Panasonic Lumix G Vario 12-60mm f/3.5-5.6 Power O.I.S. Aspherical

Tento kompaktný objektív s mimoriadne nízkou váhou ponúka zaujímavý rozsah zoomu 12-60mm (24-120 mm ekvivalent pri 35 mm fotoaparáte) a je vhodný pre rôzne scény, od dynamických krajiniek až k portrétom.
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
H-FS12060E
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
419,00 349,17 €
-+

Panasonic Lumix G Vario 12-60mm f/3.5-5.6 Power O.I.S. Aspherical

Optický systém zabezpečí excelentný kontrast v celom rozsahu zoomu a použitie asférickej optiky vylepšuje optický výkon a minimalizuje skreslenie dokonca aj na širokom 28mm konci.

Objektív používa optický stabilizátor obrazu Panasonic MEGA O.I.S., ktorý potlačením rozmazania spôsobeného trasením rúk umožňuje vytvoriť mimoriadne čisté a ostré zábery aj pri nízkom osvetlení.

Optická konštrukcia, ktorá využíva vnútorný systém zaostrovania s krokovým motorom, dosahuje mimoriadnu plynulosť pohybu, ktorá pomáha vysokorýchlostnému systému automatického zaostrovania vo fotoaparátoch série LUMIX G. Po nasadení na fotoaparáty LUMIX so systémom G Micro môžete využiť výhody systému automatického zaostrovania podľa kontrastu a ďalšie užitočné funkcie, ktoré tento systém využívajú.

Štandard Micro Four Thirds System umožnil dosiahnuť kompaktnú veľkosť a ľahké telo. Napriek extrémne kompaktným rozmerom tento objektív naplno využíva možnosti obrazového snímača typu 4/3.

Špecifikácia Panasonic Lumix G Vario 12-60mm f/3.5-5.6 Power O.I.S. Aspherical

Bajonet objektívuMicro 4/3
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuUtesnený voči vonk. vplyvom
Svetelnosť objektívu:Premenlivá

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 419,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod