Panasonic Lumix DMC-GX7 Telo, Čierne

Panasonic Lumix DMC-GX7 je špičkovým riešením pre skúsených fotografov a svojími možnosťami predstavuje vrchol vývoja systémových fotoaparátov z rodiny Lumix DMC-GX. Spája v sebe najmodernejšie technológie s dokonalou ergonómiou ovládania.
- Stav A/B. Použitý tovar.
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
22664/10
Dostupnosť tovaru:
V predajni
290,00 290,00 €

Panasonic Lumix DMC-GX7 Telo, Čierne

BALENIE FOTOAPARÁTU NEOBSAHUJE OBJEKTÍV! BEZ VHODNÉHO OBJEKTÍVU NIE JE MOŽNÉ S FOTOAPARÁTOM FOTOGRAFOVAŤ!

Nový Panasonic Lumix DMC-GX7 je systémový fotoaparát pre náročných pokročilých užívateľov, ktorých si podmaní špičkovými parametrami, dokonalou ergonómiou ovládania, výklopným elektronickým hľadáčikom, výklopným displejom, novým 16 MPix Live MOS snímačom, vstavaným Wi-Fi rozhraním a výkonným obrazovým procesorom Venus Engine VII Full HD. Tých menej skúsených zase podporí v začiatkoch sofistikovaným automatickým režimom. Lumix DMC-GX7 zaujme najmä svojou špičkovou obrazovou kvalitou, ktorou zaujme aj pri nízkej hladine osvetlenia, širokou ponukou výmenných objektívov (možnosť vyberať aj z objektívov Olympus s bajonetom M. Zuiko Digital) a štíhlym kompaktným telom (ktorého váha nehrá rolu).

Pre fotografov aj filmárov:
Obrazová kvalita sa rozhodne neobmedzuje len na tradičné fotografie. Panasonic Lumix DMC-GX7 sa osvedčil aj svojím ohromujúcim Full HD video – záznam natáča v rozlíšení 1920x1080/60p (Full HD – AVCHD NTSC area), alebo 1920x1080/50p (Full HD – AVCHD PAL area) so stereofónnym zvukom, a aj tu sa užívatelia môžu tešiť na skvelý obraz s minimom šumu. Pri ukladaní sú na výber formáty AVCHD a MP4. Pri videozázname funkcia automatického ostrenia funguje rovnako spoľahlivo ako pri fotografovaní.

Stav: B

Príslušenstvo:
Batéria, nabíjačka, krytka, krabica.


Vysvetlenie známkovania stavu použitého tovaru
- Stav A - výborný stav, nenesie žiadne známky požívania, na tovar ešte prebieha záručná doba.
- Stav A/B - výborný stav, nenesie žiadne prípadne iba veľmi malé známky poživania.
- Stav B - dobrý stav, nesie známky požívania, prípadné odreniny a pod.
- Stav C - nesie veľké známky požívania, može sa jednať aj o ulomené časti krytov a pod., prístroj je ale naďalej funkčný.

Špecifikácia Panasonic Lumix DMC-GX7 Telo, Čierne

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 290,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod