 € bez DPH
133 874 Kč s DPH 111 561,58 Kč bez DPH
Dostupnosť Info v predajni

Rotolight Titan X2 Standard YOKE

Jasné svetlo bez blikania
Ako najjasnejšie 2x1 mäkké svetlo, aké bolo kedy vyrobené, poskytuje Titan X2 dostatočný výkon, aby sa prispôsobil akékoľvek svetelné situáciu. Skvele funguje v celom CCT spektre od 3000 K do 10000 K. Rotolight Titan X2, ktorý je ideálny pre rýchlu prácu, je úplne bez blikania pri ľubovoľnom uhle alebo intenzite svetla. S najväčšou clonou akéhokoľvek dostupného svetla 2x1 ponúka Titan X2 nádherné mäkké svetlo, ktoré obteká okolo predmetov a vyhýba sa ostrým tieňom.

Elektronické nastavenie svetla
Vďaka patentovanej technológii SmartSoft od spoločnosti Rotolight môžu profesionáli v oblasti osvetlenia teraz elektronicky upraviť rozptyl, zaostrenie a šírenia svetla, čo poskytuje bezkonkurenčnú kontrolu a zároveň eliminuje potrebu gélových filtrov. SmartSoft možné nastaviť lokálne na svetle pomocou DMX alebo bezdrôtovo, čo je revolúcia v ovládanie osvetlenia, ktorá šetrí čas i peniaze.

Farebná obrazovka s dotykovým ovládaním
Tvrdený dotykový LCD displej svetla Titan X2 s intuitívnym, rýchlym a pohotovým užívateľským rozhraním je príkladom ľahkého použitia a úspory času pri natáčaní. Profesionáli v oblasti osvetlenia už nemusia prechádzať zložité menu. Vďaka ikonám rýchleho štartu a až 10 užívateľsky prispôsobiteľným predvolbám pre okamžité nastavenie môžu pristupovať ku kľúčovým funkciám jediným dotykom. Plnofarebný displej prvýkrát umožňuje náhľady celej knižnice filtrov priamo na obrazovke, čo umožňuje kameramanom dosiahnuť presne požadovanej farby bez nutnosti experimentovania.

Presné podanie farieb a knižnica s 1300 gélovými filtrami
Vychutnajte si vynikajúcu presnosť farieb vďaka profesionálne navrhnutému systému PentaChromic Colour EngineTM, vyvinutému pomocou špičkovej technológie RGBWW, ktorý zaručuje živé a sýte farby a krásne a presné tóny pleti. Vďaka excelentným hodnotám CRI aj TLCI9 zaisťuje Titan X2 perfektné podanie farieb a znižuje tak potrebu postprodukcie.
Vďaka svetu farieb na dosah ruky môžete využiť neuveriteľnú paletu viac ako 16,7 miliónov žiarivých farieb v priebehu niekoľkých sekúnd. Všetky sú dostupné v piatich režimoch osvetlenia - CCT, HSI, RGBW, XY a filter, ktorý zahŕňa komplexné knižnicu viac ako 1300 štandardných gélových filtrov.

Kreatívne svetelné efekty s CineSFX
Titan X2 obsahuje ocenenú sadu užívateľsky prispôsobiteľných režimov CineSFX (svetlo ohňa, blesku, televízneho blikanie, výstrelu zo zbrane, blesku fotoaparátu atď.), Čo eliminuje potrebu nákladných a časovo náročných pracovných postupov. Patentovaná sada CineSFX, navrhnutá v spolupráci s veteránom Visual FX, Stefanom Langom (Batman, James Bond, Skyfall, TombRaider), využíva farebný RGB procesor Titanu, ktorý poskytuje realistické plne farebné svetelné efekty a poskytuje tak nekonečné tvorivé možnosti na scéne.

Univerzálny štúdiový blesk pre portrétne fotografov
Okrem toho, že je Titan X2 perfektným príslušenstvom pre kameramanov a televízne stanice, ponúka aj vysokorýchlostný blesk (1 / 8000th) s výkonným výstupom a nulovým časom recyklácie, čo je ideálne pre špičkové štúdiové a portrétne fotografie. Vďaka integrovanému bleskovému prijímaču Elinchrom Skyport možno bezdrôtovo spustiť až 10 svetiel Titan X zo vzdialenosti až 200 metrov pomocou vysielača Rotolight HSS, ktorý je k dispozícii pre všetky hlavné značky fotoaparátov.

Flexibilné a spoľahlivý
Jedinečne všestranné svetlo Titan X2 je štandardne vybavený káblom / wDMX, funkciou Bluetooth * (pre ovládanie aplikácií), integrovanou funkciou LumenRadio *, bleskovým prijímačom Elinchrom Skyport a RJ45, vďaka čomu poskytuje plnú kontrolu ihneď po rozbalení.

S najlepšie energetickou účinnosťou vo svojej triede je Titan X2 presvedčivým spoločníkom pre fotografovanie v štúdiu aj v exteriéri. Titan X2 má kompaktnú avšak robustnú konštrukciu, je vybavený štyrmi bezpečnými hliníkovými držadlami pre ľahké uchopenie a je k dispozícii s rôznymi možnosťami upevnenia. Titan X2, individuálne ručne kalibrovaný a vyrobený s použitím najkvalitnejších materiálov, dodá trvalo vynikajúci výkon a roky spoľahlivých služieb.