Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Panasonic HC-V180 videokamera

Váš najbližší spoločník na dovolenkách Či už objavujete čaro dovolenkových destinácií alebo trávite čas so svojou rodinou, vďaka funkcii 5-osovej detekcie chvenia rúk budú vaše videozáznamy stabilné a čisté. Táto funkcia je mimoriadne dôležitá v prípade snímania s veľkým priblížením a zároveň Full HD kamkordér s inteligentným 90-násobným priblížením, funkciou Level Shot a 5-osovou detekciou chvenia rúk 90-násobné inteligentné/50-násobné optické priblíženie Zhotovujte fantastické makrosnímky Funkcia Level Shot
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
HC-V180EP-K
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
199,00 € 165,83 €
-+

Panasonic HC-V180 videokamera

Panasonic HC-V180 (Full HD kamera, 1MOS, 50x zoom od 28mm, 2,7" LCD)
Keď používate inteligentné 90-násobné priblíženie, technológia inteligentného rozlíšenia vám umožňuje snímať pomocou veľkého priblíženia a súčasne zachová rozlíšenie snímky. Získate ostré snímky vysokodetailných objektov bez rozmazaných okrajov.

Funkcia Level Shot automaticky rozpoznáva a koriguje naklonenie zachytených snímok. Nastavenie možno upraviť v troch úrovniach (vypnuté, normálne, silné) v závislosti od podmienok snímania. Stabilizátor HYBRID O.I.S. + (optický stabilizátor obrazu) používa päťosovú korekciu na dokonalé potlačenie rozmazania v celom rozsahu od širokouhlých záberov až po zábery nasnímané pomocou funkcie výkonného priblíženia. Umožňuje to zachytávať ostré, jasné snímky bez rozmazania takmer v každej snímanej situácii.

Vďaka 28 mm širokému uhlu* sa do záberu zmestí viac ľudí a väčšia časť pozadia. Táto funkcia je mimoriadne užitočná, keď chcete urobiť skupinovú snímku v malej miestnosti. Objekty sa na ňu zmestia aj vtedy, keď snímate zblízka, čo umožňuje mikrofónom zaznamenať aj tiché zvuky. * Ekvivalent 35 mm fotoaparátu

Pokročilý snímač BSI Sensor zabudovaný v kamkordéri zachytáva skvostné snímky vo vysokej kvalite v podmienkach s jasným aj tlmeným osvetlením. To znamená, že môžete zaznamenávať nádherné scény a objekty v rôznych podmienkach a v akejkoľvek situácii – vrátane interiérových a nočných scén – s nízkou úrovňou šumu a nízkym skreslením.

Rôzne efekty filtra – ako napr. Efekt miniatúry, 8 mm film, Nemý film a Časozberné nahrávanie – umožňujú poľahky snímať pôsobivé videá presne podľa vašich predstáv.

Optika
Rozlíšenie snímača: 2,51 Mpx
Veľkosť snímača: "1/2,3"
Filmový formát: AVCHD/MP4
Optický zoom: 50 x
Digitálny zoom: 150 x
Hľadáčik: Nie
Snímač: BSI MOS
Rozlišenie fotografie: 10 px

Záznam
Typ kamery: AVCHD, MP4 JPEG
Typ pamäťovej karty: SD, SDHC
Interná pamäť: 0 GB

Konektivita
Diaľkové ovládanie: Nie
HDMI: Áno
A/V výstup: Ano
USB: Áno

Vlastnosti
Veľkosť LCD displeja: 2,7"
Dotykový displej: Áno
Funkcia fotoaparátu: Áno
Nočný režim: Áno
Videoreflektor: Nie

Ostatné parametre
Štandardne dodávané príslušenstvo: Sieťový adaptér, DC kabel, baterie, HDMI kabel, USB kabel, editační software

Rozmery a hmotnosť
Šírka5,3 cm
Výška5,9 cm
Hĺbka11,6 cm
Hmotnosť0,21 kg

Špecifikácia Panasonic HC-V180 videokamera

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 199,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod