Panasonic medium camera bag DMW-PM10

Stredne veľká fotografická taška určená na nosenie fotoaparátu LUMIX G, napríklad G80, 2 až 3 teleobjektívov a tabletu (až 8-palcového).


34,5 × 18,5 × 21,8 cm

Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
DMW-PM10
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
39,90 33,25 €
-+

Panasonic medium camera bag DMW-PM10

Jednoduché uskladnenie


Bočné strečové vrecká umožňujú jednoduché uskladnenie malých doplnkov, napríklad náhradných batérií. Prenášajte svoje zariadenie pomocou hornej polstrovanej rukoväte alebo využite ramenný popruh, ktorý sa dá prispôsobiť rôznym dĺžkam a preferenciám pri nosení


Inteligentné uskladnenie


Vďaka prackám s rýchlym uvoľnením umožňuje taška DMW-PM10 okamžitý prístup k vybaveniu fotoaparátu. Chlopňa poskytuje funkciu háčika a slučky  s tlmičom na rýchly a jednoduchý prístup, ktorý je praktický v tichom prostredí. Výplň z penovej hmoty s vysokou hustotou pomáha predchádzať poškodeniu pri náhodnom náraze. Dodaný oddeľovač s dotykovým pripájaním bezpečne drží vaše vybavenie na mieste, čím sa zaručuje ďalšia ochrana a lepšie usporiadanie. Vrecká na príslušenstvo na prednej strane zas umožňujú rýchly prístup k pamäťovým kartám a iným malým predmetom


Zadné vrecko


Zadná strana tašky obsahuje vrecko na zips, ktoré možno v spodnej časti otvoriť a pretiahnuť tadiaľto rukoväť vozíka, čo je praktické pri cestovaní.


Kryt proti dažďu


Trvanlívá základňa odolná voči poveternostným vplyvom a kryt proti dažďu chránia vaše vybavenie pred nežiaducimi živlami.


 

Špecifikácia Panasonic medium camera bag DMW-PM10

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 39,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod