Panasonic Lumix S Pro 70-200mm /F4,0 O.I.S.

Okamžitá zľava až 450 € + 1 rok predĺžená záruka

Ak si teraz zakúpite jeden z vybraných fotoaparátov Panasonic Lumix získate okamžitú zľavu 300 €. Ďalšiu zľavu 150 € získate pri nákupe fotoaparátu s vybraným objektívom uvedeným v zozname. Zároveň po registrácii produktu získavate 1 rok záruky naviac. Akcia prebieha od 1.10.2021 do 31.12.2021. Viac informácii a zoznam zvýhodnených produktov nájdete na Panasonic Lumix Okamžitá zľava až 450 €.
Zoomový teleobjektív LUMIX S PRO 70-200 mm F4 O.I.S. sa vyznačuje vysoko kvalitnou kresbou a prijemným kontrastom v celom rozsahu ohniskovej vzdialenosti. Hodí sa do celej rady fotografických situácii od portrétu po šport. Je kompatibilný s päť osovým stabilizačným systémom Panasonic Dual I.S. 2 s účinnosťou 6 EV - tak intenzívny stabilizátor sa doposiaľ v kategórii Full Frame bezzrkadloviek ešte nikdy nepredstavil. Clona s deviatimi lamelami má kruhový otvor, čo znamená prijemnú kresbu v bokehu (rozostrenej oblasti). Objektív patrí do prestížnej kategórie LUMIX S PRO a jeho obrazová kvalita zodpovedá prísnym požiadavkám značky Leica. Optickú sústavu tvorí 23 členov v 17 skupinách, okrem iného jeden asférický člen a 3 členy s mimoriadne nízkou disperziou, ktoré účinne zabraňujú chromatickej aberácii a sú zárukou ostrej kresby. Môžete sa taktiež tešiť na krásny bokeh a prakticky nerozpoznateľnú vinetáciu. Bajonet L-Mount Full Frame
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
S-R70200E
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
1 799,00 1 499,17 €
-+

Panasonic Lumix S Pro 70-200mm /F4,0 O.I.S.

Outdoorové fotografovanie je náročné na rýchlu odozvu a mobilitu v každom parametre kamery. Objektív Lumix S Pro 70-200mm pokrýva širokú škálu rozsahu od stredného telefoto 70 mm až po telefoto 200 mm. Objektív je skvelou voľbou pre portréty, športy, divú prírodu a mnoho iných oblastí.
Široké možnosti využitia znásobuje možnosť použitia 1,4x a 2,0x telekonvertera.
Objektív je vybavený precíznym a veľmi rýchlym 0,08s automatickým ostrením (AF) pomocou lineárneho motorčeka a 480 fps AF ovládaním spriahnutým s 5-osou Dual I.S. stabilizáciou, ktorá dokáže kompenzovať trasenie až o 6 krokov.
Objektív spĺňa striktné štandardy spoločnosti LEICA a poskytuje vysoké rozlíšenie od stredu až ku okrajom v celom rozsahu ohniskových vzdialeností objektívu a bez kompromisov dokáže využiť potenciál full-frame snímačov.

O.I.S. (optický stabilizátor obrazu)
Zachyťte nádherné ostré zábery bez obáv a v každom momente. Pokročilá technológia optického stabilizátora (O.I.S.) je zabudovaná priamo v tele objektívu a prináša ostré zábery bez rozmazávania a kontúr na celej ploche obrazu.

Odolný dizajn – viac priestoru pre kreativitu
Objektív sa nestratí v takmer žiadnych poveternostných podmienkach. Je odolný voči prachu, striekajúcej vode a spoľahlivo funguje aj pri teplotách -10°C. Vnútorné časti objektívu sú chránené od piesku aj dažďa, takže je ideálnym pomocníkom aj v tých najťažších podmienkach.

Perfektný záznam videa
Objektív Lumix S Pro 70-200 mm F4,0 je predurčený na tvorbu videa. Nielen že dokáže plynulo meniť clonu, takže v obraze neuvidíte žiadne skokové zmeny v expozícii, ale vyniká aj tichým chodom pre nerušený audio záznam zo snímanej scény.
Naviac vďaka špičkovému výkonu AF je excelentným nástrojom na tvorbu 4K videa.

Konštrukcia objektívu S-R70200
23 prvkov v 17 skupinách
• 1 asférická šošovka
• 1 šošovka s ultra extra-nízkym rozptylom
• 3 šošovky s extra-nízkym rozptylom
• 1 šošovka s ultra vysokým indexom lomu
Asférické (ASPH) šošovky redukujú veľkosť a hmotnosť a efektívne potláčajú sférické aberácie a skreslenie obrazu.
Šosovky s extra-nízkym rozptylom (ED) a ultra extra-nízkym rozptylom (UED) upravujú chromatické aberácie tak, že výsledkom je ostrý obraz s vysokým kontrastom a jasnými farbami po celej šírke.
Šošovky s ultra vysokým indexom lomu (UHR) zlepšujú optické vlastnosti, znižujú hmotnosť a veľkosť objektívu a dosahujú rovnomernú obrazovú kvalitu po celej ploche obrazu.


Vlastnosti:
úchyt objektívu: L-mount
konštrukcia: 23 prvkov v 17 skupinách
rozsah ohniskových vzdialeností: f = 70 – 200 mm
rozsah clony: F4 – F22
konštrukcia clony: 9 listov
optický stabilizátor (OIS)
min. ostriaca vzdialenosť: 0,92 m
max. zväčšenie: cca 0,25x
veľkosť filtra: 77 mm
rozsah pracovných teplôt: -10°C – +40°C
najväčší priemer objektívu: 84,4 mm
dĺžka: 179 mm
hmotnosť: 985 g

Špecifikácia Panasonic Lumix S Pro 70-200mm /F4,0 O.I.S.

Bajonet objektívu:Canon EF
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuUtesnený voči vonk. vplyvom
Svetelnosť objektívu:f/4.0
Priemer filtra objektívu77 mm

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 799,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod